Атятя_тётя• 14 апреля в 14:08

Які добрива вносити для активного старту росту рослин?

Бронетапці• 14 апреля в 14:23
в любой непонятной ситуации вносите микро и макро
Майор Медуза• 14 апреля в 14:41
Если рассада, то упор делается на укоренение (нужны укоренители). Или спец.удобрение для рассады с определенной комбинацией NPK. Если растение уже укорененное, то нужен азот. Посмотрите линейку Рост. Есть еще Мастер.
Lor111etta• 15 апреля в 15:31
Серія ЯРА.
Норвегія.
Я вже багато років користуюсь яра міла комплексом
Виниловая пластинка• 16 апреля в 01:38
формула завжди така: Азот/Фосфор/Калій - на упаковці будуть різні цифри в залежності від вмісту того чи іншого елементу.якщо треба, щоб ріс корінь (молоді рослини, живці) - більше фосфору, менше азоту, наприклад 13-40-13 або подібна формула, або розчин монофосфату калію чи суперфосфату.
якщо зелена маса - азотні добрива - формула 30-10-10 або подібна, або розчин карбаміду (мочевина)
беріть Мастер з різними формулами