Крию матом страшно• 13 апреля 2025
Хто тривалий час на ліках і розбирається в антидепресантах?
Крию матом страшно
• 13 апреля 2025
Ответ дляНепонятно
Попросіть виписати Вам СІОЗС, вони безкоштовно видаються, на ніч, кветіапін, також безкоштовно.
Я лікар
Те, що мені виписали недієво?
Непонятно• 13 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Те, що мені виписали недієво?
Ні, схема гарна.
Я написала до того, що лікування може бути безкоштовним, і перейти на нього можливо
Крию матом страшно
• 13 апреля 2025
Ответ дляНепонятно
Ні, схема гарна.
Треба декілька місяців перечекати? Мені лікар сказала , що моїх ліків немає в наявності. Видають , що є в наявності і дещо докуповують
АБВГДэшница• 23 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Депресія ліками не лікується,а просто блокується.
Але в нас мода прийшла-на антидепресанти.Час все розставить на місця,як в США.
Депрессия лечится ад, вы просто понятия не имеете, что такое депрессия. Вам просто повезло.
Грушки-яблочки• 23 апреля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Ну да,не представляю 🙂↕️.
Чтобы понимать что АД это не панацея,достаточно полистать медицинские форумы США.
АБВГДэшница• 23 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну да,не представляю 🙂↕️.
Вы психиатор?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну да,не представляю 🙂↕️.
Шановна. Ніхто не каже, що ліки це панацея. Але бувають такі стани де без ліків не обійтись. Є стани де тільки лікі підходять ,де психотерапія просто не можлива і немає доступу до психіки людини. Є люди які мають пити таблетки і паралельно займатись терапією з психологом. Це найкращій варіант. Ніхто вас не заставляє приймати ліки. І лікарі нікого не змушуючи, вони просто рекомендують, а це вже ваша справа. Так, психіатричні ліки важкі. Але, є безвихідні ситуації