маминаБубочка• 14 апреля в 21:09

Нарощування вій- так чи ні? Дівчата ніколи не робила це

НаБалКоніХодять• 14 апреля в 21:10
Колхозненько
Твоя подружайка• 14 апреля в 21:10
Так, але класичне
Можу брикнути• 14 апреля в 21:10
І не треба)
Гарнюнька• 14 апреля в 21:11
жуть
Мальчижка• 14 апреля в 21:12
Три години на топчані що всі кості болять
Ні
Це ще й платно
Не любовница• 14 апреля в 21:13
Давно колхоз
сама себе прекрасная• 14 апреля в 21:13
Робила, але не так, аби воно було густе та все однакове, а де з певними проміжками війки довші, і не капець які густі. Виглядало класно, було дуже зручно: подорожувала багато, роботи багато, спорту багато, і з тими війками не треба було паритися про мейк. Але потім відкрила для себе сироватку для росту вій та коричневу туш, і свої власні вії тепер обожнюю)
автор маминаБубочка • 14 апреля в 21:17
Ответ длясама себе прекрасная
Покажіть сировотку🩷🩷🩷🩷
Твоя космішна• 14 апреля в 21:19
В чем проблема просто попробовать ???
Кросівки оригінал• 14 апреля в 21:23
Нафарбувати це дві хвилини, а нарощенні ще й виглядають жахливо
KrupinkaSs• 14 апреля в 21:23
Если наростить супертонкими 2 d,то очень красиво и незаметно практически
Джага-джага• 14 апреля в 21:24
Нарощувала півроку класику, ефекту колгоспу не було (по словах оточуючих, не сама так вирішила), мабуть через те, що маю гарне не фарбоване каштанове волосся, природні брови, і не користуюся тоналкою. Було зручно і красиво, проте так в не змогла звикнути до нарощених вій, в один момент вони мені почали заважати. Тепер шукаю чудо-сироватку щоб відростити свої. До речі, нарощування псує свої, місяць відростали
Пэрисхилтонша• 14 апреля в 21:25
Прошлый век.
dulenok• 14 апреля в 21:29
Да попробуйте и всё . Это ж не на всю жизнь, зато будете иметь свое собственное мнение на этот счёт. Не хотите колхоз, сделайте максимум 2д..без всяких эффектов лучиков, мокрых и пр. чухни
сама себе прекрасная• 14 апреля в 21:37
Ответ длямаминаБубочка
Покажіть сировотку🩷🩷🩷🩷
Зараз домазюківаю L´biotica Active Lash, хочу купити наступну MinoX ML Eyelash Growth Serum (її багато в соц. мережах зараз). Там всюди є гормон, від нього у деяких людей може темніти навколо очей. Але сам по собі він норм - я задрот та досліджувала це питання, нічого кримінального)
сама себе прекрасная• 14 апреля в 21:39
Ответ дляДжага-джага
Так! Мене бісило, що не можу смачно рушником лице витерти через нарощені вії. І вії свої потім жах після того нарощення, це точно. І ще під час нарощення смердить клей - взагалі некорисна історія
МатьЧасть• 14 апреля в 21:48
Нарощую років 10. Мені ок. Але вам може й не треба. Бо це така дрібниця, що не варто питати думку незнайомих людей.
оксюморон• 14 апреля в 21:54
Не робіть дурницю. Нарощувала пару років, а потім одна корова пошкодила мені слизову, мала аденовірусну інфекцію рогівки, лікувала 2 місяці, думала, що по очах. Тепер навіть туш не беру, боюсь
Сунуся в чужі справи• 14 апреля в 22:00
Зачем? Тратить время на процедуру, регулярные посещения, дорого
аромат Жука• 14 апреля в 22:02
Делаю много лет классику.
Меня все устраивает
Не стесняюсь• 14 апреля в 22:04
Наращивайте..только просите чтобы кукольный эффект не делали. Не слушайте за колхоз. Если аккуратно сделано то это красиво....уж лучше чем сбившаяся или потекшая тушь...да и утром вы уже готовы к выходу
СКИБИДЫШь• 14 апреля в 22:11
Нарощувала декілька разів класику, мені особисто було не зручно з ними і не подобався їх вигляд на моєму обличчі, око наче ставало вужче і погляд був якийсь заплаканий та важкий, з ними. Особливо на обличчі без мейку, то виглядало дуже дивно і не естетично
ротцвеники• 14 апреля в 22:16
Я раньше наращивание делала перед морем 2д по длине своих ресниц, коричневые. А потом моя мастер ушла в декрет и я пошла к другой - и у меня после нового наращивания выпало 70% ресниц. Уже 7 лет не делаю и не хочу. В принципе, у меня свои очень длинные и густые - просто светлые очень
Таро Клеопатра• 15 апреля в 05:21
Наращивала 17 лет назад)))да было модно вау эфект)а сейчас каждая 3 ходит,да ещё модно натур продукт сейчас,не стоит нарвщивать
ЛижТолько• 15 апреля в 09:55
Я ніколи не нарощувала і не збираюсь. Кілька причин - ефект десь на місяць, лежати в близькому контакті до майстра і кажуть, що процедура не 30 хв, для мене психологічно і фізично важко. Потім клей ціаноакрилатний, в мене може бути алергія слизових, тому що на такий клей в діп системі в мене жахливі набряки в носоглотці і почервоніння на очах. І вік у мене такий, що мені ото все уже не треба-) Але це особисто мені. А Ви спробуйте, щоб не кортіло більше-)