Не забудьте підписати петицію!
П´ять днів залишилося до завершення збору підписів
Ответ дляМУСЯкомарова
Вы ж сами пишите-репетитор працює. Поэтому и получает. А учитель не работает! Вернее работает сейчас крайне мало. Понятно что он не виноват в сиренах но тогда и про повышение поговорим ’після перемоги’,ок? И что вас именно так учителя задели? Они в среднем 15к зарабатывают при этом часов у них гораздо меньше чем у той же кассиршы в супермаркете. Вы бы уже про пенсов петицию писали. 2700 и всё и ты не можешь подрабоать или сменить работу если мало ибо физически просто не тянешь. А у учителя есть выбор кстати.
И перестаньте сравнивать благополучные страны с Украиной. Если уж сравнивайте так начинайте уже с ввп и коррупции. А там,глядишь и не будете глупые питиции писать.
И кстати,вы реально думаете что от какой-то петиции принимается решение о расходах в бюджете,серьёзно??
А хто репетитор? Не той же вчитель? Тільки якогось одного предмету. А тепер подумайте, як обмежуються знання дитини. Вона не бачить взаємозв´язку з іншими предметами, бо вчиться фрагментарно, результат- не розуміє матеріалу, втрачає інтерес до навчання. Хто винен? Ну, по вашому певно, що вчитель. А, можливо, поміркувати та стане зрозуміло, що над вчителем стоїть та ж система, що складає програми, реформує і призводить до такого рівня життя.
А вам відомо, що для того щоб провести урок, навіть15 хвилин, вчитель повинен підготувати матеріал, сам підготуватися, а на це йде набагато більше часу. Будьте певні, касир з супермаркету не зможе це зробити. Чи ви б хотіли, щоб касир вчив ваших дітей? Тож кажу вам, перечитайте ще раз, що ви пишете та подумайте, хто винен та що слід робити
МУСЯкомарова• 11 апреля в 11:04
Ответ дляБелчонок
Вы серьёзно про материал? Ну може какой начинающий педагог и готовит что-то,но что интересно будет готовить тот,что ведёт предмет хотя бы несколько лет?изо дня в день одно и тоже.
Про репититорсво ерунду вообще написали. Причём там другие предметы? Причём там ограничения по другим предметам ? Вы лучше себя почитайте и попробуйте найти логику.
Я так понимаю с остальным вы согласны или возразить нечего?если так, то вывод все равно остаётся таким что ваша петиция полная ерунда.
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, серйозно, щоб підготуватися якісно до уроку, треба чимало часу. Програми, методи навчання, різноманітні нові дидактичні підходи постійно поновлюються, ви ж хочете, щоб вашим дітям було цікаво на уроках? Та й сьогодення міняється, вчителю треба постійно тримати руку на пульті. Ось вже, навіть дистанційно урок проведи, на проєкторі презентацію покажи, хто це все готує, може ви? Я вам раджу, не лізьте не в свої сани, краще попіклуйтеся щоб у вчителів був гарний настрій, бо ж працює він з вашими дітками. А щодо петиції, то хто вам заважає розібратися в ситуації та подати своє звернення, озвучити свої вимоги та в рамках наших законів змінити життя на краще? Завжди в здоровому суспільстві, вчитель був окрасою нації, до якого ставилися з повагою. Не сваритися треба, не шукати винних, а дивитися глибше в корінь своїх проблем. Це довгий та тернистий шлях. Бажаю вам успіхів на цьому шляху
МУСЯкомарова• 11 апреля в 16:16
Ответ дляБелчонок
Аа, ну я так и думала что вы учитель.
А я родитель который видет и знает не по наслышке как вы ’готовитесь’ и работаете.
Даже если и предположить что вы такая как рассказываете на самом деле а не в своих фантазиях то таких единицы.
Ещё раз-нужны деньги-идите работайте больше, в другую сферу и тд. А не пишите смешные петиции.
Пы.сы. а как вы будете ’пиклуватесь’ про мой гарний настрий? Ведь это я привожу вам воспитанного умного ребёнка, содержу его и выполняю все хотелки и требования школы.
Как вы моё настроение поддерживать то планируете?
Вы наверное не столкнулись с тем, как учителя всячески тянут выхватил учеников потомучто класс при нехватке просто закрывается? А учитель остается не у дел? А у нас такое есть , и что то нехватки учителей нет, а вот учеников есть. Пожумайте над этим.
Ми з вами начебто на особистості не переходили. Але, якщо вже почали, то скажу вам, що більшість вчителів люблять вихованих та розумних учнів. Мені, чомусь здається, що у вас на жаль, все не так як ви пишете, тому і злість і ненависть до всіх, не тілько до вчителів. Ну то що ж, робота з людьми нелегка праця. Може й ви хочете спробувати попрацювати?