Баррикадница• 11 апреля в 11:30
Як ви ставитеся до того, щоб платити гроші підлітку за роботу в будинку?
Сину 12,робити особливо нічого не хоче ,за гроші не великі згоден .В мене в дитинстві був друг,йому платили за те ,що він збирав колорадського жука

Роздратована шкіра• 11 апреля в 11:33
отрицательно. Дом - это жилье всей семьи, каждый делает в доме на благо семьи по своим силам.

ЯниЯ• 11 апреля в 11:33
Есть зона ответственности за которую не собираюсь платить, а есть моя зона ответственности которую иногда делегирую за деньги

Куплю орехи• 11 апреля в 11:35
Я позитивно відношусь, навіщо платити чужій людині, якщо краще заплатити своїй.

Сиджу тихенько• 11 апреля в 11:35
Якщо це моя робота - то за. Якщо це його вклад в спільне проживання - проти.
Наприклад, садити картоплю - це вибір дорослого, тож логічно, що за жуків треба платити. А от приготувати вечерю, мити унітаз і ходити в магазин - спільна справа, тож посильна частина цієї роботи - обов´язок дитини.
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 апреля в 11:35
Отрицательно. Мне не платят, за то, что я за ними убираю. Вот как начнут платить мне, тогда поговорим)

Сиджу тихенько• 11 апреля в 11:36
Наприклад, народити другу дитину - мій вибір, колись платила старшій доньці, щоб сина на гуртки водила :)

julia-678c• 11 апреля в 11:37
Негативно. Поддерживать чистоту и порядок в доме тоже входит в обязанности ребёнка.

Продавчиня кіз• 11 апреля в 11:37
Плохо отношусь. Семья- это не товарно-денежные отношения. Или вы тоже берете деньги за приготовленный ужин и выглаженную рубашку. Подросток получает карманные деньги, которых можно и лишить за проступок. И имеет или не имеет обязанности по дому, как заведено в семье. У нас имеет - выгул собаки днем, уход за его кошкой (их несколько), посудомойка, вынос мусора. Умение нести ответственность за что-то - часть взросления и сепарации.

Файна_зупка• 11 апреля в 11:37
Негативно відношуся
Хай почитає, які обовʼязки має кожен член сімʼї відповідно до віку

Файна_зупка• 11 апреля в 11:39
Якщо підліток хоче заробляти прибиранням, то в клінінгу можна себе спробувати

Пирожкиня• 11 апреля в 11:40
Тут двояка ситуація.
У сина мають бути певні обов´язки.
Але підлітки є підлітки і їм цікаво підзаррбити.
Тоді можна дати додаткове завдання з оплатою.
Наприклад.
В обов´язки входить прибирання своє кімнати, вигул тварини.
Хочеш заробити гроші ? Будь ласка. Вимий меблі на кухні. Або вичисти кастрюлі перед паскою.
Я добре заплачу!
У сина мають бути певні обов´язки.
Наприклад.
Я добре заплачу!

Сніжок Сніжанівна• 11 апреля в 11:47
Даю дітям гроші за якісь творчі досягнення. А дотримання чистоти вдома — це обовʼязок кожного члена сімʼї.

Ух яка ж Я• 11 апреля в 11:49
Мені теж колись за жуків платили ))
Сину платимо за додаткові завдання. Наприклад, принести дрова, розібрати гвинтики, почистити картоплю, зібрати листя та інше...
Вероятненько• 11 апреля в 11:52
считаю что чистота в доме это общая обязанность и за нее не стоит платить.
мне родители давали каждый день карманные деньги, но за бытовые дела не платили. просто ’надо сделать’ как у взрослых.

Шопингмонстр• 11 апреля в 11:53
У него нет к вам эмпатии, «за деньги да» по отношению к матери это плохо. Упустили парня.

Вероятненько• 11 апреля в 11:54
и как вы объясните ребенку почему вы бесплатно все делаете?
потому что женщина?
Мюллерная• 11 апреля в 11:54
Ответ дляКуплю орехи
Потому что речь идет о самообслуживании. Убрать у себя в комнате, помыть за собой тарелку, вынести свой же мусор.
Пирожкиня• 11 апреля в 12:14
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ненормально відношусь. В старості будете жати
Я вас умоляю. Мені батьки в моєму дитинстві давали змогу підзаробити.
Наприклад ми вирощували овочі на опт. Я пахала на городі як папа Карло.
Після здачі стандартної продукції залишалась некондиція. Криве горбате перероще. Я реалізовувала це пласт продукції і мала свої гроші. На те щоб допомогати батькам це аж ніяк не вплинуло.

Куплю орехи• 11 апреля в 12:41
Ответ дляМюллерная
Свою комнату и так убирает
Но, есть доп задания
Листья во дворе, помыть холодильник, шкафчики на кухне и прочее
Да, за это можно дать деньгами бонусами
Но, есть доп задания
Да, за это можно дать деньгами бонусами

Ясамаякрасивая)• 11 апреля в 12:53
Ответ дляПирожкиня
Різницю між застелити ліжко за гроші і роботу на городі для вирощування овочів на продаж не бачите

Якщо син згоден отримувати гроші за роботу вдома, це може бути хорошим способом навчити його відповідальності та управлінню грошима.
Наприклад, можна платити за конкретні завдання (прибирати кімнату, допомогти з покупками), але важливо, щоб він також розумів, що є обов´язки, які виконуються безкоштовно, як частина родинного внеску
Виправлялочка• 11 апреля в 13:44
товарно-денежные отношения - это не для семьи
в семьи должны быть у всех как права, так и обязанности