ХаДиДиШь• 12 апреля в 08:34
Подивіться, квартира новобудова 2 рівні. Сходи.
Є люди, які готові придбати таку квартиру, як постійне житло?
Басноплетка• 12 апреля в 10:02
Такі сходи - ні, мені буде некомфортно. Взагалі 2-рівневі квартири - так, нічого проти не маю
Щира українка• 12 апреля в 10:02
Ответ дляХаДиДиШь
Будь ласка, перестаньте кидатися беззмістовними фразами, вони настільки обмежено виглядають в контексті вашої безмежної освіченості, адже мені здається, що я дала чітко зрозуміти, що дійсно не знала, що конструкція на фото є лише основою, яка потребує опрацювання. Додатково ще й подякувала людині.
І чудово
Щось нового дізналися в суботній ранок
ХаДиДиШь
• 12 апреля в 10:03
Ответ дляЩира українка
І чудово
Щось нового дізналися в суботній ранок
Так, це дійсно чудово. Особливо, якщо люди можуть пояснити, сказати, розповісти без «задрочок».
Щира українка• 12 апреля в 10:04
Ответ дляХаДиДиШь
Вам одразу сказали - в дебати ви вступали
І переконували без кінця краю
ХаДиДиШь
• 12 апреля в 10:07
Ответ дляЩира українка
І переконували без кінця краю
Подивіться коментар мій під номер 9. Я зазначила, що зрозуміла, що це основа і до цього не знала.
Ще є питання?
Томатико• 12 апреля в 10:23
Ответ дляХаДиДиШь
Ні, не риторичне питання, пряме. Звідки ви дізналися, що це саме основа? Який ваш досвід?
Ніякого досвіду із встановленням сходів не маю, що це основа, очевидно по ширині сходинок, наявності отворів для кріплення та відсутності чистової обробки поверхні при готовому ремонті
ХаДиДиШь
• 12 апреля в 10:28
Ответ дляТоматико
Класно, бачите, яка ви розумна. А я одразу не зрозуміла.
КошкинДом• 12 апреля в 10:29
Як вже написали: це металева основа під сходи. Ходити по таким ’п´ятаках’ можливо, але дуже незручно.
Ось наші сходи. Видно основу і на ній вже закріплені самі сходинки. Перила кріпляться до сходинок - тому їх на фото від автора також немає.
Так, це небезпечно. Але сходи - доволі дороге задоволення (якщо ще не щось зовсім дешеве) і їх можуть робити в кілька етапів: основа, трохи потім - сходинки і ще трохи згодом - перила.
Без комплексів• 12 апреля в 10:31
Ответ дляХаДиДиШь
Не зрозуміла?
А, це ви вирішили так пожартувати, бо думаєте, що живете в світі імбіцилів, які не здатні відрізнити умовно «коробку» від збудованого будинку з внутрішніми роботами?
Ахаха, як смішно)
А Вы в каком мире живёте? Притащили сюда фото думая, что это и есть лестница)))) с целью обосрать ремонт , людей и ’’дизайнера’ а оказалось то это основа под нее))))
миссДавеча• 12 апреля в 10:38
Лестница, конечно, неудобная. Винтовые ставятся обычно в маленьких метражах. Он маленький? Лестница не подойдёт есть старикам, детям и передвигающимся по квартире питомцам .
Мне важно, какая планировка и метраж.
Тракторні війська• 12 апреля в 10:40
Ответ дляХаДиДиШь
Зрозуміло. Не знала.
автор, у нас двухуровневый смарт .... ноги у меня от лестницы в синяках постоянно
ХаДиДиШь
• 12 апреля в 10:42
Ответ дляБез комплексів
Так, я думала, що це і є сходи. Якщо у вашому звичному світі «обсирати» це звичне явище, то ок.
В моєму випадку я лиш висловила здивування і нерозуміння, як такими сходами можна користуватися на постійній основі, адже це зовсім не зручно.
Новопоштинская• 12 апреля в 10:46
Ответ дляХаДиДиШь
І коли в квартирі/тауні з готовим ремонтом і меблюванням ви побачили такі сходи, то одразу зрозуміли, що це лише основа?
Может хватит уже позориться...и ежу ясно, что это не готовая лестница или у вас школа не окончена?
Шикаю і викаю• 12 апреля в 10:56
ХаДиДиШь
• 12 апреля в 11:00
Ответ дляНовопоштинская
Можливо вам уже досить «позоритись»?
Коли людина запитує, за яких умов інша людина дізналася, що це саме каркас, то вона очікує почути відповідь саме про умови?
Коментатор мені відповіла, що під час перегляду таунхаусів в оренду.
Все.
ХаДиДиШь
• 12 апреля в 11:03
Ответ дляШикаю і викаю
Автор, ви зовсім на приколі?
Ставите дошки, перила і буде нормально.
Ось на фото зразок
Ставите дошки, перила і буде нормально.
Ось на фото зразок
А можна без «на приколі»?
Я дійсно не знала, що на моєму фото лише каркас.
Бамбарбия! Кергуду.• 12 апреля в 11:12
Это реально неудобно. У родителей мужа двухэтажный дом и есть лестница. Как началась война, жили у них полгода. Спальни наверху, а туалет на первом этаже. Ночью сходить в туалет - тот еще квест)). Недавно родители мужа сделали таки санузел на втором этаже, место и коммуникации позволяли. Довольны очень. Потому что на пенсии гасать каждый раз в туалет на первый этаж - непросто. Поэтому такая квартира ок только как временный вариант и обязательно туалет должен быть на 2 этаже, это из опыта.
Новопоштинская• 12 апреля в 13:13
Ответ дляХаДиДиШь
Можливо вам уже досить «позоритись»?
Все.
Надеюсь так понятней)))
Щебетушка• 17 апреля в 18:41
Ответ дляЯсноВидящая
А где вы видите крутую лестницу? Обычная однорядка пологая с полу поворотом. Не винт, не восходящая.
Мега удобный вариант.
Зручний для кого? Для дітей малих - ні, для літніх людей - теж ні. Для людей з проблемними коліньми - 100 разів ні.
Щебетушка• 17 апреля в 18:48
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну вот ещё одна
А вам откуда ведомо что это незаконченные ступени?
Бо так виглядає металева основа під сходи. Загугліть.
Мию чакри щоденно• 17 апреля в 21:22
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Щебетушка• 17 апреля в 21:29
Ответ дляМию чакри щоденно
Удалено администрацией...
Не в собі тут ви, раз хамите на звичайний пост