Доброго Вечору.Чи є поціновувачі таких жанрів як New Age/Folk/Гарний Instrumental?Діліться своїми улюбленими композиціями.Мої улюблені виконавці в цьому жанрі - звісно Enigma,Mike Olfield,The Future Sound of London (одна композиція),Kitaro,Stive Morgan та багато інших)
Ответ дляPrervana
А Dead can Dance, куда ж без них?
Вперше чую про цей гурт
.Але дуже прикольна музика.Велике дякую,завтра буду їх слухати
.
Ответ дляPrervana
Альбомы AOIN и The Seprent´s Egg обязательны к прослушиванию)
Дякую.На добраніч.Лягаєм вже на сьогодні спати)
Ответ дляsenkarea
Послушайте саундтреки (их много) из аниме Frieren, должно подойти под ваши жанры.
Доброго Дня.Я прийшов додому, зараз буду слухати.
Ответ дляPrervana
Давайте ще щось такого.