Виниловая пластинка• 11 апреля в 08:10

Боюсь співбесіди з закордону....

Отримала запрошення через Лінкедін, міжнародна компанія, робота віддалено, на український ринок.
Домовились про співбесіду і стало страшно.
Англійська С1, але саме такого досвіду немає, щоб величезна компанія, все виключно англійською, іноземні рекрутери і тп.
Треба пробувати, можливо це мій шанс)
Але страх не впоратися і виглядати дурепою сильний....
Мама фіфті цента• 11 апреля в 08:14
Вы этих людей больше не увидите, переживете,ведь есть шанс пройти и это полезный опыт.
Мрію про пончик• 11 апреля в 08:16
Розкажітть як оформлювали свою сторінку. Та в якій сфері працюєте? Я поки що навіть робити боюсь. Іноземні мові на рівні в1-в2, все розумію, але розмовляю дуже погано( Начебто намагаюсь зараз покращити свій рівень, але елементарні слова випадають при мовленні
Мрію про пончик• 11 апреля в 08:17
А на співбесіди бажаю успіху!
НашлаПерепискуМужа• 11 апреля в 08:21
я рік назад шукала роботу після 10 річної перерви. я б сама себе не взяла на роботу після першої співбесіди . але я потім проаналізувала цю розмову зробила висновки і вже наступні співбесіди були в рази кращі.

тому відноситесь як до розмови як до досвіду. негативний чи позитивний але він в будь-якому випадку принесе вам користь
Сусідка зверху• 11 апреля в 08:21
Успіхів вам. Все буде добре, причому в будь-якому випадку. Або це буде лише досвід такого рівня співбесіди, або це буде ще й нова робота.
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 08:25
Ответ дляМрію про пончик
сфера досить вузька, сторінка оформлена звичайно, інформація про освіту, досвід, сертифікати і тп.
сама себе прекрасная• 11 апреля в 08:25
Розслабтесь і сприймайте це як досвід, а не єдиний шанс. продумайте відповіді на можливі питання англійською, послухайте зараз аудіоматеріали англійською, щоб натренувати слух. В рекрутерів і не має очікування, що у вас бездоганний рівень. Дивлячись яка позиція, можливо розмовляти багато і не потрібно впродовж дня... до речі, зараз часта практика в міжнародних компаніях, що не одна співбесіда на роботу, а може бути і 3-4 - з кадровиком, з начальником і тп. Тому налаштуйтесь, на це як шанс отримати досвід, як тренування .
Я матуся, мені можно• 11 апреля в 08:26
Автор, вони простіші ніж ви думаєте, більшість не носії мови.
Тому спокійно)
Перечитайте своє резюме перед співбесідою і зрозумійте яка ви крута.
Говоріть вільно і простими граматичними конструкціями.
Будьте відкритою, посміхайтеся і постарайтеся бути впевненою.
Удачі і все вийде ;)
Ангелок з ріжками• 11 апреля в 08:29
Я так працюю. Нічого страшного, впораєтеся з С1. Англійську вже як рідну сприймаю.
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 08:30
Ответ дляМрію про пончик
чесно кажучи, в1-в2- це мало, не вистачить для повноцінної роботи.
це буде впливати на якість роботи, десь не зрозуміли нюанси і тп..
у мене с1, а вимагають proficiency.
робота і так складна, а якщо ще й про мову думати весь час...
але the world is your oyster and the sky is the limit)))
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 08:33
Ответ длясама себе прекрасная
так, я розумію, що співбесід буде декілька точно.
загалом англійську в роботі використовую щодня, але тут вимоги прям business proficiency...
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 08:34
дякую всім! трішки надихнули)
Кручу хвости• 11 апреля в 08:56
В кого С1, той нічого не боїться.
До того ж, вами цікавляться виключно, щоб платити меньше за ринок.
сама себе прекрасная• 11 апреля в 09:02
Ответ дляДаЗдраПерма
у мене с1, а вимагають proficiency.
Ну мусять писати у вимогах так... А що ви на якусь senior position подаєтесь? В нас junior level з східної Європи далекий від business profficiency в основній масі, але працюють.. чим більш вищий рівень, тим кращий рівень професійної англійської..
сама себе прекрасная• 11 апреля в 09:06
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну так вже добре, коли пишуть business proficiency, хочуть щоб передусім могли спілкуватись на бізнес-тематику ( тобто володіли лексикою, що специфічна вашому роду занять) + могли брати участь в meetings, презентаціях..
Бесконечность-не предел• 11 апреля в 09:12
Для мене в співбесіді на іноземній мові було найскладнішим завданням -розмовляти , але після 10 співбесід плюс постійне вдосконалення мови, я вже більш-менш можу розмовляти і розумію, що проблема,що мене не беруть -ге в мові, а в тому, що я не вмію себе продавати,як іноземці. Їх вчать цьому з дитинства. Я ж звикла, що в українських компаніях достатньо гарного резюме, моїх навичок, що відповідають їх вимогам і хімії з керівником.
Не розумію, що від мене зараз очікують, я не вмію себе нахвалювати, хоч і знаю, що я реально хороший робітник.
Бесконечность-не предел• 11 апреля в 09:14
Ответ дляМрію про пончик
Готуйтесь до співбесіди. Я з GPT чатом готуюсь. Згодом вже краще можу розмовляти. Всі питання типові.
сама себе прекрасная• 11 апреля в 09:25
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну оцінити навички в співбесіді іноді складно, більш орієнтуються на загальне враження. Я розмовляла з деякими керівниками, які постійно набирають людей. Деякі відповідали, що ми дивимось переважно як саме ця людина впишеться в наш колектив, чи гладко зможуть працювати з нею існуючі колеги, чи не буде конфліктів .. перевірити навички можна бізнес-кейсом. А потім просто розмовляють, щоб скласти загальне враження про людину. І розмовляють на теми геть віддалені від роботи - хобі, оцінка якихось подій, новин і тп.
Бесконечность-не предел• 11 апреля в 09:29
Ответ длясама себе прекрасная
Я позитивна і не конфліктна людина, легко знаходжу контакт, але на співбесіді мабуть дуже стресую і виглядаю не так,як в житті. Особливо через мову, я і розмовляти довго не могла, тому що боюся помилок. Мабуть мені треба пройти 20 співбесід, а не 10 для впевненості
Гитта Ягг• 11 апреля в 10:19
Не бойтесь, все будет хорошо в любом случае или вас примут или у вас будет опыт для следующего собеса. У вас все получится и ничего страшного не случится. Вы же молодец, значит все будет хорошо. :)
Знаете, как говорит мой муж « хорошо проходит собеседования тот, кто много и часто ходит на собеседования, а это далеко не всегда тот человек, который тебя нужен в команде» в общем из-за волнения или сказанного невпопад вас не отвергнут, не бойтесь.
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 10:22
Ответ дляКручу хвости
В кого С1, той нічого не боїться.
не згодна
для роботи потрібно знати вимоги українського законодавства + українська мова, щоб взаємодіяти з держ. установами
іноземці цього не можуть
тому шукають українців
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 10:23
Ответ длясама себе прекрасная
ні, менеджер середньої ланки
але, я так розумію, що будуть ці безкінечні мітинги, як люблять зарубіжні компанії
з усіма суміжними відділами
тому розмовляти доведеться багато
автор Виниловая пластинка • 11 апреля в 10:24
Ответ дляГитта Ягг
дякую Вам)
Мрію про пончик• 11 апреля в 10:37
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую! Так и роблю! І в своїй голові начебто все добре, а як якась нетипова ситуація - ступор. То ж дуже боюсь співбесід
Бесконечность-не предел• 11 апреля в 11:20
Ответ дляМрію про пончик
++ я собі майже завжди подобаюсь, тому що навіть рік назад я б так не змогла. Я б себе взяла:)) тепер залишилось переконати роботодавців. Бажаю вам знайти хорошу роботу!