Тільки не про гроші• 10 апреля 2025
Що за вибухи були сьогодні в Києві?
В телеграм каналі ось такі повідомлення, але ні слова про те, що це було
Омлетик• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Давайте, розповідайте все. Бо автор же не під анонімом і не може працювати на ворога 100%
А давайте згадаємо про пошук міток і світломаскування в перший рік? І про заборону ходити в парк в ковід.
Нічого не нагадує?
Сметчица• 10 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Не було, тривога потім вже вмикнулась
Потом тревога была на баллистику, куда то в Сумскую область прилетело, то не оно.
Именно те взрывы, о которых вы пишите, я и тоже все слышала, были без тревоги.
муха в кедах• 10 апреля 2025
Я чула два вибухи, в проміжку з 04:45 до 5:10. Перевіряла телеграм, там писали про вибухи, але тривоги в Києві не було.
Мовчу, але хочу• 10 апреля 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Розмінування на лівому
Уночі? Якось дивно. І раніше попереджали, що от у такий період буде, не звертайте уваги
Таракашечка• 10 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Не було, тривога потім вже вмикнулась
Значит у вас сирена конкретно на улице сломалась, выясняйте.
И в ТГ каналах было написано заранее и за окном мы слышали.
Сметчица• 10 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Вы про Киев и область? На начало этих взрывов т.е. 3 часа ночи, был везде отбой. Следующий взрыв был в 4, тревоги так и не было. Ну и следующие взрывы тоже. Вы их или не слышали, или в другом городе.
Таракашечка• 10 апреля 2025
Девчата, не пробейте себе лбы с вашими фейспалмами.
А то тревогу не услышали и не увидели, так и проспите, когда будильник включится завтра утром от постоянных микросотрясений, что себе наносите.
Сметчица• 10 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Совет из личного опыта?
Таракашечка• 10 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Совет из личного опыта?
Из вашего персонально.
Выясняйте, что гремело у вас. В моем после падения обломков было тихо после 4-х утра.
Я в дамках• 10 апреля 2025
Если б были шахеды, то была б тревога, даже если б попали, куда не говорят
Сметчица• 10 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Из вашего персонально.
Короче, понятно. Вам главное говном побросать вокруг, ну что б день не зря прошел, и можно со спокойной душой жить дальше.
Електрохарчування• 10 апреля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Буданов сказав, що х̶о̶л̶о̶п̶а̶м̶ народу не треба знати правду про війну
Так що розслабтесь і не звертайте уваги, це ж війна.
То Буданов лопатами дроны сбивал
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Нічого не нагадує?
Ні. Нічого такого не пам´ятаю. Ні про мітки, ні про парк. Але писати на форумі про прильоти: куди, коли і скільки - не бачу необхідності. Береженого Бог береже. Не чули? Ну тоді подивіться навкруги і подумайте, чому все так
Омлетик• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Серйозно, ви не пам´ятаєте, як мітки шукали? Ви взагалі в Україні чи з-за кордону поради роздаєте?
Від чого береже? Дрон летить по координатах або керується з GPS, але точно не з дописів анонімів на форумі.
А все так тому, що багато років суспільство мовчить і ковтає все, що йому подають за ’правду’
Мовчу, але хочу• 10 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Не було тривоги, я з області.
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Так, я в Україні, в Києві весь час. Ми мітки не шукали. Були якісь дописи про мітки, але щоб ми їх шукали - це якась маячня. І я поради не роздаю, а запитала: навіщо усі кинулись розповідати аноніму, куди і скільки прилетіло. Поясніть, навіщо це робити, для чого?
Омлетик• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
90% тем - ні для чого.
ТГ групи раніше всіх пишуть, куди і скільки. Чи не секрет?
Люди стурбовані, що прилетіло без тривоги, що не збивають, замовчують. Для чого?
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
90% тем - ні для чого.
Для того, що є інформація, яку не треба усім знати. Дивно, що на 4-му році війни ще не всі це розуміють
Та никада в жизни• 10 апреля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Хто вам правду скаже? То шумить, то смердить, то бахкає
Та никада в жизни• 10 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Из вашего персонально.
Подивіться, яку площу займає Київ. Це не тільки ваш будинок
Леди_на_драндулете• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
і тривогу теж давати не треба, можна перманентно жити в підвалі на 12 році війни
Омлетик• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Яйця по 17? Гроші легківками? Це не треба всім знати? Як вбивають в ТЦК? Як кидають в бій без зв´язку і підтримки, і без прикриття? І що тіла там лишають? І що викупити їх можно у росіян за гроші? Ну так, навіщо це всім знати. Йдіть, як барани, з вірою в партію. Совок повернувся.
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
А це тут до чого? Мова йшла про прильоти, не треба перекручувати. Чи у вас істерика? А, ну тоді Ок
Омлетик• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Це у вас істерика. Не вдасться заткнути людей.
Пустощі-веселощі• 10 апреля 2025
Ответ дляОмлетик
Та вже заспокойтесь нарешті. Вже написали, що то було
Чумачечая_• 10 апреля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Що?