Аноним_Русалка• 04 апреля в 04:05

в кого діти говорять дивні речі?

Син шестикласник став приносити зі школи дивні слова, це в них такий період зараз? Весь час на п´ять із плюсом у них завдання виконує хтось, за його словами. Клас йолопов, їй богу. Про сігму боя вже почула, що це пісня така, а ось це.. якийсь новий прикол в них? Мені бити тривогу, чи це норма і я не в темі?
Мона Лиза• 04 апреля в 04:10
Загуглите популярный сленг среди детей и подростков и будете в теме
автор Аноним_Русалка • 04 апреля в 04:12
Ответ дляМона Лиза
Я шукала, сігма боя пісеньку знайшла, а ось цю відмазку про домашнє завдання не розумію як шукати? Чи це я дурна, чи це вчителя жорстокі..
Фима Собак• 04 апреля в 04:20
Ответ дляАноним_Русалка
Ви спочатку загугліть ´жорстокий´ і ´жорсткий´, а потім все інше. Шкільний троль.
Мона Лиза• 04 апреля в 04:26
Ответ дляАноним_Русалка
Думаю Вы просто тревожная, расслабьтесь, есть вещи которые не нужно понимать, сказал и сказал. В нашем поколении тоже был сленг (зумеры), все живы и здоровы. Более того мы сами не понимаем большинство значения слов поколения Альфы хотя практически как одно поколение. То всего лишь тренды на определённый сленг, не более. Не придумывайте лишнего, если что волнует, можно спросить касаемо учителей непосредственно у ребёнка
курасаны• 04 апреля в 05:00
Я думала, ’дивні речі’ - це щось на кшталт ’у моєму кріслі весь час сидить якась біла бабуся’... а то ви просто дитячого сленгу не розумієте. :)
Тоскующая• 04 апреля в 05:15
Ответ дляМона Лиза
Сколько лет вашим детям? У вас один или двое?
Шальная коклетка• 04 апреля в 06:09
Я теж не розумію сленгу своєї семікласниці, але не парюсь
Не люблю натовп• 04 апреля в 06:27
Перечитала кілька разів поспіль, і не розумію, де ж ті ’дивні слова’.
годовасик• 04 апреля в 06:47
Бейте тревогу, конечно. Где слова странные?
Червона калина• 04 апреля в 07:15
Вам бы поучиться мысли излагать понятно.
КонФФетОшка• 04 апреля в 07:18
Ох цей сігма бой...і це при тому, що ми не в Україні і жодна диттна в класі не розуміє російську. Але всі співають.
Правда, чікен вінг теж співають, теж дуже змістовна лірика 😂
Привіт з ботойбіччя• 04 апреля в 07:24
Я незрозуміла які дивні слова. Мій в 3му але теж співає того сігму боя. А що ще! Що клас йолопів? То це вчитель так каже
Творог для розжига• 04 апреля в 08:02
Вы как бабка старая, ей богу. Сначала непонятные слова, откуда они только берутся, в ваше время таких не было, потом все наркоманы и проститутки
Лупаю цю скелю• 04 апреля в 08:08
Нажаль у нас з рашкою один тікток інфопростір. І ніяк не вийде унеможливити потрапляння гівно контенту з тіктоку в голови дітей. В класі моєї доньки взагалі всі зараз дивляться ’універ’ та ’інтернів’ - як до цього дійшло і де вони відкопали ці серіали - для мене загадка, свою сварю, але все-рівно бачу що дивитися, щоб бути на одній хвилі з однокласниками і знати що обговорювати.
Пухнасті штани• 04 апреля в 08:22
Ну что за тема… Что тут «дивного»? Не могли придумать про связь с инопланетянами, что предсказывает будущее, что-то видит. Советчица сразу оживится. Перепишите тему на выходных.
размахер• 04 апреля в 08:36
А де дають завдання на п´ять з плюсом?
Губи з філером• 04 апреля в 08:41
Ответ дляЛупаю цю скелю
Дивляться старі серіали і їм цікаво? Це ж 15 років назад було знято. Практично ретро для сучасних дітей.