А_мій_самий_самий• 14 апреля 2025

Токсична свекруха. Методи спілкування

Було на нашому віку всякого різного, і я дурна і діти мої негодні, і хазяйка криворука.
Я вже навчилась ніяк не реагувати.
Скоротила спілкування до мінімуму.
Не знаю що вона там про мене вже думає. Все одно.
Але останні півроку вона вирішила змінити стратегію.
Вона вирішила дарувати мені дорогі подарунки.
При чому чоловікові як дарувала труси- носки так і дарує.
На новий рік подарувала мені мультипіч.
Я ж - навіщо, це дорого, краще собі залиште.
О! І тут їх понесло, що я не можу рідній невістці подарувати хороший подарунок? Вам ніколи не вгодиш! Я ж старалась!
( Ну і вся лабуда притаманна токсикам)
Ну ладно, думаю, разова акція. Я коробку і не розпаковувала - думаю може повертати доведеться.
На 8 березня ( ми все життя вітали одна одну квітами і маленьким дарунком типу рушника чи набір крему з єви)
Ми як завжди з квітами і в цьому році ваза з аврори.
Вона виносить мені набір сатинової постілі дорогої.
Я ж знову на емоціях - ви пенсіонерка, не треба таких подарунків
І знову понеслось - вона аж розквітла коли читала монолог про те як вона нас любить а ми такі сякі.

Ну і остання ситуація
Вона хворіє, купа грошей іде на лікарню, вона постійно чоловікові жалується як все дорого, як тяжко жити

Тут моє ДН я його вирішила навіть не святкувати щоб не кликати "дорогих гостей "
І тут дзвонить свекруха, я заїду привітати.
Кажу та ми не святкуємо!
Я на хвилинку, нічого не треба, тільки квіти віддам
Я псіхую, в мене вдома бардак.
Кажу - я в місті по справам, давайте зустрінемось в кав´ярні Веселка.
Я бігом їду, в ту кавярню. Вона вже чекає мене з квітами. При чому розказує які квіти дорогі, що квіткарі хапуги і спекулянти. Я вже внутрішньо тримаюсь - кажу собі - це 15 хвилин.
Випили каву з тортиком - кажу треба бігти далі по справам. Вона кладе мені конверт в сумку - це тобі. Кажу то зайве не треба вона починає заводитись і вже на повишенних тонах - це тобі!
Ладно, скоріше додому
Дома відкриваю конверт там 5000.

Підкажіть яку тактику обирати?
Я ж розумію якщо знову подзвоню що не треба ваші гроші - знову пінитись почне.
І я як дура стажу з новою мультипіччю, комплектом і грошима
заварний look• 14 апреля 2025
Говорите спасибо и всё)
КрестьянинДиор• 14 апреля 2025
Боже, вас життя не вчить)
Мэри Попкинс• 14 апреля 2025
Сколько свекрови лет? Еще дети, кроме вашего мужа, есть?
автор А_мій_самий_самий • 14 апреля 2025
Ответ длязаварний look
Говорите спасибо и всё)
От бачте, реагувати на негатив я вже навчилась
А на ’ благодійність’ ще треба вчитись
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля 2025
Это старость... сын счастлив, другой неаестки не будет, пора налаживать отношения... Говорите спасибо, пользуйтесь подарками.
Ответ дляМэри Попкинс
Свекруха класичний нарцис.
Один син ’ поганий’ і неудачник живе разом з нею.
І мій чоловік синочка-присиночка
Карина-c638• 14 апреля 2025
Играйте в ее игру, благодарите и мило улыбайтесь , все !
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це як собака яка гризла вас 20 років, а потім ластиця почала. Сильно ви їй довіряти будете
Мэри Попкинс• 14 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Свекруха класичний нарцис.
І мій чоловік синочка-присиночка
Она уже про старость думает и с кем эту старость доживать будет
Анютины ласки• 14 апреля 2025
Ответ дляКарина-c638
Підтримую!
Приймайте, дякуйте, і все!
Це найкраща тактика
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну, какая есть) просто благодарите и улыбайтесь, доверять не обязательно.
Ответ дляАнютины ласки
Підтримую!
Приймайте, дякуйте, і все!
Це найкраща тактика
Просто в одній розмові ми розмовляємо як їй дорого лікуватись , і вона ледве витягує.
І я як дура з тою пічкою
Анютины ласки• 14 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
І я як дура з тою пічкою
Прикидайтеся дурочкою, от чесно.
Піддакуйте, погоджкйтесь, не конфліктуйте!
Це стара, хвора людина, що вже поробиш, але збережете собі нерви
So_so• 14 апреля 2025
Непонятно кто токсичный. Спасибо сложно сказать?
Ответ дляSo_so
Ну я як емпатична людина прекрасно розумію її фінансове становище і стан здоров´я.
Якби ваша бабуся з пенсії в 3000 подарувала вам плазму.
Ви б не сказали їй що такі подарунки не доречні?
Летюча помилка• 14 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
А вам надо ей доверять? Стариков мы должны просто уважать, даже если они токсики. Меня вчера так мать выбесила своей токсичностью. Что я «проработанная» все равно психанула. А вы прям от таких пустяков уже завелись.
Кумася• 14 апреля 2025
Автор, нехай чоловік поговорить з своєю мамою про те, що такі подарунки їй не по кишені. Або нехай тоді не жаліється, що грошей не вистачає. Вам - збільшити дистанцію. Не брати трубку (ой занята), не зустрічатись, навіть в кафе (знову ж таки, нема коли). Вона до вас - ви з хати, у вас справи. Буде скандал, але через пів року одстане від вас.
ГонУрова дівка• 14 апреля 2025
щось токсична тут не свекруха....
Ответ дляКумася
Дякую🌹
Ответ дляГонУрова дівка
щось токсична тут не свекруха....
О! А онучкі сказати - нащо ти носиш довгі коси якщо в тебе 3 волосини?
ГонУрова дівка• 14 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
хочу бути схожою на тебе, бабусю!
дзеркальте
После 18• 14 апреля 2025
Я б формат общения не меняла, а подарки принимала бы с благодарностью: спасибо, супер, очень порадовали!
Если человек от души мне дарит, то ему будет приятна благодарность, если не от души, то он не получит повода повозмущаться и желчь свою в себе будет переваривать.
Я б наверно ещё и ввернула в разговор: мама, несмотря на финансовые трудности, вы находите возможность меня радовать - это так ценно.
Ответ дляГонУрова дівка
хочу бути схожою на тебе, бабусю!
дзеркальте
Скажімо так, в умінні обісрать людину я безнадійно програю цю битву.
Тому мовчання виявилось найкращою стратегією.
Це майже рік ми не спілкувались. А тут свято за святом і вже думаєш, ну хіба я півгодини не прортирмаюсь
Анютины ласки• 14 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Можна прочитати таку собі Мантру -

подумки перед зустріччю зі свекрухою

Я спокій. Я доросла, сильна жінка. Я не граю в чужі ігри.
Я не дозволяю чужим словам проникати в моє серце.
Я прийшла не доводити — я прийшла бути.
Я бережу себе. Я не реагую — я обираю.
І я обираю гідність, тишу і любов до себе

Я б не воювала із нею, це зайве, головне - зберегти СВІЙ спокій
Ответ дляАнютины ласки
Можна прочитати таку собі Мантру -

подумки перед зустріччю зі свекрухою

Я прийшла не доводити — я прийшла бути.
Я бережу себе. Я не реагую — я обираю.

Ой, дякую. Ви так гарно все написали!
Я инженер, меряю от 1• 14 апреля 2025
Однажды прозвучит- я ж всю жизнь вам давала( деньги, подарки). Ждите.