Метровий сантиметр• 14 апреля 2025
Сімейний лікар вже не мій лікар?
Сказали шо якщо не підтвердила після нового року про себе інфу то лікар мене вичеркує
Неробименінерви• 14 апреля 2025
Посмотрите в хелси - там все указано, есть ли у вас действующая заключенная декларация или она разорвана.
Помилуйте мадам• 14 апреля 2025
що за фігня? хтось вас дезорієнтував!
в мене декларація заключена ще як тільки почали їх робити, десь в 2020-му здається чи у 2021-му, жодного разу нічого не підтверджувала
от якщо лікар сам звільнився з цього лікувального закладу, то потрібно перезаключати з іншим, це так, у сина так, його лікар поїхала за кордон, заключили з іншою, але дізналися тільки коли він захворів, тож знадобилося лікування та довідка у коледж
Метровий сантиметр
• 14 апреля 2025
Ответ дляПомилуйте мадам
що за фігня? хтось вас дезорієнтував!
Я в шоці
А мені на ресепшині тут розповідають що треба було приїхати до них після нового року і підтвердити що я далі хочу бути з цим лікарем
Шпондєр• 14 апреля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
На рецепції
Де про це написано? Нехай покажуть
Я Вас не боюся• 14 апреля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
На рецепції
а почему вы резко могли передумать на новый год
ну и логика конечно
так в итоге - подтвердили?
ну и логика конечно
так в итоге - подтвердили?
Метровий сантиметр
• 14 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
ну и логика конечно
так в итоге - подтвердили?
ну и логика конечно
так в итоге - подтвердили?
Сказала що маю до іншого лікаря записатись
Я Вас не боюся• 14 апреля 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
мда
таке щось
Мрію про космос• 14 апреля 2025
У нас было то же самое. В январе написала наша семейная на вайбер, попросила приехать с паспортами и перезаключить договор и обновить данные. Такое им указание поступило сверху в их больницу. Не перезаключишь - потерял ’место’ у врача, ищи другого. Чернигов, если что.
Метровий сантиметр
• 14 апреля 2025
Ответ дляМрію про космос
Сказали шо я не пройшла вертифікацію- втратила лікаря
Ответ дляПомилуйте мадам
що за фігня? хтось вас дезорієнтував!
а ось у 2024 і 2025 не так!
тому зверніться, ви також скоріш за все втратили лікаря.
Ответ дляir.zhuck
Дівчата, а так дійсно є!
І не тільки для вас, але і для дітей!
Якщо ви не підтвердили свої данні, то усе!
Там потрібно було підтвердити здається до 1 лютого.
Це зробили, щоб не було у лікарів мертвих душ (тих, хто виїхав закордон)
І не тільки для вас, але і для дітей!
Что то такое тоже слышала...
Страхованная• 14 апреля 2025
Моя сама назначила мне прийом и выписала направления. Тоже писали что надо обновиться и если 3 года не ходил то разрывается декларация
Бідося• 14 апреля 2025
Ответ дляir.zhuck
Дівчата, а так дійсно є!
І не тільки для вас, але і для дітей!
Класно. А звідки ми мали про це дізнатися?
Бідося• 14 апреля 2025
Ответ дляir.zhuck
не пам´ятаю вже звідки я це почула
Завтра піду дізнаюся, може я теж вже без лікаря, хоча навряд, бо я у приватній записана, бо в державних поряд не було вільних місць для декларацій.
Мадам Подлинник• 14 апреля 2025
Ответ дляir.zhuck
Дівчата, а так дійсно є!
І не тільки для вас, але і для дітей!
А як раз у ’мертвих’ душ він є.Ми за кордоном і нам сімейна постійно вайбері звонить. Якісь направлення виписує
Педіатр перезаключала договір теж онлайн. Завжди на зв´язку
Мабуть їм вигідніше такі ’мертві’ души
13чудоСВЕТА• 14 апреля 2025
Ответ дляМрію про космос
То же самое
13чудоСВЕТА• 14 апреля 2025
Ответ дляБідося
Мне Хелси уведомление прислало