Белчонок• 10 апреля в 19:05

Як думаєте , чи набере петиція потрібну кількість голосів?

Не забудьте підписати петицію! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7692

П´ять днів залишилося до завершення збору підписів
Шеллар• 10 апреля в 19:28
Ответ дляНіка Найз
Хуже нет врага на свете чем учитель в сельсовете!
Згідна, перед виборами педсостав по селу ходив за нелоха агітував, пісяючи в штани від радості як гроші витрачати обіцяні будуть. Що ж невгодно то стало? Петиції якісь пишуть.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:28
Ответ дляШеллар
Володарка мрій• 10 апреля в 19:28
Так многие против, особенно те, у кого белые зарплаты. Зарплата учителям ведь идёт за счёт налогоплательщиков
Ніка Найз• 10 апреля в 19:29
Ответ дляВолодарка мрій
Они на взятках живут!
Хачапууури• 10 апреля в 19:29
Ответ дляНіка Найз
Лучше бы полиции и СБУ зарплату подняли!
Им 100+ мало?)
МУСЯкомарова• 10 апреля в 19:29
Учитывая реальное время урока с тревогами я бы ещё и уменьшила. Или стала бы родителям доплачивать. Ведь им или самим приходиться доучивать или нанимать за деньги репититоров.
Пусть вводят поминутную оплату учителям и тогда повышают. А например на днях у нас было 15 мину за весь учебный день. И? За что платит?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:30
Ответ дляХачапууури
Им 100+ мало?)
Это не дурня тупить 4 часа в школе!
ЭмчЭндЭм• 10 апреля в 19:30
Ответ дляПросто каралева
Я не Ніка, але відповім. Вчитель має змотивувати вчитись, заохотити , а не просто прийти, відпрацювати і піти
Та невже? А батьки що повинні робити? Вчитель має доступно викласти матеріал, допомогти розібратись в ньому, ставитись з повагою до дитини, от що повинен вчитель. А бігати і впрошувати дитину щоб вона вчилась, вчитель не повинен.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:30
Ответ дляЭмчЭндЭм
Родители должны работать! Училки должны учить!
автор Белчонок • 10 апреля в 19:30
Ответ дляНіка Найз
Ви саме там працюєте? Звідки стільки агресії? Мабуть в школі погано вчилися, що така ненависть до вчителів?
Последний вагон• 10 апреля в 19:31
Ответ дляШеллар
Не хоче? Да їх помийним віником випхати не можна, посади в спадок передають. Мої однокласниці, в яких батьки вчителями були, всі дружно помаршували в пед. Після обіду пахарі вже дома на обійстях товчуться. Більшій половині і мінімалку багато платити.
В школах зараз повно вакантних місць. Запрошуємо до педколективу!
Ніка Найз• 10 апреля в 19:31
Ответ дляБелчонок
Терпеть не могу бездарей и дармоедов! А они еще и денег просят!
Ніка Найз• 10 апреля в 19:31
Ответ дляПоследний вагон
Дармоеды всегда будут’
Просто каралева• 10 апреля в 19:32
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я в школі хімію знала на нуль, а коли вчилась в універі, то , бінго, не така вже й важка та хімія. Бо вчитель вмів пояснити, а не лупив указкою і слиною бризкав
Последний вагон• 10 апреля в 19:32
Ответ дляПросто каралева
Яким чином вчитель має заохотити дитину? У нього нема жодних важелів впливу, на відміну від батьків
ЭмчЭндЭм• 10 апреля в 19:33
Для Ніки. Давайте закриємо школи. А що, чудовий вихід, не треба буде тримати бездарів і дармоїдів. Згодні?
Последний вагон• 10 апреля в 19:33
Ответ дляБелчонок
Це місцевий бот. Не звертайте уваги
Шеллар• 10 апреля в 19:34
Ответ дляНіка Найз
Так, вічно кляньчать і батькам в гаманці заглядають, жодної копійки за всі роки на школу не здала.
Последний вагон• 10 апреля в 19:34
Ответ дляШеллар
Ви умнічка
Просто каралева• 10 апреля в 19:34
Ответ дляПоследний вагон
Якщо вчитель просто прийшов ,відтарабанив і пішов , то як та дитина може вивчити?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:35
Ответ дляЭмчЭндЭм
А они что сейчас работают? Или выполняют какую то эфемерную функцию образования?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:35
Ответ дляПоследний вагон
Це місцевий бот. Не звертайте уваги
автор Белчонок • 10 апреля в 19:35
Ответ дляНіка Найз
Дармоеды всегда будут’
Це ви про себе?
Сама не знаю• 10 апреля в 19:36
Ответ дляВолодарка мрій
Вже четвертий рік пішов, як не фінансується платниками податків в Україні.
Последний вагон• 10 апреля в 19:36
Ответ дляСама не знаю
А звідки фінансується?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:36
Ответ дляБелчонок
Це ви про себе?
Мerida• 10 апреля в 19:37
Ответ дляЭмчЭндЭм
такі скажені гроші заробляють, що ніхто працювати в школі не хоче. Хоч би посоромились таке писати. Та їм памятники прижиттєво ставити потрібно. І що вони по Вашому повинні робити, щоб напрацювати зп? Діти не хочуть вчитись, НЕ ХОЧУТЬ. Якщо батьки не можуть втовкмачити в голови про важливість навчання, то в чому вина вчителя і як вони повинні їх змусити? Вмовляти, на коліна падати? Та зараз той читель і голос не сміє подати, бо йопсель, булінг дитяти зі сторони вчителя. І так, для справки, я не вчитель і ніколи ним не була.
А чем занимается классный руководитель? Методист? Завуч с воспитательной работы? Психилог? Это не их функции, случайно?
Сама не знаю• 10 апреля в 19:37
Ответ дляПоследний вагон
А звідки фінансується?
Міжнародною допомогою у вигляді кредитів, грантів та іншого.
Последний вагон• 10 апреля в 19:37
Ответ дляПросто каралева
Виконуючи домашню роботу і повторюючи пройдений матеріал вдома
Ніка Найз• 10 апреля в 19:37
Мerida•

плюсану 1000!