Баррикадница• 11 апреля в 11:30

Як ви ставитеся до того, щоб платити гроші підлітку за роботу в будинку?

Сину 12,робити особливо нічого не хоче ,за гроші не великі згоден .В мене в дитинстві був друг,йому платили за те ,що він збирав колорадського жука
Всех анонимов аноним• 11 апреля в 11:32
Нормально відношусь
Роздратована шкіра• 11 апреля в 11:33
отрицательно. Дом - это жилье всей семьи, каждый делает в доме на благо семьи по своим силам.
ЯниЯ• 11 апреля в 11:33
Есть зона ответственности за которую не собираюсь платить, а есть моя зона ответственности которую иногда делегирую за деньги
Куплю орехи• 11 апреля в 11:35
Я позитивно відношусь, навіщо платити чужій людині, якщо краще заплатити своїй.
Сиджу тихенько• 11 апреля в 11:35
Якщо це моя робота - то за. Якщо це його вклад в спільне проживання - проти.

Наприклад, садити картоплю - це вибір дорослого, тож логічно, що за жуків треба платити. А от приготувати вечерю, мити унітаз і ходити в магазин - спільна справа, тож посильна частина цієї роботи - обов´язок дитини.
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 апреля в 11:35
Отрицательно. Мне не платят, за то, что я за ними убираю. Вот как начнут платить мне, тогда поговорим)
Чавонадо• 11 апреля в 11:35
Плохо отношусь. В голове понимаю почему,но объяснить не могу
Сиджу тихенько• 11 апреля в 11:36
Наприклад, народити другу дитину - мій вибір, колись платила старшій доньці, щоб сина на гуртки водила :)
Гола з конопель• 11 апреля в 11:36
Нормально, я плачу своему за уборку квартиры, за закупки
julia-678c• 11 апреля в 11:37
Негативно. Поддерживать чистоту и порядок в доме тоже входит в обязанности ребёнка.
Продавчиня кіз• 11 апреля в 11:37
Плохо отношусь. Семья- это не товарно-денежные отношения. Или вы тоже берете деньги за приготовленный ужин и выглаженную рубашку. Подросток получает карманные деньги, которых можно и лишить за проступок. И имеет или не имеет обязанности по дому, как заведено в семье. У нас имеет - выгул собаки днем, уход за его кошкой (их несколько), посудомойка, вынос мусора. Умение нести ответственность за что-то - часть взросления и сепарации.
Файна_зупка• 11 апреля в 11:37
Негативно відношуся
Хай почитає, які обовʼязки має кожен член сімʼї відповідно до віку
Файна_зупка• 11 апреля в 11:39
Якщо підліток хоче заробляти прибиранням, то в клінінгу можна себе спробувати
Пирожкиня• 11 апреля в 11:40
Тут двояка ситуація.
У сина мають бути певні обов´язки.
Але підлітки є підлітки і їм цікаво підзаррбити.
Тоді можна дати додаткове завдання з оплатою.
Наприклад.
В обов´язки входить прибирання своє кімнати, вигул тварини.
Хочеш заробити гроші ? Будь ласка. Вимий меблі на кухні. Або вичисти кастрюлі перед паскою.
Я добре заплачу!
Сніжок Сніжанівна• 11 апреля в 11:47
Даю дітям гроші за якісь творчі досягнення. А дотримання чистоти вдома — це обовʼязок кожного члена сімʼї.
Колишня муза• 11 апреля в 11:47
Негативно, мама не їшак. Всі обов´язки у нас на всіх
Ух яка ж Я• 11 апреля в 11:49
Мені теж колись за жуків платили ))
Сину платимо за додаткові завдання. Наприклад, принести дрова, розібрати гвинтики, почистити картоплю, зібрати листя та інше...
Вероятненько• 11 апреля в 11:52
считаю что чистота в доме это общая обязанность и за нее не стоит платить.
мне родители давали каждый день карманные деньги, но за бытовые дела не платили. просто ’надо сделать’ как у взрослых.
Шопингмонстр• 11 апреля в 11:53
У него нет к вам эмпатии, «за деньги да» по отношению к матери это плохо. Упустили парня.
Вероятненько• 11 апреля в 11:54
и как вы объясните ребенку почему вы бесплатно все делаете?
потому что женщина?
Мюллерная• 11 апреля в 11:54
Ответ дляКуплю орехи
Потому что речь идет о самообслуживании. Убрать у себя в комнате, помыть за собой тарелку, вынести свой же мусор.
Ясамаякрасивая)• 11 апреля в 12:05
Ненормально відношусь. В старості будете жати
ЛЮБА• 11 апреля в 12:07
Вы платите сыну за то что он помогает? А он вам платит за то что вы для него делаете ?
У моих есть зона ответственности , каждый вносит свою лепту помощи )))
Пирожкиня• 11 апреля в 12:14
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я вас умоляю. Мені батьки в моєму дитинстві давали змогу підзаробити.
Наприклад ми вирощували овочі на опт. Я пахала на городі як папа Карло.
Після здачі стандартної продукції залишалась некондиція. Криве горбате перероще. Я реалізовувала це пласт продукції і мала свої гроші. На те щоб допомогати батькам це аж ніяк не вплинуло.
Куплю орехи• 11 апреля в 12:41
Ответ дляМюллерная
Свою комнату и так убирает
Но, есть доп задания
Листья во дворе, помыть холодильник, шкафчики на кухне и прочее
Да, за это можно дать деньгами бонусами
Ясамаякрасивая)• 11 апреля в 12:53
Ответ дляПирожкиня
Різницю між застелити ліжко за гроші і роботу на городі для вирощування овочів на продаж не бачите
ОЛИМИЯ• 11 апреля в 13:25
Якщо син згоден отримувати гроші за роботу вдома, це може бути хорошим способом навчити його відповідальності та управлінню грошима.
Наприклад, можна платити за конкретні завдання (прибирати кімнату, допомогти з покупками), але важливо, щоб він також розумів, що є обов´язки, які виконуються безкоштовно, як частина родинного внеску
Повітруля• 11 апреля в 13:36
Абсолютно нормально.Заохочую,коли допомагає
Виправлялочка• 11 апреля в 13:44
товарно-денежные отношения - это не для семьи
в семьи должны быть у всех как права, так и обязанности