Лиса Патрикевна• 14 апреля 2025
Почему мне попадаются парни которые меня обижают?
Заметила такое, и получается,что мне приходится быть инициатором прекращения общения
Устала уже от этих неадекватов
Сама к людям нормально отношусь, а попадаются неадекваты
Устала уже от этих неадекватов
Лиса Патрикевна
• 14 апреля 2025
Ответ дляФокус-Покус
Ви спеціально таких знаходите
Зачем мне специально таких находить? Если я прекращаю с ними общение
Весела бджілка• 14 апреля 2025
Подпускаете таких к себе. Какие-то неадекватные первые моменты - сразу нафиг
Фокус-Покус• 14 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я не знаю, подумайте про свої вторинні вигоди
Замріяна• 14 апреля 2025
Просто ти перестала терпіти сміття — і це прекрасно.
Адекватні - не ображають.
Твої люди ще попереду, а ці — лише нагадування, кого точно не варто пускати у свій простір
Інколи здається, що весь ринок чоловіків — це секонд-хенд із сюрпризами. Але головне — вміти вчасно викинути брак.
Ти молодець, що не терпиш!
Адекватні - не ображають.
Ти молодець, що не терпиш!
Наездница• 14 апреля 2025
Потому что объективно нормальных мужиков 10% от силы, просто одни женщины не хотят замечать мудачества и плохого отношения к себе, а другие его оправдывают. Вы замечаете, удачи встретить своего человека. Правильно делаете, что не даете себя в обиду
Бува і таке• 14 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Потому что есть внутренний подсознательный запрос на такую модель отношений. Корни в детстве.
Замріяна• 14 апреля 2025
А ще, мені здається це про відсутність внутрішніх кордонів
Без чіткого відчуття “що мені можна, а що — ні”, ми не одразу помічаємо, коли хтось починає знецінювати або ображати.
І поки не виросте внутрішнє “я так більше не дозволю” — сценарій повторюється.
Хвець-тець• 14 апреля 2025
автор, то что пишут дело в вас, и вы таких приятиваете-это бред....к сожалению норм.мужчин сейчас единицы....сама несколько лет в поисках и наблюдаю за мужчинами...но скажу так, не бойтесь их терять, у меня обычно один уходит и следующий приходит уже с лучшими качествами....а и еще у вас молодой возраст, обычно такие парни, в таком возрасте-сейчас ищут больше секс а не отношения, ну и молодость это всегда качели
Контрольница• 14 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Как вас обижают? Сколько отношений было?
Невидимка Майя• 14 апреля 2025
Ви надто молода, щоб мати надивлене око на першу навіть не дзвіночки, а звуки неадекватів. Коли я навчилась відсікати таких на підльоті, в мене стали чудові прихильники 😇
Лиса Патрикевна
• 14 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Спасибо
Невидимка Майя• 14 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Їх повно, якщо не підпускати непотріб, то навколо лишаються чуйні, адекватні й договороздатні
Хвець-тець• 14 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
просто не завжди можна людину оцінити правильно ,вони зазвичай корчуть з себе ’хороших’а потім десь 3-5-7 міс.ти вже бачиш його реального, бо він вже не може грати не свою роль...тому й так виходить, що нажаль непотріб,як ви пишите теж попадається...але з досвідом, про це в книжках не розказуть, не покажуть по телевізор, нам вже легше розбиратися в людях
Помогалочка• 14 апреля 2025
Ви їх не притягуєте, вони самі тягнуться до вас. А ваша задача - фільтрувати тих, кого ви допускаєте у своє коло оточення.
Щойно проявив неадекватність - не давати другого/третього/останнього шанса, а одразу нах.
Сорти гівна варто не сортувати, а просто позбавлятися від нього.
Невидимка Майя• 16 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Насправді видно одразу, якщо знаєш, на що дивитись - це видно в деталях, як би людина не прикидалась кимось іншим: як спілкується з офіціантами чи касирами, чи уважний до людей взагалі, а не лише до тих, на кого хоче справити враження. Чи вміє комунікувати в питаннях, в яких не згоден і чути аргументи. Чи цікавиться твоєю думкою, або ж заздалегідь придумав собі все в голові й натягує тебе на цю роль. Особливо це помітно, коли «роль» в суспільстві вважається для жінки бажаною: завтра в загс, двоє дітей, він забезпечує від а до я. Якщо це помічати, а не розтікатись в своїх мріях, не буває ніяких 3-5 міс, це моментально стоп.
Хвець-тець• 16 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
ні ,не завжди ,напр. в мене був коханець який 4 міс.розкидувався грошими, водив мене по ресторанам, букети квітів...а потім на 5- й місяць попросив гроші...от як ви такого зразу прочитаєте?!
Невидимка Майя• 16 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Це єдиний його косяк за 5 міс? Ну от не повірю. Та і попросити грошей - не значить же їх отримати, образити - це якби силою забрав чи вкрав, нє?
Хвець-тець• 16 апреля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
ну для мене чоловік який просить гроші у жінки ,тим паче він навіть не муж й ми з ним не прожили достатньо років, вибачте але це вже говорить про його невідповідальність, інфантильність, та несерьйозніть як людини яка себе навіть не зможе прокормити, справа навіть не в грошах...чому я жінка, я можу заробити гроші на себе,, дитину, собаку, кота, а він на себе одного ні?! й просить й жінки?!...якщо для вас це норм, то не для мене ні, я вам нічого доказувати не збираюсь...а те що ви написали дивитися як він спілкується з офіціантами чи касирами -це все теж може бути гра,це психологи вам так говорять)))треба дивитися як він відноситься не до касирів,а до вас
Невидимка Майя• 16 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Так а раніше що, жодних ознак інфантильності й безвідповідальності в якихось деталях? Ну вот реально, якщо вона безвідповідальна, неможливо 5 місяців імітувати протилежне, бо це не лише грошей стосується. І ні, для мене описане не норм, я просто не розумію, на що тут ображатись? Потисла плечима: не дам, розвернулась і забула про нього. Я оце мала на увазі.