Глубоководная селедка• 12 апреля 2025
Коли змінювати сілікагельовий наповнювач?
Як зрозуміти, що вже час міняти?
На упаковці пише - коли втрачає гігієнічні властивості.
Коли Ви міняєте?
Глубоководная селедка
• 12 апреля 2025
Ответ дляSo_so
2 кота, 1 лоток, раз в неделю 3.8л если Энимал.
То есть, таких нет признаков что пора менять?
Запаха нет, половина гранул желтых, половина белых, прошло 10 дней. 1 кошка.
Вроде пора менять, и, вроде, еще норм
Хи хи, ну ну• 12 апреля 2025
когда желтого больше, чем белого. ну и вообще, он же воняет, если долго не менять
Вічний двигун• 12 апреля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Я так і не змогла ним користуватись. Викинула за тиждень
Так то для кота.
Подвійна веселка• 12 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
Так то для кота.
А хтось наповнювачем для себе користується?
ну ок))
Чи може ваш кіт сам прибирає і обирає їх. Бо в мене цар
, мушу я
ну ок)) Чи може ваш кіт сам прибирає і обирає їх. Бо в мене цар
, мушу я
Кавуся• 12 апреля 2025
Я насипаю небагато і міняю щодня, інколи двічі на день. Пробували засипати весь пакет, через тиждень викинули. Кішка не гребеться у засцяному піску, а вистрибуючи з лотка ще й лапами незадоволено струшує. Видно, що їй неприємно. У чистому піску гребеться і крутиться в лотку з задоволенням. Коротше, чистюля і любить лише свіжий пісок (ми так силіконовий наповнювач називаємо).
Уси Пуси• 12 апреля 2025
Лучше бетонитовый и сразу выкидывать комочки. Остальной остаётся чистый,а не жёлтый,как силикагель
Ответ дляГлубоководная селедка
Вроде пора менять, и, вроде, еще норм
В мене 1 кіт. Міняю приблизно раз на 2 тижні. Його ж треба перемішувати раз на день. От коли бачу при перемішуванні, що дно вологе, там як каша з мілкого силікагелю жовтого з´являється - час міняти.
Ответ дляКавуся
Так це плюс, що вона менще гребеться - менше розсипає, менше на лапи набирає. Мій теж менше гребе, коли силікагель вже забруднений. А коли свіжий, то там в лотку наче бульдозер копає))
Кавуся• 12 апреля 2025
Ответ дляБасина
Силікон не пристає до лап, тому котко не несе його по хаті. І якщо йому це в радість, то хай гребеться на здоров´я, скільки там тих котячих радощів у житті.
Ответ дляКавуся
Якщо лапи шерстисті, то може приставати, між пальчиками застрявати. В мого коротка шерсть, то майже нічого не чіпляє. Плюс килимок на виході з лотка. А в батьків мейнкунша, то та трохи розносить. Добре, що її лотки в гаражі стоять. І ще мені селикагель більше підходить тим, що запахи гарно утримує. В мене бенгал, а в них сеча смердить сильно у більшості, навіть у кастрованих.