ДА да да• 14 апреля в 09:41

В синево бывают скидки? подскажите?

Пишна молодиця• 14 апреля в 09:42
да
автор ДА да да • 14 апреля в 09:43
Ответ дляПишна молодиця
да
а где ее найти?
Невгамовна• 14 апреля в 09:44
В додатку Нової Пошти можна обміняти бонуси на знижку на аналізи. Там згори в додатку така іконка - як подаруночок.
Усміхайлик• 14 апреля в 09:48
якщо у вас є код направлення на аналізи, то можете спробувати зробити безкоштовно, але 3 аналізи в місяць.
Звезда в шоке• 14 апреля в 09:51
Ответ дляДА да да
а где ее найти?
Например, за бонусы на сайте yasno если через него оплачиваете электроэнергию.
Или от Новой Почты.
Пишна молодиця• 14 апреля в 10:04
Ответ дляДА да да
а где ее найти?
нижче написали варіанти
Natal_ka91• 14 апреля в 10:46
В додатку нової пошти можна купити за боксики+в них щомісяця якісь акції. Є ще якісь сторінка з пропозиціями, де є 20% знижки.
Натали м• 14 апреля в 10:57
+ часто в додатку хелсі
И.О. человека• 14 апреля в 11:04
якщо на сайті оплатити, то ціна нижче.
автор ДА да да • 14 апреля в 12:21
Ответ дляНевгамовна
Спасибочки, пытались с менеджером сделать, почему-то писало «код не дійсний», но она мне под сказала что можно купить у них на сайте бонусы, так и сделала, 600 грн сэкономила
Невгамовна• 14 апреля в 13:50
Ответ дляДА да да
У мене теж не одразу вийшло. По-перше, я оформлювала замовлення заздалегідь в онлайн кабінеті у них на сайті. Але там коли просто вводиш цей промокод, то воно дійсно пише, що не дійсний. А потрібно саме з додатку нової пошти перейти на сайт Сінево. Там коли отримуєте в додатку НП промокод, то внизу кнопка ’Перейти в магазин’. От тоді воно застосовує знижку.
автор ДА да да • 14 апреля в 14:46
Ответ дляНевгамовна
Спасибо вам большое а мы переходили по ссылке в тексте акции. А оказывается внизу надо было нажать красную кнопку. У меня получилось
жінка незаміжня• 14 апреля в 16:45
Ответ дляДА да да
Что за бонусы на сайте, как их купить?