Послушная• 12 апреля 2025
Якщо чоловік хоче сидіти в декреті — це прогрес чи деградація?
Вільний митець• 12 апреля 2025
Якщо дивитись з тієї сторони, що зараз більшість чоловіків ховаються і не виходять взагалі з квартири, то хай хоч з дитиною сидить, то буде хоч якась користь.
Корсет_на_шурупах• 12 апреля 2025
В Швеції, наприклад, чоловік повинен на якийсь час взяти декрет. І це не прогрес і не деградація.
Мию чакри щоденно• 12 апреля 2025
Це щастя
У мене зараз сидит с дитиною на дистанційному. Це Боже благословіння, що не я
Моїй мамі то колись було б за щастя. Для жінок, яким цікавіша карʼєра. Але якщо жінка хоче сидіти сама, а чоловік вимагає його посадити - то буде дисбаланс. Але я вважаю , якщо у жінки є гарна робота, карʼєра, то чоловік при пеленках дуже гарна ідея, якщо відповідальний, хоча б так рік сидить чоловік, рік жінка. Чур перший рік чоловіковий! Мало який чоловік схоче після того як реально попробує, бо там мало з того слова - сидіти. Але у більшості випадків вони прикриваються тим, щоб не працювати, і хатні справи і дитячі роблять відверто погано. Якщо треба контролювати віддалено і переробляти - то в топку такий робітничок.
Вилосипедниця• 12 апреля 2025
Для меня это не мужик , если все хотят работать есть няни , а сидящий мужик дома для меня жалкое зрелище
Молода і нерозважлива• 12 апреля 2025
Это реалии сегодняшней жизни в Украине
если тцк не доберутся своими лапами. У меня 2 родственники, им около 40 лет, есть квартира в Киеве, но сидят в селе безвылазно за высоким забором, чтобы даже соседи не видели, в обуховском районе, работают онлайн, один бухгалтер, второй английский преподаёт. Так что ничего плохого в этом нет.
Щебетушка• 12 апреля 2025
Знаю прекрасну пару. Двоє дітей.
Він - учитель фізкультури, чи трудового, чи чогось подібного, вона - нотаріус.
Він у декреті.
Там ще бабуся періодично допомагає.
Обоє - байкери. Чоловік також періодично займається ремонтом мотоциклів.
Дуже хороша сім´я.
Він у декреті.
Там ще бабуся періодично допомагає.
Дуже хороша сім´я.
Агент Пинкертона• 12 апреля 2025
У меня есть знакомый, они ещё лет 14 назад оформили декрет на него, так было выгоднее по зарплате и жене нужно было не потерять рабочее место. Не каждый, конечно, пойдёт на это.
Сонечко• 12 апреля 2025
Я вважаю, що для чоловіка в будь якому випадку деградація. Чоловік повинен завойовувати світ, заробляти гроші, а не міняти памперси і складати кубики, прати пелюшки і варити кашку. Можливо, це нормально, але в мене б такий чоловік не викликав бажання.