Якось так і живу• 10 апреля 2025

Я мама лімфовузол

Як тут мене називають.
Всі ви вже тут знаєте , що в доньки є надключичний лв 7*2,4 мм був розмір в січні і в грудні.

Аналізи, УЗД внутрішніх органів, інших лв, рентген грудної клітки - все в нормі. Скарг немає . Але були перший раз через місяць ( так сказала гематолог), інший йду з донькою на наступному тижні ( тобто через три тижні).
Маю злати аналіз крові, + переробити УЗД лв шийних і надключичних.
І я дуже хвилююсь, йду на УЗД в понеділок. Але все від сьогодні мене охопила якась паніка, хвилююсь за той лв, бо начиталась всякого різного про надключичний лв.
В грудні і січні, лікар УЗД сказав що всі лв нормальні, просто локалізація стрьомна, тому спостерігати.
Онкогематолог тоже так сказала , що через його локалізацію потрібне спостереження, можливо навіть біопсія, будуть вирішувати пізніше.
Він на дотик не більшає, стан доньки ок, дуже боюсь обстежень, боюсь невідомості.
Як не хвилюватись? Де не читаю про надключичний лв , всюди пишуть що ж...а.
Розрадьте будь ласка .
Не кидайтесь на мене, як мама я дуже хвилююсь. Не потрібно тут про мою тривожність нічого писати, сама все знаю. Але лв від цього ніде не дівається.
Маурита• 10 апреля 2025
Зачем вы читаете? Навига? Вы не врач, ничего не понимаете. Звмордовали детей
дамаБезСобачки• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
7 мм на 2,4 мм
Но он меньше 1см.Это уже хорошо.
ЗновЗдоров• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Останній раз в січні робила, наче все було добре по УЗД. Зараз йду і надіюсь що нічого поганого немає. Але все ж. Та зона небезпечна і не дає мені спокою.
Донька хворіла в лютому, наче не грип, але по крові була бактерія - пила антибіотик, то всюди пишуть що від антибіотика мав би той лв зменшитись. А він на дотик який був таким і лишився.
У меня муж болел раза 3 с антибиотиками за время наблюдения,не меняется...врач говорит он нормальный,просто близко к коже находится,а Лу есть везде
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Дякую. Мені такого не казали. Просто сказали що треба контроль, що його там в ідеалі не має бути.
Гематолог сказала спостерігати, але не виключає варіант що візьмуть його на гістологію. Не знаю що скажуть, буду в лікаря у вівторок з тими обстеженнями. Вже щось скаже.
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
А його помітно, модна нащупати. Чи лише є на УЗД? Як чоловікові його знайшли?
Маурита• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Сказав лікар що всяке може бути. Але найгіршого поки вона не бачить. Потрібно спостерігати, так казала в січні.
Потім сказала перездати аналізи, зробити УЗД і прийти через три місяці ( в квітні - йду на наступний тиждень). Каже що потім буде видно, може й гістологія буде потрібна.
Вы же раньше сына тягали по врачам. Почему переключились на дочку?
Омлетик• 10 апреля 2025
Я понимаю вас как человек крайне тревожный, но, Боже мой, неужели вы не видите что вам самой нужна помощь? Вы обращались? Ипохондрикам и тревожным после обследований легче, они успокаиваются, когда исчезает неизвестность. Очень многие обращаются к специалистам, тк это бесконечное стрессовое состояние МУЧИТЕЛЬНО. Мне самой не раз помогали на этом форуме, когда вот молниеносное острое состояние страха, никогда никто не гнобил и, поверьте, правда стоит прислушаться к советам - при глубоких длительных переживаниях нужно обращаться к врачу. Что совсем не отменяет контроля за состоянием детей.
Подмигашка• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Так не зможу, хвилююсь дуже. І заспокоїтись не можу.
Ви до психіатра сходили? Вам вже 100 разів радили
Из Виа-гры• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Оставьте детей в покое. Какая гистология? Вы у своем уме?
Паспортний стіл• 10 апреля 2025
Вы уже почти год тут пишите! За все это время можно было уже сделать все необходимые обследования и успокоиться. До 1 см норма и у худых норм, если прощупывается. У меня также
Помаранчова душа• 10 апреля 2025
По сыну передышку взяли?
автор Якось так і живу • 11 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Скажіть вам лікар казав як часто робити УЗД того лв? Ще якісь додаткові обстеження назначав?
ЗновЗдоров• 14 апреля 2025
Как ваши дела? Не видела больше создавали ли вы тему?
автор Якось так і живу • 14 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, більше ні, завтра йду до гематолога. Вже три місяці пройшло від попереднього візиту.
Зробила аналізи що казало гематолог - все в нормі. УЗД внутрішніх органів норма, лв шийних надключичних підключичних все ок. А лівий надключичний є 6*2 мм. Сказав лікар УЗД що зустрічається таке іноді, в далеко не завжди то якийсь рак. Каже буває що є і все.
Якщо немає поганих симптомів тоді спостерігати на УЗД і аналазі крові раз в півроку.
В доньки є аіт, незначно підвищені антитіла, і по УЗД вже два ради казали що видно ознаки аіт. Каже що може то та щитовидка так їй дає. А може просто колись збільшився і так лишився.
За 4 місяці не виріс. І по УЗД лікар каже нормальна структура, форма і все інше. А у вас?
ЗновЗдоров• 14 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Тоже самое, я рада что у вас всё ок)
автор Якось так і живу • 14 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Тоже самое, я рада что у вас всё ок)
Дякую. Най так буде й надалі і у доньки моєї і у вашого чоловіка. Я сьогодні навіть на УЗД питала за біопсію, лікар сказав якщо б він побачив щось неясне з вузлом чи з чимось іншим, то б і сам запропонував її. А так каже не бачить причин для тривоги. Все в нормі.
Подивлюсь що ще завтра скаже гематолог
автор Якось так і живу • 15 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Тоже самое, я рада что у вас всё ок)
Може вас трохи заспокою як і мене гематолог сьогодні. Сказала що гарантій і так ніхто не дасть ніяких на майбутнє, ну це логічно, бо ніхто не знає що буде завтра.
Але сказала якщо протягом 4 місяців що ми за нею спостерігаємо все ок, то скоріш за все так і буде. Сказала робити так перші 2 роки, робити УЗД якщо вона не більшає ( можна пальпувати 1-2 рази в місяць самостійно) то раз в півроку і здавати Зак, якщо все ок, і в лікаря УЗД ( але обов´язково лікар має бути компетентний, не до першого ліпшого йти, а тут важливий професіоналізм) немає зауважень до вузла то знов переробити за півроку. І так протягом двох років.

Якщо все стабільно двп роки, тоді можна таке робити раз в рік. Аналіз крові і УЗД того лімфовузла.
Якщо б він турбував, більшав не дай Боже, чи були питання по аналізах, чи втрата маси тіла, ще якісь непонятно симптоми тоді до неї знов на консультацію.
Якщо симптомів немає ( щиро вірю що так і буде ) , розмір сталий, в лікаря УЗД питань немає до того лв і аналіз крові добрий, тоді просто спостерігати. Каже що такий лв може бути і все життя в неї.