Зроблено у 80-х• Изменено 11 апреля в 21:36

3 роки дитина вимагає морозиво криками. Вдома не можливо знаходитись

Раз в дент даю морозиво, або соломку, або печево
І ось після того як даю кришу зносить, починає кричати і дай ще…
Не хоче потім нічого їсти з нормальної їжі
3 роки виповнилось.. це кошмар.. 3 тижні дурдома
І це не тільки з їжею.. це з усім. Простть скласти йому машинку - не так, не то, кидається, бється, може ложку об стіну кинути

Я йому спокійно все почснюю, терпіння в мене дай боже.. але він мене не чує, істерить. Може ще й за волосся мене схопити
Допоможіть поки не пізно
Дякую
Контрольница• 11 апреля в 21:48
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сьогодні була ситуація
Я одяггула куртку на вулицю
Він верещить на вулиці щоб я зняла куртку бо сонце світить і тепло
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
значить йдете додому і ніяких прогулянок
Контрольница• 11 апреля в 21:48
солодке, тільки після номальної їжі, крапка, не хоче, ходить голодний.
Ви авторитет, я не якась трирічка
На привозе• 11 апреля в 21:49
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ого рік терпіли(
Вы не должны терпеть. Вы должны дать ребенку понять как можно и как нельзя себя вести. Эти правила должны соблюдаться всегда и неукоснительно. Дети не могут без правил и рамок, тогда им сносит крышу.
автор Зроблено у 80-х • 11 апреля в 21:49
Ответ дляЗа ким я буду?
Я не терпіла...кричить на вулиці....за шкірку і додому....не хоче їсти... солодощі не даю більше...і так усе....я тут головна!!!
Я раніше дивувалася що це за мама в якої дитина кричить
А реально я спокійна любляча мама і оце таке мені.. верещить, тягне мене за ногу - йдемо туди- йдемо сюди
автор Зроблено у 80-х • 11 апреля в 21:50
Ответ дляНа привозе
Оце б було доьре розібратися як ці правила встановлювати
Бо дитина неначе ігнорує
Точная копия плова• 11 апреля в 21:52
Это кризис трех лет. Ребёнок пока не понимает почему его желания не исполняются и пытается как может отстаивать свое. К 4м годам получите нормального ребёнка, а сейчас терпите, объясняйте, отвлекайте))
Gvenna• 11 апреля в 21:52
Ответ дляЗроблено у 80-х
В садочку золота дитина
Спокійно все там
От тому він вдома й казиться, до речі.
Бо в садочку тре тихо сидіти, а вдома він вдвічі тоді більш активний після садка. Це жесть, цей період 3-4 роки, в садку вони чемні а вдома це пздц по стінам ходять і скачуть до півночі без упину.
Укр_жіночка• 11 апреля в 21:53
Ответ дляЗроблено у 80-х
Бо дитина неначе ігнорує
Ну якщо дитина захоче пальця в розетку засунути, чи на серед дороги вискочить, ви ж якось знатимете що робити, щоб цього не допустити. Значить не дуже вам ті крики допекли, раз терпите.
автор Зроблено у 80-х • 11 апреля в 21:55
Ответ дляGvenna
От тому він вдома й казиться, до речі.
Ви праві але і до садочка воно почалося за 2 тижні
Тобто Була така ситуація що подарували набір лікаря в контейнері, І йому потрібно щоб саме ідеально все було по складено в тому контейнері. І ніхто це не міг зробити ні я ні бабусі ні дідуся ні тато
І в нього була дуже велика істерика він не міг заспокоїтись ніяк
Gvenna• 11 апреля в 21:55
Ответ дляЗроблено у 80-х
Наша ситуація.
Тому я більше не спокійна мама)
Аленький носочек• 11 апреля в 21:56
Ответ дляПез Году Неделя
В 3 роки тягне Вас за волосся і не можете дати ради шмаркачу?
По ср..ці раз дати і перестане.
Ловлю тапки .
Я с Вами.Метод не очень,но действующий,хватило 1 раза
Анонім Завгосп• 11 апреля в 21:57
Ви заспокойтесь. Якщо не хоче їсти кашу - не голодний. Нащо вам те морозиво взагалі.
Мальчижка• 11 апреля в 21:57
Ответ дляПочекуха
А в мене підліток в хаті. Не бита не крашена, квіти возили як кажуть. Сьогодні дістала так що ввалила рукою в стіну. Тепер моя правиця пухне і синіє, а я на кухні заспокоюю нерви вермахтом. Т9 виправив вермут на вермахт, не буду виправлять.
І в мене. (
Все дитинство була дуже хорошою. Я завжди казала, що вона моє заспокійливе.
А після 14ти понесло. Стала емоційна, лізе сваритися, хоче мною керувати.. Я не можу вийти з нею на вувлицю(. Демонструє свою правоту, щоб усі чули. А насправді поведінка визиваюча і некрасива. Може мене штовхати, типу, балується..Але ж я не підліток, я хочу спокійно йти, спокійно спілкуватися..
Нехай вже сепарується від мене.. Я вже не хочу тісно і часто її бачити((((
Аленький носочек• 11 апреля в 21:57
Ответ дляЗроблено у 80-х
А воно коли має пройти?
Когда он поймет,что главная Вы.
автор Зроблено у 80-х • 11 апреля в 21:58
Ответ дляАленький носочек
Когда он поймет,что главная Вы.
Як це зробити щоб не бити по дупі? Бо я не можу це собі дозволити
Gvenna• 11 апреля в 21:58
Ответ дляЗроблено у 80-х
А в мене вона на мені повністю замкнена. Дідусь хворий більш нікого поруч нема, та й він скоро поїде. Вона дуже активна постійно торохтить і постійно пробує мене продавлювать. Ми дуже шумні на вулиці буваєм.
Леді Душка• 11 апреля в 21:58
Жопа у него еще не красная ?
Почекуха• 11 апреля в 21:59
Ответ дляМальчижка
І в мене. (
Боже, дай нам з вами сил це пережити та не вбити і самим не вбитися)
Пиши-пропало• 11 апреля в 22:00
Зачем вы вообще начали пичкать ребенка мороженным и прочим мусором? У вас ко всем проблемам с истериками, еще и проблемы с зубами появятся. Кстати, как сейчас с зубами?
Леді Душка• 11 апреля в 22:00
Как то дочь примерно в таком возрасте закатила истерику в магазине игрушек - купи мне это . Ессно не получила ничего . И два месяца не ходила ни в какие магазины с нами .
Как бабка пошептала . Научилась все получать через нормальный диалог .
Гага Газу• 11 апреля в 22:01
Нам дитячий психіатр при таких самих психах призначив сироп аллева давати 3 рази на день. Пів року тому за призначенням невролога пили сіленту курсом 1 місяць, то дитина стала набагато спокійніша. Зараз знов треба курс пропити, але психіатр сказав, що аллева краща за сіленту
Леді Душка• 11 апреля в 22:01
Ответ дляЗроблено у 80-х
Никак
Пока ребенок не почувствует , что такое поведение реально опасно для его персоны - истерики будут продолжаться .
Аленький носочек• 11 апреля в 22:01
Ответ дляЗроблено у 80-х
Научится говорить ’Нет’.Пока не будешь себя нормально вести,ничего не будет.И пусть орёт.
Анонім Завгосп• 11 апреля в 22:02
Ответ дляЗроблено у 80-х
Якщо б´є- дзеркальте помірно
Gvenna• 11 апреля в 22:02
Ответ дляЗроблено у 80-х
Лізе в морозилку і шукає там морозиво
Верещить

Триндець.. я ще думала з ним в туреччину на море поїхати.. ото дурна була..
А оце дарма. Поїдьте, море це добре. Ну вшатає нерви вам. Все одно це класно, відпочинок.
tori35• 11 апреля в 22:08
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сьогодні була ситуація
Я одяггула куртку на вулицю
Я каже що не хочу знімати бо холодно
Він істерить на всю вулицю 30 хв
Дело не в куртке ,не в машинке ,и даже не в соломке.У него внутри какой то стресс и он так проявляется ,через истерики .
И даже если он будет получать то что хочет ,истерики не уйдут ,всегда что-то будет не так .
Может детские психологи помогут .
Я просто работала няней и в период развода родителей прекрасный ребенок стал закатывать истерики ,рыдать .Мама себя максимально вела сдержанно на людях ,но внутри было много агрессии и обиды на мужа .Мама тесно связана с ребенком ( особо нервной системой).Все что не проявляет мама ,проявляет ребенок .
Вы о себе сказали что очень терпеливая ,но скорее всего много всего проглатываете и гасите т.е свои эмоции .Нужно быть искренней и настоящей ,ребенок то все чувствует .И страшного нечего нет если вы хотите плакать но не плачете,кричать но не кричите.
Вот он и выдает вам все сполна ,все ваши эмоции.
Ms. Iphone• 11 апреля в 22:08
Ответ дляШвабристка
Грає на публіку. Він зрозумів,що криком може добитись свого.
точно. почав колись верещати та істерить-мати повелась. вистачило навіть 1-2 разів, щоб мале зрозуміло, матір можна построїти.
Дідова баба• 11 апреля в 22:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
Лізе в морозилку і шукає там морозиво
Верещить

Он сейчас вас ломает под себя. Если поддадитесь, вам капец будет ещё долго. Ребёнок должен понять, кто главный, и что криками он ничего не добьётся
Ms. Iphone• 11 апреля в 22:13
Ответ дляПез Году Неделя
По ср..ці раз дати і перестане.
Ловлю тапки .
в селах раніше був звичай тримати дель недалеко дубця.. (лозину).., одного єдиного разу легенько по жопі вистачало,щоб потім тільки говорилось-ось,візьму дубця!!, і дитина вела себе адекватно.
--
якщо мати вже умудрилась з дитини зробити істеричку(бо навики дитини закладаються до 3 років) , то вже потрібна така артилерія.
---
Ms. Iphone• 11 апреля в 22:19
Ответ дляЗроблено у 80-х
а от тут ви повинні були взяти той набір і ’викинути’ з словами- тому що ти погано себе вів!! а віддали б десь через місяць,з словами,що якщо таке знов буде,то більш не побачить..

признайтесь, ту істерику як тоді купіровали? що мале урозуміло,що тоді всі будуть бігать біля нього кругами.