Белчонок• 10 апреля в 19:05

Як думаєте , чи набере петиція потрібну кількість голосів?

Не забудьте підписати петицію! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7692

П´ять днів залишилося до завершення збору підписів
Ніка Найз• 10 апреля в 19:38
Ответ дляПоследний вагон
Виконуючи домашню роботу і повторюючи пройдений матеріал вдома
Так может вообще платить зарплату училке и можно на работу не ходить!
Последний вагон• 10 апреля в 19:38
Ответ дляСама не знаю
Міжнародною допомогою у вигляді кредитів, грантів та іншого.
Звідки Ви це взяли?
ЭмчЭндЭм• 10 апреля в 19:39
Ответ дляПросто каралева
Якщо вчитель просто прийшов ,відтарабанив і пішов , то як та дитина може вивчити?
Я прошу вибачення, а що колись навчання проходило по іншому? То опишіть яким воно було? Завжди вчитель ’відтарабанював’, а обовязок дитини слухати і запамятовувати, як не зрозуміло - перепитувати, дома повторювати. І вчитель завжди запитеє, чи всі зрозуміли, тільки з 30ти дітей один-два уточнить, іншим пофіг на те навчання.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:39
Ответ дляПоследний вагон
Звідки Ви це взяли?
Это чушь! Из бюджета все деньги идут на этих бездельников и коррупционерок!
Сама не знаю• 10 апреля в 19:40
Ответ дляПоследний вагон
Звідки Ви це взяли?
Всі гроші які Україна збирає йдуть на війну. Україна зараз не фінансує того, що не стосується оборони.
Ніка Найз• 10 апреля в 19:40
Их всех надо сократить и заставить лайно в госпиталях за минималку вывозить! Хоть польза будет!
Ніка Найз• 10 апреля в 19:42
Ответ дляБелчонок
Це ви про себе?
Просто каралева• 10 апреля в 19:43
Ответ дляЭмчЭндЭм
В нас на урок англійської клас діли на дві групи. І я бачила, як в інший групі вчитель викладає урок.
А в нашій була пенсіонерка, яка просто приходила посидіти і ми її бісили. Так я і англійську знаю.
Шальная коклетка• 10 апреля в 19:45
Цифри зі стелі взяті про зп в ЄС?
Последний вагон• 10 апреля в 19:45
Ответ дляСама не знаю
Дуже смішно. То чому в петиції просять підвищити ЗП вчителям з бюджету України, а не у грантодавців і надавачів допомоги?
Синиця у спідниці• 10 апреля в 19:45
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ніка, не можу відповісти з цитатою, відповім так. Якщо дитина не хоче вчитись, це вина її батьків, ну ніяк не вчителя. Як дитина вчиться, то і батьки на вчителів не гонять. От скажіть, як вчитель повинен заставити вчитись дитину? Я дійсно хочу почути відповідь на це питання. Як?
Не до мене зверталися, але маю що сказати.
Точніше, запитати. А якщо дитина хоче вчитися, а вчитель нічого не робить щоб це забезпечити? Приклад. Дитина виконує завдання (напр., математика), їй не дають інше, а кажуть чекай. Тобто, сиди й нудьгуй. Коли ж дитина звернула на це увагу вчителя, вчитель відказала: ’це не гурток імені тебе’. Що робить дитина? Дістає телефон. І отримує зауваження, звісно. А кому потрібно зробити зауваження?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:46
Ответ дляПоследний вагон
Пусть письмо Трампу напишут! Так мол и так! Ни фига не делаем в школе во время войны! Дай нам бабала Доня!
Сама не знаю• 10 апреля в 19:48
Ответ дляПоследний вагон
Не смішно. Тому що люди забувають, що Україну зараз по суті утримують. Тому ці петиції не спрацюють, навіть якщо їх і розглянуть.

Президент підписав закон про Держбюджет на 2025 рік, який передбачає рекордні видатки у 3,94 трлн грн, зокрема 2,22 трлн грн на оборону. Доходи бюджету очікуються на рівні 2,3 трлн грн, включаючи 141 млрд грн від податкового законопроєкту №11416-д, а також зовнішнє фінансування у розмірі 38,4 млрд доларів.
автор Белчонок • 10 апреля в 19:50
Ответ дляНіка Найз
Они на взятках живут!
Знову про себе пишете? Про що болить, про те і кричите? Ви подивіться, скільки в вас злості. Ви чоловік чи жінка?
Ніка Найз• 10 апреля в 19:52
Ответ дляБелчонок
автор Белчонок • 10 апреля в 19:56
Ответ дляНіка Найз
Чого ховаєтеся? Ну як дитина мала чи може підліток в коротких штанцях?
автор Белчонок • 10 апреля в 19:59
Ответ дляПросто каралева
Ну як то кажуть: вчити та лікувати всі вміють
Бензопирен• 10 апреля в 19:59
Ответ дляПросто каралева
Я не Ніка, але відповім. Вчитель має змотивувати вчитись, заохотити , а не просто прийти, відпрацювати і піти
Ні, вчитель не повинен ’мотивувати’. Він повинен дійсно якісно викладати свій предмет.
Дитину ніхто не повинен ’мотивувати’. І батьки, саме батьки, повинні вчити дітей дисципліні.
Файна пані• 10 апреля в 20:01
Не знаю чи сильно бідують учителя, біля школи зранку не проїдеш, кожна друга мадам вчителька на авто приїздить, і паркується як хоче і де хоче. Окрім зарплати всі мають доп дохід, репетитерство, бо з дистанційним діти тупіють, а батьки змушені платити за додаткові приватні уроки. А ще побори на кожне свято, бо купити що небуть то вже не варіант, краще з батьків зібрати і в конверті дати.
Бензопирен• 10 апреля в 20:02
Ответ дляМУСЯкомарова
Учитывая реальное время урока с тревогами я бы ещё и уменьшила. Или стала бы родителям доплачивать. Ведь им или самим приходиться доучивать или нанимать за деньги репититоров.
Пусть вводят поминутную оплату учителям и тогда повышают. А например на днях у нас было 15 мину за весь учебный день. И? За что платит?
А учителя виноваты в тот что тревоги?? И тревоги то не по графику, не предскажеш.
Банан-барабан• 10 апреля в 20:31
Автор, я підписала. Ігноруйте образливі коментарі.
Ніка Найз• 10 апреля в 20:33
Ответ дляБелчонок
автор Белчонок • 10 апреля в 21:03
Ответ дляНіка Найз
Родители должны работать! Училки должны учить!
Була б робота у батьків. Такі як ви її не нададуть. І пам´ятайте, відношення до вчителя - це маркер суспільної свідомості . Я так бачу ви сьогодні озвучуєте цей настрій
Почекуха• 10 апреля в 21:22
Ответ дляБелчонок
а остальным людям, ну низкие зп в Украине ,чем учителя лучше?
Міряно-переміряно• 10 апреля в 21:38
Ответ дляПоследний вагон
Яким чином вчитель має заохотити дитину? У нього нема жодних важелів впливу, на відміну від батьків
брехня, в нас вчительки зарубіжної літратури і історії так подавали матеріал, стільки інформації понад програму, всі сиділи відкривши роти, урок як одна хвилина, вчителька геометрії та алгебри пояснювала так, що все ясно було
Хачапууури• 10 апреля в 22:24
Ответ дляНіка Найз
Это не дурня тупить 4 часа в школе!
Зачем СБУ и полиция тупят 4 часа в школе?
автор Белчонок • 10 апреля в 23:08
Ответ дляТролю як можу
Старую собаку не научишь новым трюкам. На качество обучения и вовлеченность это никак не повлияет. Хорошие учителя останутся хорошими, а плохие плохими. Все мои одноклассницы -троечницы в 2000 году поступили и закончили Педуны, потому что был недобор. Я когда вижу их фото с детьми в школе, мне становится смешно и грустно. До пенсии им почти 20 лет.
Тролю як можу Нік в тему. Вигуляли своє біле пальто, жаль, що однокласниці не бачать
МУСЯкомарова• 11 апреля в 06:47
Ответ дляБензопирен
А где вы прочитали что виноваты?? Но и требовать повышения зп за то, что они работают 15 минут в день как то странно, вам не кажется?
И да, я не понимаю этих отключений на онлане. Почему то репититор за деньги не отключаются.
автор Белчонок • 11 апреля в 07:56
Ответ дляМУСЯкомарова
А хто повинен отримувати? Ну, який прошарок суспільства? Депутати та судді, ну ще СБУ. Вони якраз з квітня і отримають підвищення. Яке суспільство ми будуємо? Ви самі ж пишете, що репетитор працює, то чому вчителю не заплатити гідну зарплату? Не бачите взаємозв´язку. Відношення до вчителя - це маркер свідомості суспільства. Хто вам заважає звернутися з петицією про підвищення зарплати та рівня життя? Ні, краще принизити того, хто намагається щось змінити та говорить правду. А потім будете говорити, що така українська ментальність. Почніть уже з себе.
МУСЯкомарова• 11 апреля в 08:04
Ответ дляБелчонок
Вы ж сами пишите-репетитор працює. Поэтому и получает. А учитель не работает! Вернее работает сейчас крайне мало. Понятно что он не виноват в сиренах но тогда и про повышение поговорим ’після перемоги’,ок? И что вас именно так учителя задели? Они в среднем 15к зарабатывают при этом часов у них гораздо меньше чем у той же кассиршы в супермаркете. Вы бы уже про пенсов петицию писали. 2700 и всё и ты не можешь подрабоать или сменить работу если мало ибо физически просто не тянешь. А у учителя есть выбор кстати.
И перестаньте сравнивать благополучные страны с Украиной. Если уж сравнивайте так начинайте уже с ввп и коррупции. А там,глядишь и не будете глупые питиции писать.
И кстати,вы реально думаете что от какой-то петиции принимается решение о расходах в бюджете,серьёзно??