Синиця у спідниці• 11 апреля 2025
Хто пробував дівігель? Чи дав хоч якийсь ефект?
Голодаю• 11 апреля 2025
Робила три рази стимуляцію овуляції, все було добре, крім ендометрію, який був затонкий для імплантації. На третій раз додала дівігель, ендометрій виріс і настала успішна вагітність. Не знаю допоміг він чи це співпадіння.
З царем в голові• 11 апреля 2025
Что значит хоть какой-то? В протоколе эко променяла для улучшения роста эндометрия вместе с другими препаратами. Успешно.
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляГолодаю
Думаю, що він
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Це той що в шкіру треба втирати?
Так
Губной рояль• 11 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Так
Не знаю чи саме в ньому справа але виписували все робила...зараз маю синочка...
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Жодним чином не хотіла образити дівігель, просто чую про нього вперше. І не знаю, чи сприймати його як ліки чи як кремчик-вітамінчик) і мазали в ногу чи в живіт?
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляГолодаю
Мазали в ногу чи живіт?
З царем в голові• 11 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Это гормоны
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляГубной рояль
Вітаю, куди мазали? Сподіваюсь на його ефект
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Это гормоны
Боже а я стільки начиталась про нього. А те, що це гормон не вичитала. Дякую
Незламна Україна• 11 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Вам з якою метою? Згт?
Я використовувала в пременопаузі тимчасово, коли естрожель був на перереєстрації
Синиця у спідниці
• 11 апреля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Вам з якою метою? Згт?
Мені з метою наростити ендометрій і завагітніти
Незламна Україна• 11 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Якщо дефіцит естрогену, то звісно він діє
Незламна Україна• 11 апреля 2025
Місця змінювала, переважно живіт, внутрішня поверхня плеча і стегна
Сапай вазони• 11 апреля 2025
Ответ дляНезламна Україна
Использовала его так же. Эндометрий рос хорошо. Было 3 подсадки, последняя удачная. В неудачных причина была не эндометрий.
Ms. При теле• 11 апреля 2025
Использовала в протоколе эко, вырос хороший, в следующий раз в протоколе был уже эстражель(если верно помню), тоже успешно)