Непереможна• 14 апреля 2025

Оніхолізис. Дип систему можна використовувати?

Останнім часом після гелю на 1-2 пальцях зʼявляється оніхолізис(
Зараз нігті здорові, все відросло.
Чи можна зробити дип манікюр ?
Кумася• 14 апреля 2025
Если б мы знали, что это такое, а так мы не знаем, что это такое)
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляКумася
Оніхолізис чи діп система?)))
Кумася• 14 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
Оніхолізис чи діп система?)))
Второе
Онихолизис у меня был, спиливала фрезой , кусачками удаляла пустоты, отрос
Тут как тут• 14 апреля 2025
Слово ’глибокий’ вам особисто чим не вгодило? Діп....
Асталависта бэйби• 14 апреля 2025
Ні, нігті на ногах можна покривати виключно звичайним лаком. Бо всі інші покриття нееластичні, і при ходінні,навіть у відкритому взутті, нігті деформуються, змінюють форму,потовщюються, виникають оніхолізіси , які рясно засіюються грибками.
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Ми про філологію? Чи про манікюр?
АсобеннАя• 14 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Влітку нормально
Elena_Kiev_Solomenskiy• 14 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
правильно, отучите этих куриц от вредных покрытий)
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Я про руки, з ногами порядок
Тут как тут• 14 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
Ми про філологію? Чи про манікюр?
Про вираження думок на форумі. Виглядає це все комічного, як та жіночка на відео про ’фабрІк....’
Бутербродница• 14 апреля 2025
Якщо коротко: покриття не можна. Але вам це неважливо.
Асталависта бэйби• 14 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
Я про руки, з ногами порядок
З руками легше-робіть що хочете, головне без пропілів та опіків
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Не бачила жіночку, а побачила відео про таку систему і (обожемій) дозволила собі тут так написати. Забуваючи, що я на форумі досконалих в усьому людей🤪
Тут как тут• 14 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
То вставляйте через слово іноземні слова - так буде ще кумедніше. Бо ж тільки так всі зрозуміють який ви поліглот!
Планшетница• 14 апреля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
фигня какая-то, никогда такого не было
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Удалено администрацией...
Тут как тут• 14 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Якщо всі негаразди в вашому житті з-за неопохмелу - це багато що прояснює.
Діп запой, так би мовити....
Не танцую- но пою• 14 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Діп система не від слова ’deep’ глибокий. А від ’dip’ занурювати. Це покриття або нарощення нігтів шляхом занурення в матеріал.
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляТут как тут
Діп запой, так би мовити....
Я, на відміну від вас, нікого не повчаю. І в теми, в яких сказати нІчого конкретно- не лізу.
І якби запитала про «систему глибокого занурення», боюсь, окрім вас би мало хто це сприйняв))
Ви хотіли бути саркастично-іронічною, а вийшли, як китайська копія петросяна.
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляНе танцую- но пою
О, навіщо ви так жорстоко з експертом?
КохайтесьЧорнобровi• 14 апреля 2025
Автор, я б спробувала, але без великої довжини. Пудрове покриття тверде, так, але легше гелевого. І якщо не буде механічно надриватись при роботі, то вірогідно що все буде ок. В мене були бокові невеличкі оніхолізиси і від вільного краю теж, я ношу різні покриття з мінімальною довжиною, діп систему свого часу тестила. Єдине що може піти не так - це як буде зніматися матеріал. Щоб не перепиляли пластину і щоб довго не мокнуть в ацетоні. Коротше, ризикнути можна але мінусів більше, ніж плюсів. Зараз он мода на звичайні лаки повернулася і на натуральні нігті без покриття, може ну його?
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Та , мабуть, так і буде- натурально)
Але так хотілось полегшити собі життя)
Нігті в мене короткі, тому проблем з «вагою» матеріалу не буде.
автор Непереможна • 14 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І на чому ви зупинились?
КохайтесьЧорнобровi• 15 апреля 2025
Ответ дляНепереможна
І на чому ви зупинились?
Покриваю багато якими матеріалами, довжину не ношу, переробляю максимум через 3 тижні. Іноді роблю перерви по місяцю-два, коли лінь возитися, тоді звичайний лак періодично