Шумелка Мышь• 10 апреля 2025
Дівчата це я з герпесом на спині
Через скільки часу почала сходити висип та коли пройшли болі?
Чи здавали якісь аналізи ?
Я вже вчора почала лікування. Добре що не чекала сьогоднішній прийом а одразу пішла в іншу лікарню.
Чи здавали якісь аналізи ?
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Це дуже цікавий підхід, воно ж по шкірі розноситься....
Ну ширилося воно в нього три місяці спина, живіт, ноги ...то що не митися три місяці зовсім?
Шумелка Мышь
• 10 апреля 2025
Ответ длямиссАрфография
Значит, болели. Сначала д.б. ветрянка. И,кстати, если у вас опоясывающий лишай- вы заразны, от вас можно заразиться и заболеть ветрянкой, если кто не болел. Мы с сыном так от мужа заразились...
А)(уеть блин (((
А сколько времени я заразна ?
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Чому не хочете зробити вакцинацію ? Я хворіла в 30 років, це був ад, дуже жалкувала, що не займалась цим питанням.
Я мамі вколола, вже пішов 2й рік прекрасно, а то болі такі, що аж судомило
Крижана бурулька• 10 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну він ваннами і розносив по тілу сип. Вологі серветки, голову можна помити окремо, як і деякі ділянки тіла.
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Ніііі, мився, бо вже смердів.
Шумелка Мышь
• 10 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
А я ще не знала що це герпес і купалась
То помітила що після душу гірше, чухаються страшне
Крижана бурулька• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А я ще не знала що це герпес і купалась
Однозначно гірше стає після ванн
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А я ще не знала що це герпес і купалась
Приймайте знеболююче ще, протигерпетичні обов´язково, не звертайте уваги на великі дози , вони не токсичні для організму. Відновлюйтеся! А далі можете пошукати причину і тепер профілактика Ваше все .
миссАрфография• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А)(уеть блин (((
А сколько времени я заразна ?
Це я вам точно не підкажу, у лікаря треба питати .
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А)(уеть блин (((
А сколько времени я заразна ?
Як при вітрянці карантин
Наполеон Бонапарт• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А)(уеть блин (((
А сколько времени я заразна ?
У мене в січні був оперізуючий герпес. Вітрянкою діти не заразилися. Біль була нестерпною до 2 тижнів. Лікар виписувала рецептурне знеболююче. Ще до місяця часу по правій стороні тіла були неприємні відчуття. Спорт тільки через два місяці.
Одужуйте!
Шумелка Мышь
• 10 апреля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Одужуйте!
А звідки він береться ?
Ви здавали якісь додаткові аналізи ?
Дякую
Ви здавали якісь додаткові аналізи ?
Дякую
Шумелка Мышь
• 10 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А як шукати причину ?
Лікар не многослівна була
Моторошні троянди• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А я ще не знала що це герпес і купалась
Ацикловиром мажьте, чтобы не чесалось
Love_Love_Love_• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Лікар сказала що це не кінець
Ще виписала для ЦНС
Звідки звичайно він у мене взявся я не знаю
Ще виписала для ЦНС
Ще ячмінь може бути
Викасикрет• 10 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
До речі, вакцинація якраз допоможе не хворіти саме оперізуючим, як у автора.
дамаБезСобачки• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Я не знаю
У мене не було ніколи
так не буває. опоясуючий герпес завжди вторинний, він ніколи не з´являється перший.
перенесли безсимптомно скоріш за все, імунітет добре справився тоді.
дамаБезСобачки• 10 апреля 2025
Ответ дляВикасикрет
не допоможе. навпаки у вакцинованих більше вірогідність захворіти саме на оперізуючий. просто зараз нема великої кількості вакцинованих від вітрянки дорослих, коли підростуть діти то побачите :)
Наполеон Бонапарт• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А звідки він береться ?
Ви здавали якісь додаткові аналізи ?
Дякую
Ви здавали якісь додаткові аналізи ?
Дякую
У мене в групі була вітрянка, а до цього я важко перенесла бронхіт. Ослаблений імунітет(
Додаткові аналізи не здавала. Тільки вітамін Д, скрите залізо і ТТГ панель.
Наполеон Бонапарт• 10 апреля 2025
Не мочити місця висипу, наносила Фукарцин та Каламін. Більше відпочивати, не нервуватися. Якщо вийде.
ТихоЯ• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Лікар сказала що це не кінець
Ще виписала для ЦНС
Автор, у мене він виліз на значному нервовому стресі, я днів 3 не могла зрозуміти що то, але встигла до появи значних болей почати лікувати, а так да, одяг коли доторкався, було вже некомфортно., тільки потім прочитала,які наслідкиі злякалась. Тому можливо у вас лікування піде норм і не буде критичних наслідків.
Вчителька з мікрорайону• 10 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
А як шукати причину ?
Лікар не многослівна була
Ну бо то треба довго розбиратися, вони на це не навчені..
ТихоЯ• 10 апреля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну так, призначили по протоколу, а чого й звідки, то вже не цікаво. Якщо це разова опція то ще таке, а якщо у людини постійні рецидиви, вже потрібно з´ясувати, що викликає, а не тільки боротися з наслідками.
дамаБезСобачки• 10 апреля 2025
дочка скаржилась на біль в районі правої груді кілька днів, і тільки коли посипало грудь і спину навпроти я зрозуміла що це таке.
дала їй ранункулюс від болі, пройшла за кілька годин і більше не з´являлась. висипання обробляла левомеколем щоб не було бак зараження. через тиждень уже не було сліда