Я натуралка• 13 апреля 2025
В мене руки з одного місця, тому сама собі акуратно не зроблю. Плюс свої нігті ламкі та м´які, а з гелем хоч однакові і міцніші.
Жена аллигатора• 13 апреля 2025
Бо люблю доглянуті руки, з дитинства мріяла і чекала моменту, коли буде можна)
На собі люблю покриття і не під 0 нігті( бо сама платстина дуже маленька), у кого більш овальна пластина, то милуюся і непокритими