Якось так і живу• 10 апреля 2025

Я мама лімфовузол

Як тут мене називають.
Всі ви вже тут знаєте , що в доньки є надключичний лв 7*2,4 мм був розмір в січні і в грудні.

Аналізи, УЗД внутрішніх органів, інших лв, рентген грудної клітки - все в нормі. Скарг немає . Але були перший раз через місяць ( так сказала гематолог), інший йду з донькою на наступному тижні ( тобто через три тижні).
Маю злати аналіз крові, + переробити УЗД лв шийних і надключичних.
І я дуже хвилююсь, йду на УЗД в понеділок. Але все від сьогодні мене охопила якась паніка, хвилююсь за той лв, бо начиталась всякого різного про надключичний лв.
В грудні і січні, лікар УЗД сказав що всі лв нормальні, просто локалізація стрьомна, тому спостерігати.
Онкогематолог тоже так сказала , що через його локалізацію потрібне спостереження, можливо навіть біопсія, будуть вирішувати пізніше.
Він на дотик не більшає, стан доньки ок, дуже боюсь обстежень, боюсь невідомості.
Як не хвилюватись? Де не читаю про надключичний лв , всюди пишуть що ж...а.
Розрадьте будь ласка .
Не кидайтесь на мене, як мама я дуже хвилююсь. Не потрібно тут про мою тривожність нічого писати, сама все знаю. Але лв від цього ніде не дівається.
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
Я может один из ваших постов видела, но особо не в теме. По вашему вопросу тоже ничего не скажу. Только то, что вы не там спрашиваете. Я вас очень понимаю как мама, это сложно не обратить внимание, если есть что-то нетипичное. Но, вам необходимо взять себя в руки. Вы ничего не измените, как бы не волновались. Поэтому успокоиться и пройти нужны обследования. Что-то страшное уже точно как-то бы проявилось. Сил вам и терпения
Дякую.
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
ні, вона шукає завірень, що все ок, щоб зменшити напругу, яку створює тривожний розлад.
Їй треба психіатр і тривале лікування, а вона свою тривогу скеровує на дітей.
Нет. Наоборот. Она подпитывает этими темами себя и получает удовольствие.
Самое большое удовольствие она получит если у детей найдут ’то самое’ что она так ждёт. Чтоб с наслаждением сказать - ’я же знала! Только я и знала, потому что мать такое чувствует!’
И с огромным удовольствием начнет наконец то чувствовать себя матерью героиней.
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Девочки, вы такие странные, когда у детей что-то не так со здоровьем, мамы всегда паникуют, кто-то меньше, а кто-то сильно, как автор
У ее детей все нормально со здоровьем.
Гораздо больше дети страдают от психрасстройства мамы.
Вот детей реально жалко.
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
Один из тысячи видели?
Розумна Губка• 10 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Ну я тоже боюсь онкологию, периодически накрывает. Вон тоже и мрт и колоноскопию собиралась делать, потом попустило ..
Как будет уже ..
Тут дівчина писала про невдалу колоноскопію . Ризикована маніпуляція.
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Почитала немного.
автор не накручивайте себя.
Делали узи узла этого? Норм?
Болела, болеет простудами? Часто?
Если воспалялись лимфоузлы после орви могут сохраняться эти воспаления долго.
Кровоток в узле без паталогий?
Ну может особенность.
И если не модете изменить ситуацию - измените отношение к ней.
ну чем вы поможете дочке, что накручиваете себя? Вы можете чем то изменить ситуацию на сейчас ! Нет.
Ждите дообследование.
Отвлекитесь
на что то другое
УЗДист сказав що на його думку ( а він класний УЗДист в нас в місті, працює в онколікарні і якраз спеціалізується на щитовидці і лв), лв повністю нормальний, просто локалізація така, що без уваги його не варто залишати. Каже маю досвід коли лв є 2-3 мм і поганий, а є іноді коли чуть не 2 см і нормальний. Казав що якщо б не локалізація то б не звертати увагу можна було. А так як то надключичний, треба постійний контроль за ним
Статус Ква• 10 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
Да какая другая? Вы просто не сталкивались никогда. По теме еще скажу - в 90% случаев тревожность мамы вызвана вследствии чего-то конкретного. Не просто так та тревожность возникает.

Вот вам самый простой пример: мою одноклассницу сбила машина когда ей было 7 лет. Сейчас ей 37. Но она панически боится машин и дорог. Но окружающим то что? Зачем думать почему так, когда можно просто осудить.
я відповідала стосовно конкретно ситуації автора. Ви мабуть не читали десяток попередніх тем. Хвилюватись за здоров´я дитини - це нормально. Але у автора розлад тривоги за здоров´я. Розлад.
Це геть інша істрорія. Але звісно є різні причини, які провокують тривожні розлади.
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Как будет уже ..
Но вы с собой можете делать что угодно.
Но автор же над детьми издевается. Она ж не себя щупает и лапает и заставляет кашлять когда не хочет.
Малая Налегке• 10 апреля 2025
А чого панікуєте? Чи ви можете якось повпливати на ситуацію? Якщо обстеження щось виявить, будете панікувати. Якщо ні - то чудово. А зараз це немає жодного сенсу. В таких ситуаціях я заспокоюю себе фразою: як буде - так буде. Далі буду діяти за обставинами. Все. Бо повірте: лімфовузли у дітей можуть бути нормальні все життя, а ось мама на лікуванні в дурдомі їм це життя точно зіпсує.
Знаю бакси• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Ну так и все, просто поставьте на контроль. Он же сказал - нормальный.
БолеИменее• 10 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Да, я не читала. Один пост может видела пару месяцев назад. Но не уверенна что это пост автора. Просто помню что-то про лимфоузлы и 2 детей
Статус Ква• 10 апреля 2025
Ответ дляПацаааааааан
не фантазируйте)
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Те врач, как и все врачи до этого , сказал что все нормально, но вас это не устраивает.
Ну в принципе как и все эти годы.
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляСтатус Ква
не фантазируйте)
Это факт.
Статус Ква• 10 апреля 2025
Ответ дляБолеИменее
я очень надеюсь, что автор все таки дойдет когда-то к психиатру.
Такое состояние само по себе не проходит, а только усугубляется.
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляПацаааааааан
Ну в принципе как и все эти годы.
Сказав лікар що всяке може бути. Але найгіршого поки вона не бачить. Потрібно спостерігати, так казала в січні.
Потім сказала перездати аналізи, зробити УЗД і прийти через три місяці ( в квітні - йду на наступний тиждень). Каже що потім буде видно, може й гістологія буде потрібна.
Из Виа-гры• 10 апреля 2025
Вам говорят что всё нормально но ВАМ нужен диагноз?
Молчунья• 10 апреля 2025
Ответ дляПацаааааааан
Та ну. Просто у нас нет групп поддержки, как в америке, к примеру. Где все со схожими проблемами собираются и обсуждают свои чувства и мысли. Автору такая бы подошла.
ЗновЗдоров• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Я та которая мужу контролирую, я вам уже писала...с такого размера никто ничего брать не будет...я тоже паникую, но!!! Стремный увеличенный надключичный, а у вашей дочки как и у моего мужа толщина 3 мм, это норма, близко к коже, анатомия...я тоже паникую,накрывает...но
Пацаааааааан• 10 апреля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Да, ей очень надо.
Тектологиня 80lv• 10 апреля 2025
Ответ дляПацаааааааан
Підтверджу ваші слова. Моя близька знайома постійно ставить діагнози своєму дорослому синові, який на хвилиночку кожен день на роботі, нещодавно возив артилеристів на навчання за кордон, все організовував там. А вона каже, що він смертельно хворий, ходить з його карточкою і аналізами по лікарям. І каже, що він скоро помре. Один лікар сказав, що треба оформляти інвалідність (видно думає, що їй це треба для відстрочки), так вона вхопилася за цю інвалідність. Я їй кажу: а як інвалідність допоможе в лікуванні? Ця інвалідність їй треба, щоб сказати, що вона була права щодо сина і що син в неї інвалід.,,
Це просто жахливо, що такі люди не дать нормально жити своїм дітям і перекладають на них свої розлади
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Так, іноді спокійна, розумію що все добре, ніяких поганих симптомів нема і все ок. Але іноді ( як от сьогодні побачила у фейсбуці збір для дівчинки лімфома, там про лв писалось і все мене накрило, ще й обстеження за кілька днів).
дамаБезСобачки• 10 апреля 2025
Размер 7 на 2.4 или 0.7?
Ду да ду да ду• 10 апреля 2025
Как это вы их ещё вырезать не додумались?
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Размер 7 на 2.4 или 0.7?
7 мм на 2,4 мм
Ду да ду да ду• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
То узист себе на море зарабатывает. Хорошо, когда есть такие пациенты, а то все Турции да Египты, а с вами можно какую-то Доминикану организовать.
ГейСюда• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А по питанні можна. Донька ходить до ендокринолога щороку, бо має збільшену щитовидну і маю антитіла чуть збільшені, аіт не ставить лікар, але починається каже. Він і знайшов той лв на прийомі.
С дочкой понятно. А Вы к психиатру регулярно ходите? А как муж реагирует на Ваши щупания и бегания по врачам? Или ему настолько пофиг и на Вас, и на детей и он периодически проводит приятно время вне дома, с нормальной дамой?
Молчунья• 10 апреля 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Поймите автор, свято место пусто не бывает. Ваши мысли могут материализоваться. Оно вам надо?
Молчунья• 10 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
Фу, вы обиженная жизнью
автор Якось так і живу • 10 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Останній раз в січні робила, наче все було добре по УЗД. Зараз йду і надіюсь що нічого поганого немає. Але все ж. Та зона небезпечна і не дає мені спокою.
Донька хворіла в лютому, наче не грип, але по крові була бактерія - пила антибіотик, то всюди пишуть що від антибіотика мав би той лв зменшитись. А він на дотик який був таким і лишився.