Аноним с кешбеком• 13 апреля 2025
Може бути таке, що поляки оштрафують чи вернуть за ліки?
Везу прям багато різних ліків - замовлення від наших+свої різні.
Тетя Фрося• 13 апреля 2025
Вернут в смысле не пустят? Вряд ли, могут выкинуть и оштрафовать. У нас так было с сигаретами. Пустили со штрафом вместо сигарет
На паровозе• 13 апреля 2025
Вас никто не вернёт. Могут выкинуть и оштрафовать если решат что это не для личного пользования
Скоро_вчера• 13 апреля 2025
Вы прятали лекарства или были на видном месте? Извините что не по теме но тоже нужно будет везти, думаю как
Сама купляю квіти• 13 апреля 2025
Багато це скільки? Ви автобусом чи на машині?
Дуже висока вірогідність, що штраф буде
Скорая помощь• 13 апреля 2025
Ліки взагалі з собою везти не можна чи як? Планую влітку поїздку до Польщі завжди з собою беру аптечку.
Сама купляю квіти• 13 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Аптечка для власних потреб,це одне, а велика кількість в упаковках - то не можна
Скорая помощь• 13 апреля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Зрозуміла. Дякую.
Я матуся, мені можно• 13 апреля 2025
Можуть,таке часто.В мене пакет з ліками розбирали просто все викладали.Але там по пластинці стрепсілс,цитрамон,ношпа.А поряд жінка все викинула,при тому дороге,але в неї було багато.Ну штраф я не чула,що б давали.Ще в 3-і були рецепти,все звіряли.
Я матуся, мені можно• 13 апреля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Так,знайдуть більше всього.
НЛОша• 13 апреля 2025
Якщо протягом, то пройде скоріш за все, бо рідко перевіряють, головне не нервувати. І розпихайте по різних місцях, щоб не все в одному місці.
Якщо автобусом чи машиною - тут вірогідність вища що знайдуть.
За ким я буду?• 13 апреля 2025
Ответ дляНЛОша
Оштрафують і правильно зроблять. Не можна везти щось через кордон - все!! Коли вже ми навчимося поважати чужі правила
Теща дочки• 13 апреля 2025
Ну сколько вы везёте, мы возили все лекарства от 10 упаковок, а не которые и больше кулёк такой , громадный БМв, даже не смотрят, главное что б без наркотиков или рецепт на них, если это с наркотиком ,
Теща дочки• 13 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Можно...
Аноним с кешбеком
• 13 апреля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
А що робити, якщо ліки потрібні, але за кордоном їх немає??? Мова не про алко чи сигарети, а про ліки!
Угадайс• 13 апреля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
яким транспортмо їдете?
Та никада в жизни• 13 апреля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
даже интересно стало, что за лекарства такие уникальные.
В Европе вполне себе качественные лекарства, для всего есть аналоги и даже лучше
Пупс• 13 апреля 2025
Ответ дляНЛОша
Ну в Перемышле все чемоданы и даже маленькие сумки на ленту
Рання пташка• 13 апреля 2025
Ездили поездом из Равы Русской, то там провезти можно вообще что угодно, никто сумки не смотрит вообще. Собачка прошла по вагону, и всё.
З бісиками• 13 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Звісно, можна аптечку
Море Щастя• 13 апреля 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Да всі ліки є,те що людина вживає постійно. можете везти
НЛОша• 13 апреля 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
То ви не зтикались, коли потрібні ліки, а взяти ніде.
А є люди, які на постійній основі ´є приймають.
І не всі є в Польщі, тому люди просять привезти
Елементарного Атоксилу в них немає, і навіть схожого аналогу
НЛОша• 13 апреля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Немає там всіх ліків.
Вище писала - Атоксила немає, наприклад з простого
Кондуктор маршрутки• 13 апреля 2025
Atoksil у Польщі є, наший же ж. Друге діло що ціна може бути вища
Море Щастя• 13 апреля 2025
Ответ дляНЛОша
Немає там всіх ліків.
Атоксіл є в Польщі
НЛОша• 13 апреля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Атоксіл є в Польщі
Немає. Я по діючій речовині шукала. Є аналоги, але не з тим складом і не в тій формі. Діють гірше.
Якщо покажете повний аналог або сам Атоксил - буду ну дуже вдячна