Була якась тема про забудькуватість, одна дама там запросила в лічку, щоб підказати типу, як можна це виправити.
Ну, написала я.
Переписка на скрінах.
Як ви думаєте це ок?
Ну, написала я.
Переписка на скрінах.
Як ви думаєте це ок?
Ответ длядякую аж підскакую
Вы молодец и все правильно написали
Мене дивує, що людина реально наїзджає ніби я їй щось обіцяла. Якась маячня, на мій погляд.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ці простині це якась шизофренія
А, да, доречі, ця цілителька торгує всім підряд походу.
Думаю я така не одна, хто їй писав
Ответ дляcoloritka
Якісь амвей чи щось таке?
Якісь карпатські трави в пігулках, як мені здалось.
Але це жах! Такі претензії!
Nata28000000• 10 апреля в 20:02
Коли починають писати про лікарів і їх ’хімію’, одразу можна припиняти спілкування. Такі і рак обіцяють вилікувати сечею чи керосином, головне ж не хімія, нащо травити організм?
Она неумный манипулятор, такие наезды сразу отталкивают. И непонятно, для того, чтобы лечить от чего-то, нужно сначала поставить диагноз. Проблемы с памятью могут быть по разным причинам, соответственно, и лечение разное. У нее, я так поняла, волшебная травка, которая лечит все болезни?
Ответ дляNata28000000
Так. В мене фантазія намалювала якусь неосвічену жіночку з золотими зубами, трошки сеандальну і зловживаючи алкоголемм:)
Ответ дляАнжелика1
Думаю да. Я взагалі шокована оцим - ви маєте виконувати всі мої вказівки. При тому я ні сном не духом не знаю про що йдеться взагалі.
Veronika_100k• 10 апреля в 20:07
Ей нужен психиатр 😂
P. S. Вспомнила местную старую историю про матрас надутый-хуютый 😆
Ответ дляVeronika_100k
Ей нужен психиатр 😂
Щось подібне я хотіла їй написати, але мадам мене заблокувала. Образилась мабуть :)
Я така неслухняна. :)
дякую аж підскакую• 10 апреля в 20:13
Ответ дляЕваАдамівнаРайська
Это вид агрессивного маркетинга
Манипуляции в виде ограничения по времени, цене, фразы не тратьте мое время сразу первый признак мошенничества.
Уверена, что с вас взяли бы деньги и в лучшем случае прислали бы пустышки. В худшем - ничего
Ответ дляпицунда
вы правы на сто проентов и еще поверить ей на слово что она доктор...таких докторов полный ютуб
Думаю вона взагалі не доктор, а щось типу адептів Ейвон чи Амвей.
Аби продати. Хоча від ейвон в амвей більше користі
Ответ длядякую аж підскакую
Это вид агрессивного маркетинга
Это ж кто тратил чьё время?
Ответ дляДева Мария
И эти люди ставят всем тут диагнозы ))) я в шоке 😂
Да, до речі.
То ж вона і написала в темі про памʼять.
Дивуюсь, як людина може на себе брати таку відповідальність
дякую аж підскакую• 10 апреля в 20:15
Ответ дляOlvia1987
Это ж кто тратил чьё время?
Это философский вопрос 😂
Ответ длядякую аж підскакую
Это вид агрессивного маркетинга
Я навіть не аналізувала, просто рівнялася. Я на таке і в дитинстві не велась!
Ответ дляNatalia505
Тиск, маніпуляція, словникова діарея. Забудьте, заблокуйте
Та вона мене заблокувала. Мабуть же не побачить цю тему?
Ответ дляAnnaOst
Та тут концентрація психів захмарна
Чесно кажучи, я навіть не уявляла масштаби катастрофи.
Лякає, що ті хто насміхаються, знущаються, пишуть всяку маячню - то ж вони навкруги нас!