Белчонок• 10 апреля 2025

Як думаєте , чи набере петиція потрібну кількість голосів?

Не забудьте підписати петицію! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7692

П´ять днів залишилося до завершення збору підписів
Шотуткоїться?• 10 апреля 2025
Я двома руками за, але ж цього не буде....
Шеллар• 10 апреля 2025
А що 4тис.долярів від сонцесяйного не вистачає? Ну так за кого голосували хай тому і чолобітну несуть.
Последний вагон• 10 апреля 2025
Навіть якщо і набере, то інститут петицій у нас не працює
Непереможна• 10 апреля 2025
Я против! Учителя и на нынешние з/п не наработали. Плюс у них вечные подношения от классов. Пусть губу закатают.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Нет конечно!
Работать идите! Сеятели доброго вечного светлого!
размахер• 10 апреля 2025
Мій син вже три роки на лістанційному.То асинхрон, то самостійно, то самостійно конспект скласти( Миколаїв).За що їм ще піднімати зп.
Не буду підписувати
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Училкам вообще надо перестать платить заплату! Больше пользы для бюджета будет!
Міряно-переміряно• 10 апреля 2025
а всем остальным не надо? у нас есть куча профессий з зп минималкой, а уровень обучения ниже плинтуса
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Лучше бы полиции и СБУ зарплату подняли!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Удалено администрацией...
Тріль!• 10 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
Согласна! Лучше пусть увеличат з/п тем, у кого дети школьники. А то с теми зажравшимися учителями никаких денег не хватит. И родители должны сами детей учить, пока те клуши о повышении з/п петиции составляют.
Последний вагон• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Так вже
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляТріль!
работнички...балласт педагогического труда!
КаваЗМолоком• 10 апреля 2025
Я підписала. Але багато хто не знає. Основне - ця петиція нічого нічого вирішує, на жаль. У суддів-дармоїдів забрати педагогам і лікарям/медсестрам.
ЭмчЭндЭм• 10 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
такі скажені гроші заробляють, що ніхто працювати в школі не хоче. Хоч би посоромились таке писати. Та їм памятники прижиттєво ставити потрібно. І що вони по Вашому повинні робити, щоб напрацювати зп? Діти не хочуть вчитись, НЕ ХОЧУТЬ. Якщо батьки не можуть втовкмачити в голови про важливість навчання, то в чому вина вчителя і як вони повинні їх змусити? Вмовляти, на коліна падати? Та зараз той читель і голос не сміє подати, бо йопсель, булінг дитяти зі сторони вчителя. І так, для справки, я не вчитель і ніколи ним не була.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Удалено администрацией...
ЭмчЭндЭм• 10 апреля 2025
Та можете ліпити тих фіолетових баб скільки завгодно, це не відміняє того, що ви самі не можете справитись зі своїми дітьми.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дети виноваты? А за что государство платить деньги училкам?!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Давно пора уже гадюжники сократить и заставить пидагогов работать на благо страны!
КаваЗМолоком• 10 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Ви можете створити петицію щодо цього. Також можна розформувати школи, якщо там нічого не роблять. Тільки при достойній зп буде конкуренція і відповідно якість.
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
Удалено администрацией...
Шеллар• 10 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не хоче? Да їх помийним віником випхати не можна, посади в спадок передають. Мої однокласниці, в яких батьки вчителями були, всі дружно помаршували в пед. Після обіду пахарі вже дома на обійстях товчуться. Більшій половині і мінімалку багато платити.
ЭмчЭндЭм• 10 апреля 2025
Ніка, не можу відповісти з цитатою, відповім так. Якщо дитина не хоче вчитись, це вина її батьків, ну ніяк не вчителя. Як дитина вчиться, то і батьки на вчителів не гонять. От скажіть, як вчитель повинен заставити вчитись дитину? Я дійсно хочу почути відповідь на це питання. Як?
Невгамовна• 10 апреля 2025
Мед,то ложкою.Ви читали петицію-1000/1500$,де збираєтесь брати такі гроші на виплати?
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Хуже нет врага на свете чем учитель в сельсовете!
Тролю як можу• 10 апреля 2025
Старую собаку не научишь новым трюкам. На качество обучения и вовлеченность это никак не повлияет. Хорошие учителя останутся хорошими, а плохие плохими. Все мои одноклассницы -троечницы в 2000 году поступили и закончили Педуны, потому что был недобор. Я когда вижу их фото с детьми в школе, мне становится смешно и грустно. До пенсии им почти 20 лет.
Просто каралева• 10 апреля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не Ніка, але відповім. Вчитель має змотивувати вчитись, заохотити , а не просто прийти, відпрацювати і піти
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляТролю як можу
педуха и кулек и это вузы для лентяек дармоедок и трутней!
Ніка Найз• 10 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Согласна! Иначе чему училку учат 5 лет в педухе?!