Просвітництво Культура• 14 апреля 2025

Музика.Чи є поціновувачі жанрів - New Age/Folk/Instrumental?

Доброго Вечору.Чи є поціновувачі таких жанрів як New Age/Folk/Гарний Instrumental?Діліться своїми улюбленими композиціями.Мої улюблені виконавці в цьому жанрі - звісно Enigma,Mike Olfield,The Future Sound of London (одна композиція),Kitaro,Stive Morgan та багато інших)
Prervana• 14 апреля 2025
А Dead can Dance, куда ж без них?
автор Просвітництво Культура • 14 апреля 2025
Ответ дляPrervana
А Dead can Dance, куда ж без них?
Вперше чую про цей гурт .Але дуже прикольна музика.Велике дякую,завтра буду їх слухати .
Prervana• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Альбомы AOIN и The Seprent´s Egg обязательны к прослушиванию)
автор Просвітництво Культура • 15 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Дякую.На добраніч.Лягаєм вже на сьогодні спати)
senkarea• 15 апреля 2025
Послушайте саундтреки (их много) из аниме Frieren, должно подойти под ваши жанры.
Ответ дляsenkarea
Доброго Дня.Я прийшов додому, зараз буду слухати.
Ответ дляPrervana
Давайте ще щось такого.