Кицюююня• 11 апреля 2025
Фары почему не включаем?
Что это массово все выключили ходовые вне города? Расслабились?
Налитое яблочко• 11 апреля 2025
Денні ходові вогні відсутні у багатьох машинах.
Тож, якщо хочете повчити, вказуйте, будь ласка, що саме замість денних ходових вогнів потрібно вмикати.
Кицюююня
• 11 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ви тіки на права здали, тому так гостро реагуєте на сарказм?
Налитое яблочко• 11 апреля 2025
Ответ дляКицюююня
А до чого взагалі ваш сарказм?
Невже ви вважаєте, що дорослі люди самі не знають, що робити?
Не вмикають, бо не хочуть. Так, на жаль, не всі буквально дотримуються законів та правил. І ваш заклик на тих, хто не хоче, не подіє.
Кицюююня
• 11 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
А до чого взагалі ваш сарказм?
Візьміть яблучко, похрумкайте
ОхиИВздохи• 11 апреля 2025
Ответ дляКицюююня
У кого-то на фары рыгачка... неожиданно
та багато у кого ригачка, на трасі, в місті в сутінки і іноді навіть вночі.
а ще є протилежна категорія - їздять в темну пору дня з ввімкненими задніми туманками.
повбивала б!
пу_пугренчик• 11 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Ближнє світло згідно пдр
ПП-шница• 11 апреля 2025
Їхала сьогодні з однієї області в іншу, і на всіх машинах, що зустрілися були включені дхо або фари
Кицюююня
• 11 апреля 2025
Ответ дляПП-шница
Я вже тиждень їду о 6... гарнюні...майже ніхто світло не вмикає. З міста в інше місто.