Трейдер кріпти• 11 апреля 2025
Тут є бухгалтери- допоможіть розібратись в якій місяць підвищення ціни оренди
Договір оренди з магазином ціна 20000 грн
Початок оплати з 11 квітня 2024 року
Перший рахунок було оплачено за частину квітня (11 квітня-31 квітня 2024 року) а потім оплата за повний місяць
В договорі написано так, що починаючи з 13 місяця оренда по новій ціні
Не розумію з якого саме місяця ця нова ціна 30000 грн ?
І як правильно виставляти рахунок? Знову за частину місяця квітня чи як?
Дякую🙏
Початок оплати з 11 квітня 2024 року
Дякую🙏
Ответ дляТрейдер кріпти
Оо з 12 квітня нова ціна
Не з 11 квітня?
Правильно з 11 квітня, я помилилась коли написала з 12.
А можете зробити як роблять хитрі написати з 1 квітня нову ціну, а як будуть возмущатися перерахувати по правильному.
Нам принесли рахунок, ми возмутились то директор сказав це наш бухгалтер тупий не знає як рахувати, а коли я спитала бухгалтера напряму то вона сказала так директор сказав рахувати, тому що у деяких і так проходить.
А кому не подобається робимо по правильному.
Трейдер кріпти
• 11 апреля 2025
Ответ дляРусичка24
Дякую вам❤️❤️❤️ все зрозуміла