Смайлик• 14 апреля в 08:10

Дотримуєтесь церковних правил перед святами?

Ви релігійні? Дотримуєтесь певних елементарних церковних правил перед святами, наприклад, сповідаєтесь, причащаєтесь, рідко, декілька разів в рік, на свята в церкву ходите чи ви людина не релігійна, але і відносин з Богом не псуєте (толерантні відносини на відстані)??
Результат:
вже голосів: 94
22 (23.4%) Взагалі в це невірю
18 (19.15%) Я на мінімалках
18 (19.15%) Відносин з Богом не псую
16 (17.02%) Церква-секта управління масами
12 (12.77%) У мене шашлики
4 (4.26%) Усіх церков. правил дотримуюсь
2 (2.13%) Не маю проблем, не жаліюсь
1 (1.06%) Ми садимо картоплю на вихідних
1 (1.06%) іншої віри,свої свята не шаную
0 (0%) На святки добре гадати
Сумка з негодою• 14 апреля в 08:37
Ответ дляСмайлик
Хто дотримується церковних правил. Ну там не вбий, не кради, не прелюбодійствуй, люби ближнього свого як самого себе)))
Це закони життя вкрадені церквою.
Допоможіть знайти• 14 апреля в 08:37
Ответ дляСмайлик
Я не ржу з горя. Шаманять і ракети пускають - це різні речі!!! Жіночко не підміняйте поняття.
Такое впечатление что вы вообще не понимаете что пишите и что вам пишут.
Вы с утра уже остограмились?
автор Смайлик • 14 апреля в 08:38
Ответ дляСумка з негодою
Це закони життя вкрадені церквою.
автор Смайлик • 14 апреля в 08:38
Ответ дляДопоможіть знайти
Вы с утра уже остограмились?
Ні, начиталась. Так очі вже тиждень печуть, ніби мені піску по кілограму засипали.
бювет_в_обед• 14 апреля в 08:51
Ответ дляСмайлик
Буває, головне щоб другому не мішали жити.
А чим вони іншим заважають? Вони з проповідями по квартирах не ходять, під атб брошури не роздають, в сєкту не затягують...
Качка в тапцях• 14 апреля в 08:56
Після кожного удару ракет та загибелі наших дітей я задаюсь питанням - де ваш бог? Чому ці ракети не падають при запуску? Чому немає ніякого покарання цім мразотам? Чому взагалі ця кацапська потвора народилася? Бог же знав, що це лайно принесе велику біду!
Якщо б бог любив людей, цього би не було!
Кидстаффовка• 14 апреля в 09:07
В Бога вірую. До церкви не ходжу років 3. Як особисто дізналась про спосіб життя священника ... Чого мені до нього ходити...ще і сповадатися? Він мені мої гріхи відпустить? До Бога молюсь, Біблію читаю. Стараюсь жити по його заповідям. Складно і часто порушую. Якось так...
Я_и_моя_собака• 14 апреля в 09:09
Ответ дляСмайлик
Ну, від релігіі це взагалі не залежить
Ангел-предохранитель• 14 апреля в 09:11
І віруюча, і релігійна. Є друзі атеїсти, суперечки не влаштовуємо з ними та і взагалі теми розмов у нас зовсім інші, на тему професійних справ та хоббі.
ГонУрова дівка• 14 апреля в 09:26
Ответ дляСмайлик
Теж варіант, самі не гадите, іншим не мішаєте жити. Бог таке теж по достоїнству оцінить.
Так Бог і є ’совість’ ! Це слово у Біблії згадується багато раз в контексті якості від Бога!
ГонУрова дівка• 14 апреля в 09:28
Ответ дляСмайлик
Ви пишите в контексті ’церковних’, як будівлі ?? Бо по писанню -церков-це самі люди ,а не будиночок з башенками ...і правила там -це: стань там- не ходи сям, так вдягнися- так не вдягнися ,там свічку поставь, там вклонися так ...) А Божественних -то і є заповіді !
автор Смайлик • 14 апреля в 09:35
Ответ дляКачка в тапцях
Мій??? У мене приватного нема.
автор Смайлик • 14 апреля в 09:37
Ответ дляГонУрова дівка
Ой, за свічку це точно. Якось і мені зробили зауваження що я не на той підсвічник колись поставила, так я пішла знову і знову поставила на другий день 🤣 я такого і не знала, що вони розділені. У бога нема двох канцелярій все в серці, а не по праву поділу.
західний_діалект• 14 апреля в 09:56
После шухера мухера с церковью и заменой одной на другую и пропихиванием католицизма и переноса праздников, отказалась от религии. Все это бессмысленно.
Король дивана• 14 апреля в 11:01
Никогда особо религиозной не была, хоть и крещенная. В 2019 для себя разобралась с вопросом веры и мироздания. И окончательно решила, что я не христианка. Поэтому нет, не придерживаюсь чуждого мне. Понятия греха тоже нет в моем виденье мира.
Пацаааааааан• 14 апреля в 11:22
Коли мацква згорить нахєр, а на місті кацапляндіі вирва буде - «..отоді я і лани, і гори - все покину і полину до самого Бога. Молитися. А до того - я не знаю Бога»
Бо Христос воскресе, а діти з Кривого рогу, Сумів, Краматорську - ні.
Що користі славаісукати, як на нас небу начхати. І кожен землетрус чи виверження - повз кацапію!
Видна міленіалка• 14 апреля в 17:56
посмотрела результаты опроса.
В основном люди не церковные, но все знают, в какую церковь нам ходить.
Просто удивилась.
В дискуссию вступать не буду.
Видна міленіалка• 14 апреля в 18:28
Ответ дляСмайлик
в церкви есть слева обычно место для панихид и там подсвечник для поминания усопших..
Остальные подсвечники для поминания живых.