Не забудьте підписати петицію!
П´ять днів залишилося до завершення збору підписів
Последний вагон• 10 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
Міжнародною допомогою у вигляді кредитів, грантів та іншого.
Звідки Ви це взяли?
ЭмчЭндЭм• 10 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Якщо вчитель просто прийшов ,відтарабанив і пішов , то як та дитина може вивчити?
Я прошу вибачення, а що колись навчання проходило по іншому? То опишіть яким воно було? Завжди вчитель ’відтарабанював’, а обовязок дитини слухати і запамятовувати, як не зрозуміло - перепитувати, дома повторювати. І вчитель завжди запитеє, чи всі зрозуміли, тільки з 30ти дітей один-два уточнить, іншим пофіг на те навчання.
Сама не знаю• 10 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Звідки Ви це взяли?
Всі гроші які Україна збирає йдуть на війну. Україна зараз не фінансує того, що не стосується оборони.
Просто каралева• 10 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
В нас на урок англійської клас діли на дві групи. І я бачила, як в інший групі вчитель викладає урок.
А в нашій була пенсіонерка, яка просто приходила посидіти і ми її бісили. Так я і англійську знаю.
Последний вагон• 10 апреля 2025
Ответ дляСама не знаю
Дуже смішно. То чому в петиції просять підвищити ЗП вчителям з бюджету України, а не у грантодавців і надавачів допомоги?
Синиця у спідниці• 10 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ніка, не можу відповісти з цитатою, відповім так. Якщо дитина не хоче вчитись, це вина її батьків, ну ніяк не вчителя. Як дитина вчиться, то і батьки на вчителів не гонять. От скажіть, як вчитель повинен заставити вчитись дитину? Я дійсно хочу почути відповідь на це питання. Як?
Не до мене зверталися, але маю що сказати.
Точніше, запитати. А якщо дитина хоче вчитися, а вчитель нічого не робить щоб це забезпечити? Приклад. Дитина виконує завдання (напр., математика), їй не дають інше, а кажуть чекай. Тобто, сиди й нудьгуй. Коли ж дитина звернула на це увагу вчителя, вчитель відказала: ’це не гурток імені тебе’. Що робить дитина? Дістає телефон. І отримує зауваження, звісно. А кому потрібно зробити зауваження?
Сама не знаю• 10 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Не смішно. Тому що люди забувають, що Україну зараз по суті утримують. Тому ці петиції не спрацюють, навіть якщо їх і розглянуть.
Президент підписав закон про Держбюджет на 2025 рік, який передбачає рекордні видатки у 3,94 трлн грн, зокрема 2,22 трлн грн на оборону. Доходи бюджету очікуються на рівні 2,3 трлн грн, включаючи 141 млрд грн від податкового законопроєкту №11416-д, а також зовнішнє фінансування у розмірі 38,4 млрд доларів.
Ответ дляПросто каралева
Ну як то кажуть: вчити та лікувати всі вміють
Бензопирен• 10 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Я не Ніка, але відповім. Вчитель має змотивувати вчитись, заохотити , а не просто прийти, відпрацювати і піти
Ні, вчитель не повинен ’мотивувати’. Він повинен дійсно якісно викладати свій предмет.
Дитину ніхто не повинен ’мотивувати’. І батьки, саме батьки, повинні вчити дітей дисципліні.
Файна пані• 10 апреля 2025
Не знаю чи сильно бідують учителя, біля школи зранку не проїдеш, кожна друга мадам вчителька на авто приїздить, і паркується як хоче і де хоче. Окрім зарплати всі мають доп дохід, репетитерство, бо з дистанційним діти тупіють, а батьки змушені платити за додаткові приватні уроки. А ще побори на кожне свято, бо купити що небуть то вже не варіант, краще з батьків зібрати і в конверті дати.
Бензопирен• 10 апреля 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Учитывая реальное время урока с тревогами я бы ещё и уменьшила. Или стала бы родителям доплачивать. Ведь им или самим приходиться доучивать или нанимать за деньги репититоров.
Пусть вводят поминутную оплату учителям и тогда повышают. А например на днях у нас было 15 мину за весь учебный день. И? За что платит?
А учителя виноваты в тот что тревоги?? И тревоги то не по графику, не предскажеш.
Почекуха• 10 апреля 2025
Ответ дляБелчонок
Знову про себе пишете? Про що болить, про те і кричите? Ви подивіться, скільки в вас злості. Ви чоловік чи жінка?
а остальным людям, ну низкие зп в Украине ,чем учителя лучше?
Міряно-переміряно• 10 апреля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Яким чином вчитель має заохотити дитину? У нього нема жодних важелів впливу, на відміну від батьків
брехня, в нас вчительки зарубіжної літратури і історії так подавали матеріал, стільки інформації понад програму, всі сиділи відкривши роти, урок як одна хвилина, вчителька геометрії та алгебри пояснювала так, що все ясно було
Хачапууури• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Это не дурня тупить 4 часа в школе!
Зачем СБУ и полиция тупят 4 часа в школе?
Ответ дляТролю як можу
Старую собаку не научишь новым трюкам. На качество обучения и вовлеченность это никак не повлияет. Хорошие учителя останутся хорошими, а плохие плохими. Все мои одноклассницы -троечницы в 2000 году поступили и закончили Педуны, потому что был недобор. Я когда вижу их фото с детьми в школе, мне становится смешно и грустно. До пенсии им почти 20 лет.
Тролю як можу
Нік в тему. Вигуляли своє біле пальто, жаль, що однокласниці не бачать
МУСЯкомарова• 11 апреля 2025
Ответ дляБензопирен
А где вы прочитали что виноваты?? Но и требовать повышения зп за то, что они работают 15 минут в день как то странно, вам не кажется?
И да, я не понимаю этих отключений на онлане. Почему то репититор за деньги не отключаются.
Ответ дляМУСЯкомарова
А хто повинен отримувати? Ну, який прошарок суспільства? Депутати та судді, ну ще СБУ. Вони якраз з квітня і отримають підвищення. Яке суспільство ми будуємо? Ви самі ж пишете, що репетитор працює, то чому вчителю не заплатити гідну зарплату? Не бачите взаємозв´язку. Відношення до вчителя - це маркер свідомості суспільства. Хто вам заважає звернутися з петицією про підвищення зарплати та рівня життя? Ні, краще принизити того, хто намагається щось змінити та говорить правду. А потім будете говорити, що така українська ментальність. Почніть уже з себе.
МУСЯкомарова• 11 апреля 2025
Ответ дляБелчонок
Вы ж сами пишите-репетитор працює. Поэтому и получает. А учитель не работает! Вернее работает сейчас крайне мало. Понятно что он не виноват в сиренах но тогда и про повышение поговорим ’після перемоги’,ок? И что вас именно так учителя задели? Они в среднем 15к зарабатывают при этом часов у них гораздо меньше чем у той же кассиршы в супермаркете. Вы бы уже про пенсов петицию писали. 2700 и всё и ты не можешь подрабоать или сменить работу если мало ибо физически просто не тянешь. А у учителя есть выбор кстати.
И перестаньте сравнивать благополучные страны с Украиной. Если уж сравнивайте так начинайте уже с ввп и коррупции. А там,глядишь и не будете глупые питиции писать.
И кстати,вы реально думаете что от какой-то петиции принимается решение о расходах в бюджете,серьёзно??