Alenka34@• 14 апреля 2025

Які традиції хрещення малюка Ви знаєте?

Старшу донечку хрестила 6 років тому ,цікаво які традиції є зараз
Letruaa• 14 апреля 2025
В смысле традиции?
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляLetruaa
В смысле традиции?
Пам´ятаю за міні букетики,гості вмокали в горілку і один одного в парах ними типу хрестили
К.а.л.и.н.а• 14 апреля 2025
Цікава у вас релігія
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Цікава у вас релігія
Чим?
Ксенияяяяя• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
А тепер, хто в букетикових парах свігнуються з сусіднью парою. Потягнете сучасні традиції?
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляКсенияяяяя
Ще раз переконуюся,що у наших жінок нічого немає сенсу питати. Тому що все,що вони можуть це пліткувати
Басина• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Вперше про таке чую...
oboeva• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Прямо в церкви?
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляБасина
Вперше про таке чую...
І кафе
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляoboeva
Прямо в церкви?
В кафе
Letruaa• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Якась дурня
oboeva• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
В кафе
После какой по счету бутылки?
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляoboeva
После какой по счету бутылки?
На початку застілля
Басина• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
В кафе
Ну, в кафе можна сходити. А навіщо горілкою кропитися?
автор Alenka34@ • 14 апреля 2025
Ответ дляБасина
Навіть в інтернеті про це є
Гитта Ягг• 14 апреля 2025
Жуть какая.
Letruaa• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Навіть в інтернеті про це є
Про горілку на хрестинах?
Басина• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Навіть в інтернеті про це є
В моєму житті було 5 хрестин (навіть 6, якщо моє хрещення врахувати). Жодного разу такого не бачила.
Мама Павлика• 14 апреля 2025
я три рази хресна мама, мою дитину хрестили, в різних областях нашої України хрестила дітей, але ніде, вибачте, такої чухні не чула і не бачила. Бачила батюшку котрий на хрестиних впився і танцював так, шо штани репнули, бачила кума котрий не міг свічку в церкві втримать в руках (перед хрестинами впав в погріб)... Багато чого бачила, але щоб букетами воченими в горілку ’христили’ один одного... Чудні діла твої, Господі
Sofia2008• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Впервые слышу.
А в каких парах ? Крестные одна пара.
Lv1107• 14 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Це точно традиція?) брєд якийсь.
Людима• 14 апреля 2025
Пригадую, що на хрестинах такі букетики дарують гостям , а ті, в свою чергу мають залишити якусь фінансову подяку.
Аноним ФЕЯ• 14 апреля 2025
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Цікава у вас релігія
В сучасному світі, хрещення- це вже не релігія і не про релігію , це традиція. Релігії , а особливо християнство, втрачає свою актуальність і впливовість.