Смайлик• 14 апреля 2025
Дотримуєтесь церковних правил перед святами?
Ви релігійні? Дотримуєтесь певних елементарних церковних правил перед святами, наприклад, сповідаєтесь, причащаєтесь, рідко, декілька разів в рік, на свята в церкву ходите чи ви людина не релігійна, але і відносин з Богом не псуєте (толерантні відносини на відстані)??
Результат:
вже голосів:
22 (23.4%)
Взагалі в це невірю
18 (19.15%)
Я на мінімалках
18 (19.15%)
Відносин з Богом не псую
16 (17.02%)
Церква-секта управління масами
12 (12.77%)
У мене шашлики
4 (4.26%)
Усіх церков. правил дотримуюсь
2 (2.13%)
Не маю проблем, не жаліюсь
1 (1.06%)
Ми садимо картоплю на вихідних
1 (1.06%)
іншої віри,свої свята не шаную
0 (0%)
На святки добре гадати
СкумбріяП8• 14 апреля 2025
Мені сподобалось ’усіх церков. Правил дотримуюсь’)) Я це саме так прочитала і зараз намагаюсь уявити
Мию вікна у мороз• 14 апреля 2025
В церковь и т.д не хожу, посты не соблюдаю, не причащаюсь. Живу по совести, вот моя религия)
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Сіх церковНИХ правил дотримуюсь, не влазили букви. Це означає що ви трошки більше стараєтесь.
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Теж варіант, самі не гадите, іншим не мішаєте жити. Бог таке теж по достоїнству оцінить.
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Я атеїст
Буває, головне щоб другому не мішали жити.
ЖонДуан• 14 апреля 2025
Хочется не портить отношения с богом (вернее, с высшим разумом).
Но не получается. Педорасия мешает.
ЖонДуан• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Скоріше, натовп заважає атеістам, настирно вітаючи їх з релігійними святами.
nabludatel• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Така неприємна зверхність.
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляЖонДуан
Но не получается. Педорасия мешает.
Може вони в ударі, їх пре якраз на свята, вони шаманять?))) а нам кишки вивертає, бісівщина не може кадила і ладана витерпіти...
Нас бьют, мы летаем от боли все выше. Як в пісні Пугачової.
Допоможіть знайти• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Вы сами поняли что написали?
Твоя космішна• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Вам смішно?(((
Твоя космішна• 14 апреля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы сами поняли что написали?
Таке враження шо вона з болота
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля 2025
Я атеістка, відносин з богом не псую, бо їх взагалі немає. Й так, на Великдень ми їдемо на природу на пару днів, ’на шашлики ’
Ответ дляСмайлик
Зазвичай не атеісти заважають жити іншим
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Вам смішно?(((
Мені плакати, що вони неадекватні? Ми можемо на це вплинути? Ні! Вони роблять що хочуть і нікого не питають. Є таке прислів´я краще жахливий кінець, ніж жахи без кінця. Не смішно коли ти кров´ю тижнями ригаєш і цього не бачать, краще б ту хворобу чи орган вже вирізали. Так і з росіянами, ніхто не хоче бачити проблему, або їм це вигідно і вони ще і раді підштовхнути тільки щоб гешефт вийшов і всі довольні...
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Все так як ви говорите))))
ВундерКИНГ• 14 апреля 2025
Ничего не делаю.
Только моюсь по четвергам (но я каждый день моюсь)
И пасхи пеку. Но это просто потому что вкусно
Самая СоветЧиваЯ• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Что именно стараться?
Твоя космішна• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Ой мля, дурні смайлики ставити, коли люди гинуть....
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Что именно стараться?
Хто дотримується церковних правил. Ну там не вбий, не кради, не прелюбодійствуй, люби ближнього свого як самого себе)))
Галя-краля• 14 апреля 2025
Саме такі люди, яких ви описали, являються самою більшою сатаною на світі, хоча думають що вони ’дуже набожні’
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Які смайлики??? Ви можете на це вплинути? Вони когось слухають? На їм наср@ти на всі, аби їх рило в пушку і в золоті!!
Твоя космішна• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Очі відкрийте. Я не можу вплинути, але і не ржу з горя
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляГаля-краля
Не знаю, не стикалась. Ви про народність у серці, чи на людях, як карти таро скажуть?))))
Смайлик
• 14 апреля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Я не ржу з горя. Шаманять і ракети пускають - це різні речі!!! Жіночко не підміняйте поняття.
Твоя космішна• 14 апреля 2025
Ответ дляСмайлик
Ще й не розумієте, що пишите. Ясно, питань немає