Інеса• 10 апреля в 14:45

Опишіть себе.

Читаючи вас, на форумі, уявляєш собі в голові образ тої чи іншої форумчанки. Опишіть себе ,свою зовнішність. Наскільки співпаде наша уява з реальністю. Можна і риси зарактеру добавити, які є вашим плюсом ,а які мінусом.
reokioto• 10 апреля в 14:45
Да
Blackwater• 10 апреля в 14:47
Зачем?
Для приличия хотя бы с себя начните:)
Remensa• 10 апреля в 14:48
Опишіть мене😁
автор Інеса • 10 апреля в 14:48
Ответ дляBlackwater
Зачем?
Для приличия хотя бы с себя начните:)
Бо ми кожна собі уявляєм наших тут дівчат по свому. Я русявя,зелені очі. Середньої статури.
Дресса• 10 апреля в 14:49
А ви шо? Всіх форумчанок знаєте і всі образи склали? Ну давайте тоді опишіть мене)) А я відповім- чи співпало чи ні)))
Jeraldina• 10 апреля в 14:49
Ответ дляІнеса
И где в этом Ваши плюсы, минусы и характер? Цвет глаз и волос вообще ни о чем не говлрит.
автор Інеса • 10 апреля в 14:50
Ответ дляДресса
Ні, я не знаю далеко всіх.
автор Інеса • 10 апреля в 14:50
Ответ дляJeraldina
Ну то давайте хоча би зовнішність.
Jeraldina• 10 апреля в 14:50
Ответ дляІнеса
Ну то давайте хоча би зовнішність.
Ок. Я кареглазая шатенка.
Дресса• 10 апреля в 14:51
Ответ дляІнеса
Ні, я не знаю далеко всіх.
Що і треба було довести
Тоді в чому сенс теми?
автор Інеса • 10 апреля в 14:51
Ответ дляДресса
Що і треба було довести
Тоді в чому сенс теми?
Вибачте ,якщо потривожила вас. Майте повагу до інших.
Дресса• 10 апреля в 14:52
Ответ дляІнеса
А чим саме я виражаю неповагу?
А просто висловилася що тема не має жодного сенсу
автор Інеса • 10 апреля в 14:52
Та й не все ж обговорювати глобальні питання.Це так скорше для розваги
автор Інеса • 10 апреля в 14:53
Ответ дляДресса
А чим саме я виражаю неповагу?
Ну та дурість назвати допис.Я думаю,що я написала коректно.
Дева Мария• 10 апреля в 14:54
Поздно
автор Інеса • 10 апреля в 14:55
Ответ дляДева Мария
Поздно
Не зрозуміла?
TaFo• 10 апреля в 14:56
кльова.
Дева Мария• 10 апреля в 15:00
Ответ дляІнеса
Не зрозуміла?
Полно моих фото 🤣
автор Інеса • 10 апреля в 15:01
Ответ дляДева Мария
Полно моих фото 🤣
Я не бачила, не попадались мені. Я й не вимагаю. Просто так поспілкуватися.
Blackwater• 10 апреля в 15:01
Ответ дляІнеса
Ой,ну я тоже так могу себя описать,кстати. Зелёные глаза,волосы правда светлый рукой,блондин считатеся уже у парикмахеров. Ну а средняя статура понятие растяжимое))
Ну в любом случае информация бесполезная,уверенна мы совершенно не похожи внешне
Blackwater• 10 апреля в 15:02
Ответ дляІнеса
Ну то давайте хоча би зовнішність.
Автор,я придумала. Выходите на улицу и все женщины и даже мужчины:)что увидите , всех можете смело писать в форумчан. Или вот в транспорте удобно. Все сидят в телефонах. Вот представьте что они на советчице. Вот вам и наглядные живые люди
Svetrise• 10 апреля в 15:18
без анонима напишу, большинство завидовать будут. поэтому, нет.
автор Інеса • 10 апреля в 15:21
Ответ дляSvetrise
Зате ми зрозуміли вашу рису характеру)
Svetrise• 10 апреля в 15:28
Ответ дляІнеса
Зате ми зрозуміли вашу рису характеру)
правильно, здравомыслие.
автор Інеса • 10 апреля в 18:48
Ответ дляSvetrise
правильно, здравомыслие.
Я би сказала що це гординя. Ну і вірити вам на слово ,якось воно не віриться.
Svetrise• 10 апреля в 19:12
Ответ дляІнеса
я бы сказала, это ваше дело каким быть, высказываться или нет, о тех людях, которых вы совсем не знаете. ок, мне все равно.
автор Інеса • 10 апреля в 21:11
Ответ дляSvetrise
Скільки ви будете продовжувати ображати? ви думаєте ви тут наймудріша?
Svetrise• 10 апреля в 21:45
Ответ дляІнеса
думаю, что вы понимаете все как вам удобно. это ваша гордыня. будьте проще.