Зроблено у 80-х• Изменено 11 апреля в 21:36
3 роки дитина вимагає морозиво криками. Вдома не можливо знаходитись
Раз в дент даю морозиво, або соломку, або печево
І ось після того як даю кришу зносить, починає кричати і дай ще…
Не хоче потім нічого їсти з нормальної їжі
3 роки виповнилось.. це кошмар.. 3 тижні дурдома
І це не тільки з їжею.. це з усім. Простть скласти йому машинку - не так, не то, кидається, бється, може ложку об стіну кинути
Я йому спокійно все почснюю, терпіння в мене дай боже.. але він мене не чує, істерить. Може ще й за волосся мене схопити
Допоможіть поки не пізно
Дякую
Допоможіть поки не пізно
Дякую
На привозе• 11 апреля в 21:37
Не реагируйте, и уж точное не бросайтесь со всег ног что-то давать, переделывать, приносить. Поорет и перестанет. Объясняйте, что нужно просить спокойно, сладости только после супа или каши. Это ж ваш ребенок- договаривайтесь
Швабристка• 11 апреля в 21:37
Маніпулятор. Я в свій час на істерики не звертала уваги. Заспокойся і скажи. Я головна і керувати мною не можна
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:38
Ответ дляВишневий цвіт
После крика не давайте на следующий день
Соломку поклав в рюкзак
Той рюкзак кидає хоче мені щось доказати, соломка поламалась.. знову реве через поломану соломку
Мама фіфті цента• 11 апреля в 21:38
Зачем ему раз в день мороженое,или печенье,после которого он ничего не ест? Истерики с машинками терпите, только не рядом, он поймет,что если истерить,то мама уйдет в другую комнату.
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:39
Ответ дляШвабристка
Сьогодні була ситуація
Я одяггула куртку на вулицю
Він верещить на вулиці щоб я зняла куртку бо сонце світить і тепло
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Швабристка• 11 апреля в 21:39
Ответ дляЗроблено у 80-х
Соломку поклав в рюкзак
Грає на публіку. Він зрозумів,що криком може добитись свого.
Ло Шарик• 11 апреля в 21:40
Завжди пояснюю, що щось смачненьке буде після того, як зʼїси основному страву.
В мене таке правило діє.
На привозе• 11 апреля в 21:40
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сьогодні була ситуація
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Снимите. Он замерзает и попросит надеть обратно. Ничего с ним не случится
Меряю от 0• 11 апреля в 21:40
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сьогодні була ситуація
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Так снимите с него ту куртку. Замерзнет - наденете
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:41
Ответ дляШвабристка
Лізе в морозилку і шукає там морозиво
Верещить
Триндець.. я ще думала з ним в туреччину на море поїхати.. ото дурна була..
Верещить
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:41
Ответ дляМеряю от 0
А він свою зняв
І шапку зняв
І хоче щоб я своє зняла
І шапку зняв
І хоче щоб я своє зняла
Завжди мало• 11 апреля в 21:42
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сьогодні була ситуація
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Ну пусть поистерит. Не ведитесь на манипуляции. И кормить 3 х летнего ребёнка мороженым, печеньем каждый день вредно. Вы родитель, вы решаете что ему есть, одевать, а ребенок.
На привозе• 11 апреля в 21:42
Ответ дляЗроблено у 80-х
Лізе в морозилку і шукає там морозиво
Верещить
Не покупайте мороженое, конфеты, соломку. Пусть этого не будет в доступности. За пару дней он забудет об этом: заглянет в морозилку, нет мороженого, и вс
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:43
Ответ дляНа привозе
Може й так
Бо я йому купую тоді коли залишаю його в бабусі або садочку
На привозе• 11 апреля в 21:44
Ответ дляЗроблено у 80-х
А він свою зняв
І шапку зняв
І хоче щоб я своє зняла
І шапку зняв
І хоче щоб я своє зняла
Вы мама, вы вожак. Если вы прогнулись, то он будет манипулировать все время. Границы и правила устанавливаете вы
Пез Году Неделя• 11 апреля в 21:44
В 3 роки тягне Вас за волосся і не можете дати ради шмаркачу?
По ср..ці раз дати і перестане.
Ловлю тапки .
По ср..ці раз дати і перестане.
Ловлю тапки .
Садоводница• 11 апреля в 21:44
Для чого ви це харчове сміття дитині даєте ?
Повністю ігноруйте істерики. істерика протягом прогулянки - на наступний день сидить вдома.
Як він себе в садочку веде ?
На привозе• 11 апреля в 21:44
Ответ дляЗроблено у 80-х
Може й так
Зачем?
Чумачечая_• 11 апреля в 21:45
Чекати поки заспокоїться потім пояснювати, схоже на кризу трьох років, мого так штормило в цьому віці, пройшло
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:46
Ответ дляСадоводница
Як він себе в садочку веде ?
В садочку золота дитина
Спокійно все там
За ким я буду?• 11 апреля в 21:46
Ответ дляПез Году Неделя
По ср..ці раз дати і перестане.
Ловлю тапки .
По ср..ці раз дати і перестане.
Ловлю тапки .
Підтримую
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:46
Ответ дляЧумачечая_
А воно коли має пройти?
На привозе• 11 апреля в 21:46
Ответ дляЗроблено у 80-х
В садочку золота дитина
Спокійно все там
Дети знают, с кем и как себя вести. Вы везете, вас и погоняют
Почекуха• 11 апреля в 21:47
А в мене підліток в хаті. Не бита не крашена, квіти возили як кажуть. Сьогодні дістала так що ввалила рукою в стіну. Тепер моя правиця пухне і синіє, а я на кухні заспокоюю нерви вермахтом. Т9 виправив вермут на вермахт, не буду виправлять.
Чумачечая_• 11 апреля в 21:47
Ответ дляЗроблено у 80-х
А воно коли має пройти?
В чотири роки пройшло
За ким я буду?• 11 апреля в 21:47
Я не терпіла...кричить на вулиці....за шкірку і додому....не хоче їсти... солодощі не даю більше...і так усе....я тут головна!!!
Зроблено у 80-х
• 11 апреля в 21:48
Ответ дляЧумачечая_
В чотири роки пройшло
Ого рік терпіли(