вентиляторная• 14 апреля 2025

Менопаузальна замісна гормональна терапія. Поділіться досвідом, будь ласка.

Вітаю! Дівчата, поділіться, будь ласка, досвідом про заміну менопаузальну гормональну терапію.
В мене почалися приливи, кожні 40-60 хвилин. Вже півтора місяці це триває. Жар, прискорене серцебиття, слабість, потім через декілька хвилин починає морозити:( Дуже виснажує:( Міні 50 років.
Рослинні препарати не допомагають:(
Хочу таку терапію, але десь читала, що підвищиться ризик онкології. В мене є лейоміома матки невеликого розміру до 9 мм та мікроаденома гіпофізу 2 мм.
Може хтось з Вас або подруги на такій терапії? Як відгуки? З якою регулярність та які аналізи треба здавати? Чи покращується самопочуття? У яку приблизно суму стає така терапія наісяць?
автор вентиляторная • 14 апреля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Авторе, вам, мабуть, лікар не порадить замісну
Я на ній вже 8 рік, але в мене дуже швидка і рання менопауза, фсг був під 200! Відразу остеопороз 2 ст
В мене трансдермальні форми
Але звісно вирішує лікар
Дякую! Почитала- Крім того, низький рівень естрогену та інші біологічні зміни, що відбуваються у жінок у період менопаузи, також пов´язані з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, остеопорозу, діабету 2 типу. Від серцево-судинних захворювань вмирають більше, ніж від раку. Але й раку не хочеться:(

Я не чарівниця вам• 14 апреля 2025
Ответ длявентиляторная
Спасибо, я так понимаю,Вы советуете просить гинеколога назначить гормоны в виде крема? А кальция Д глюкаРат какое действие оказывает?
Гинеколог вам не назначит такой прогестерон если он не интегративный.
Кальция Д глюкарат способствует утилизации метаболитов отработанных гормонов.
автор вентиляторная • 14 апреля 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Дякую!