Холодная каша• 11 апреля 2025

Help! Дуже потрібні фото квітів в кашпо біля входу в старих багатоповерхівках

Дівчата, у кого біля входу в парадне старих багатоповерхівок стоять квіти в кашпо, бетонних або всяких інших, тобто краса у входа, але будинок старий, но новобудова. Спорять дівчата, що раз будинок старий, то і красу не потрібно наводити, хай смітник для сміття стоїть.
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
гугл в помощь
Морковку дай• 11 апреля 2025
Ага, все побежали в начале первого ночи фоткать вам цветы.
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
Ответ дляМорковку дай
Удалено администрацией...
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
гугл в помощь
та гугл дає дорогі будинки тільки
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
та гугл дає дорогі будинки тільки
тогда идите и фоткайте
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Удалено администрацией...
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
Відірву та викину• 11 апреля 2025
Свої квіти тримайте у себе вдома. Це логічно
Якщо кожен буде «прикрашати» загальні місця ще і на свій смак- можна уявити, що то буде
Научительница• 11 апреля 2025
Не вижу смысла в кашпо. Многолетники, согласно изменившемуся климату. Они неприхотливы. И меньше соблазна всяким чеканутым срывать.
Крижана бурулька• 11 апреля 2025
Нашла в интернете. Дома вроде не новые.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
тогда идите и фоткайте
Удалено администрацией...
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Удалено администрацией...
Аноним НаВсеГда• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляНаучительница
Я за багаторічні, але якщо навколо входу асфальт, тому мов про кашпо чи горщики біля входу.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Нашла в интернете. Дома вроде не новые.
ДЯкую, краса, але це подвір´я, а коли немає землі близько, навкруги асфальт.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Схожі на ці, але біля старих будинків.
Мerida• 11 апреля 2025
А как же лебляди из шин? А в них цветы? Такого вагон. Ухожено, чисто, покрашено, посажено
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляВідірву та викину
Я виклала фото прикладів, уявіть тепер, що то буде?
Відірву та викину• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Схожі на ці, але біля старих будинків.
Щоб потім шукати, чия собачка пісає на кашпо, чия дитина обірвала квітки, чий візочок/велосипед перевернув кашпо?
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляМerida
то дуже токсично, шини виділяють хімічні речовини і то по суті є сміття
Мerida• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Это то, что не стырят.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляВідірву та викину
ні , там стоїть великий бетонний смітник круглий, вони на кожному кроці, який перетворили на кашпо, йому нічого не буде, навіть якщо зачеплять
Научительница• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Что то садите, что не жалко. Вы же знаете сколько неадекватных и озлобленных, даже в этой теме.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Його не стирять), він важкий і йому нічого не загрожує.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляНаучительница
Так, так, чудові приклади,саме про це і мова, хотілось би приклади реальні побачити для сусідів, тому що вони за смітник на вході. Злобні навкруги, нещасні люди, так і живемо, що зробиш.
Научительница• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Прекрасно понимаю Ваше желание и тягу к красоте и гармонии вокруг себя. Камеры нужно повесить с обзором с разных ракурсов. Сегодня как раз был пост цветочных дел мастера на эту тему в инсте. В закрытых жк проще. А там, где проходной двор, то сами понимаете. И все же, главное это Ваше желание создавать красоту.
автор Холодная каша • 11 апреля 2025
Ответ дляНаучительница
Дякую! Камери вже є. Просто намагаюсь донести людям, що смітник то не дуже добре, особливо, коли є постійно гулящі сусіди, які не виносять сміття до баку, а кидають перед входом в будинок. Кожні вихідні таке, а сусіди хочуть колишній смітник, а тепер квітник повернути назад в смітник, замість того, щоб взагалі його прибрати.
Научительница• 11 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Да, паскудство полное. С такими свиньями нужно много упорства и терпения.
Найщасливіша• 11 апреля 2025
Ответ дляМerida
Уже запретили шинами украшать дворы, в Херсоне вообще недавно идиоты у власти издали указ выкопать и убрать все шины из дворов. Ломать не строить конечно