Айпишница• 14 апреля в 22:26
Ботокс і антибіотик
Дівчата, хто в темі. Завтра записана на ботокс, а післязавтра буде встановлення зубних імплантів з прийомом сильного антибіотика. Все пропало? Чи хтось так робив?
ЛижТолько• 14 апреля в 22:31
Только сегодня спрашивала своего врача: сказала, ботокс отсрочить на месяц, после приема антибиотика.
Та не реву я• 14 апреля в 22:36
Ответ дляЕлектрохарчування
Ботокс потрібно перенести
хто ж відміняє день в день..
Голубка миру• 14 апреля в 22:47
Ответ дляТа не реву я
хто ж відміняє день в день..
Всякое бывает. Если человек заболел, или тот же зуб воспалился и надо удалять.
Непозбувна Бентега• 14 апреля в 22:51
Ответ дляЛижТолько
Недели после недостаточно?
У меня тоже поездка в Украину по плану, имплант и ботокс 😕
Не знала, что после импланта антибиотики нужны
Айпишница
• 15 апреля в 00:43
Всім дякую, ботокс відмінила. Справа в тому, що майстер знала про імпланти на наступний день по плану, але ні слова не сказала. Випадково вискочило відео і я стала розбиратись. Ні, не суміщають, без варіантів.
Айпишница
• 15 апреля в 00:46
Ответ дляНепозбувна Бентега
Недели после недостаточно?
Тиждень після імпланту ви будете на антибіотику, а це пряме протипоказання для ботоксу. Почитайте, я теж не знала.
Хоча можете в перший день спробувати вколоти, а в останній імплант. Але це теж не найкращий варіант
Непозбувна Бентега• 15 апреля в 07:05
Ответ дляАйпишница
Дякую.
Просто приїздити виходить раз на рік поки війна, так і виходить дурнувато ((