дамаАмстердама• 05 марта в 23:19
Кто пил когнум? Есть от него эффект? Отзывы противоречивые
Оябунчик• 05 марта в 23:24
сложно сказать что именно дало результат
занимаются всегда в комплексе ну и плюс возраст
Нехай щастить• 05 марта в 23:25
Купу підтримуючих/нейролептиків приймала для переферичної нервової системи. Ефект помітила тільки від альфа-ліпольки внутрішньовенно.
Нехай щастить• 05 марта в 23:27
Це при тому, що до всяких добавок у мене норм ставлення, вітаміни/мікроелементи з айхербу замовляю, але навіть від мультивітамінів ефекту більше.
Простоваля• 05 марта в 23:44
Моєму малому назначали когнум, але чи був ефект саме від нього, не знаю, бо там не лише когнум, а курси з різних ліків.
Лікували затримку мовного розвитку.