Капитошечка• 14 апреля 2025
Тут така проблемка
Місячні в школі у дівчат, у мене син. Маленький ще зовсім, я боюсь що травмується
ВундерКИНГ• 14 апреля 2025
Так нехай не ходить до дорослих дівчат у школу, в садочок нехай ходить, якщо він маленький.
Капитошечка
• 14 апреля 2025
місячні в дівчат, мій хлопчик поруч із ними, в одному класі
Стетоскопуло• 14 апреля 2025
Семейное обучение вас спасет. И школу тоже от вас спасет. Не благодарите, а бегом договариваться. Тему можно закрывать, адьёс, мамзель
Патриоточка• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
А куди ви тікаєте з дому коли в вас ?
Трільчиха• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
У вас клімакс? Якщо ні, то хто з ним поруч дома?
Эт вернячОк• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
Боїтесь щоб не підсковзнувся?
Я Головна• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
Скажите чтоб в трусы не лез к детям
ВерСаСе• 14 апреля 2025
Бідося. Що ж ви лялю з пелюшок одразу в школу. Вундеркінд?
А травмується як: на прокладці послизнеться чи що?
Капитошечка
• 14 апреля 2025
Ответ дляПатриоточка
А куди ви тікаєте з дому коли в вас ?
нікуди, я йому про це не кажу, а дівчата в класі між собою про таке говорять, він підслухав і сказав що дівчата говорять про свої місячні, фу гадость, у них місячні бувають, не піду в школу
Парова машина• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
Сколько масику ?
Парова машина• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
8 клас
Что ж вы такого кроху в школу отдали ?
Парова машина• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
бридиться і боїться, не хоче йти в школу,
А боится-то чего ?
Стетоскопуло• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
Правильно. Сидите дома с малюткой.
Патриоточка• 14 апреля 2025
З вчителькою розібрались? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3699954
Санька-4b93• 14 апреля 2025
Ответ дляПатриоточка
А куди ви тікаєте з дому коли в вас ?
В лес уходит. Из него на советчицу темы строчит
Санька-4b93• 14 апреля 2025
Ответ дляАлесс
Мамина черешня😂
Не-не, черешня тоже красная, как сами знаете что, слово которое нельзя употреблять по отношению к масику. Бусинка мамина, тонкая и ранимая натура.
Капитошечка
• 14 апреля 2025
Ответ дляПарова машина
А боится-то чего ?
крові, брудної крові, і те що може сидіти за однією партою з дівчиною у якої в цей день місячні
Неваляшкина• 14 апреля 2025
Ребенок ещё не знает что это естественно, а Вы не хотите с ним этого обсуждать, чтобы не травмировать. Ну что ж, пусть растёт в неведении и ни в коем случае когда вырастет не женится, чтобы психику не нарушить.
Парова машина• 14 апреля 2025
Ответ дляКапитошечка
Я это вижу . Сидит масик на уроке и тут грязная кровь как выскочит , как выпрыгнет ... и отгрызет масику нос или ухо ....