А Я Самая Самая• сегодня в 10:35

Українки, а ви вчите своїх дітей, що росіяни — наші вороги?

Українки, а ви розповідаєте своїм дітям, що війну почали росіяни? Що це вони кидають по нам ракетами та шахедами, які вбивають людей, руйнують будинки, інфраструктуру.
Пояснюєте, що з кацапнею не можна мати ніяких справ в майбутньому— ні дружніх, ні сімейних, ні економічних.
Зробіть вибір:
вже голосів: 230
Розповідаю, що росіяни вороги
Не розповідаю нічого
Росіяни такі ж люди, як і ми
Какая разніца
Немає дітей
Подивитись відповіді
Отжигающая• 1 час назад
Ответ дляsky-labs
Вы не правы!
Украинцев тогда жестко мобилизировали на строительство всех этих заводов-параходов. И над каждым из них стояло по москалю с нагайкой, а по периметру -заградотрядные автоматчики.

Вот так, с потом, кровью и слезами все это и было построено, ну примерно как пирамиды в Египте, плюс-минус.

Рабы... подневольные, всю дорогу истории своей
Для вас новость, что народов сильно больше, чем государств??
Да, не все народы смогли построить свою государственность, большинство никогда не получат такую привилегию.
sky-labs• 1 час назад
Ответ дляпарИла я парИла
Я ж говорю удобненько )) а начало этого всего не обсуждаете, не рассказываете?
А зачем учить детей причинно-следственному подходу?
От этого только одни проблемы!
И никакого патриотизма!
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
Ні, я їх максимально відгородила від війни. Саме цьому власне і треба вчити , що сімʼя має дати в безпеці. Я росла з старшим поколінням бабусь , які бачили 1 і 2 світову, але ніхто не вчив мене ненавидіти. Вони казали, що війна це найгірше, що може бути і треба всіма можливостями від неї рятуватися.
золотые слова
Бавовнятко• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Країну ви можете обирати, бо світ до цього розбудовував демократію, роблячи висновки, прикладав зусилля !
Люди це робили, а не воно само - будували країни, боролися за власну свободу, а для цього треба було й повоювати, і поненавидіти … Аби твої діти мали власну державу, власну мову, а не скидалися по світу !

А ви обрали шлях споживання чужих здобутків …

І як бачите зараз світ вирішив піти назад у розвитку, Європа не хоче захищатися, як ви - тому їй скоро прийде кінець … бо любити ворога = програти йому, і все втратити ! Рашка й туди прийде все руйнувати !
Ви погано вчили історію . Жодна демократія чи інші політичні режими не будувалися без воєн і ніколи не було когось, хто правий на 100% Не треба нікого любити чи ненавидіти, живіть інтересами власної сімʼї в це принесе більше користі. І про інші країни теж не варто перейматися, кожен сам розбереться як вважає за потрібне
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Я хочу жити в мирі з родиною в дітьми, а не в ненависті і з отаким пропогандонством, яке ллється з кожного кутка
Ну ви вже виїхали? Бо географічне положення України найближчим часом не зміниться
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
Як добре, що є ще люди, які мислять тверезо 🥰🤭💎
Бокс-орун• 1 час назад
Ничего не говорю, тема политики и войны табу в моем доме
Но учитель в школе старается вдолбить детям в голову про врагов, пишем страну с маленькой буквы и другой бред, учеба онлайн
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка

Человек рожден для мира и счастья, а не для страданий в вечных войнах и имеет право уехать, если недолугая власть довела до войны, пусть зелупнятина и пуйло выходят и бьются, а от людей отвалят, они им ничего не должны!
автор А Я Самая Самая • 1 час назад
Ответ дляаромат Жука
Ну простите. Мне психика моего ребёнка важнее чем патриотизм
Ми не говоримо про те, щоб дитину на війну віддати
Але вони мусять знати, хто на кого напав, як мінімум.
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
Ситуація зміниться. І почешуть всі ці псевдопатріоти до Бога з димом))) тобто ситуація буде інша
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
100%!
Тримбулька• 1 час назад
Я вчу, що ВСІ люди один одному вороги, незалежно від національності та громадянства. І при потребі люди зраджують заради своєї вигоди АЖ бігом. Всі! Навіть близькі та друзі. Дружба - це взагалі смішно і казково. Дружба існує тільки в казках. В реальности абсолютно ВСІ виходять із позициії ’зручно чи не зручно’ мені з цієї людиною ЗАРАЗ. А потім все зміниться. Все тече і міняється - це істина.
sky-labs• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
Відповідальність, насамперед, несе той, хто віддає накази, дивно, що ви цього не розумієте
Исполнение заведомо преступного приказа - не оправдание и так же карается законом.

Тема переворота вами не раскрыта, попытайтесь снова
аромат Жука• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Мы были в самом эпицентре в начале войны. Поэтому уехали. С тех пор вообще о войне не говорим. Категорически .
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляОтжигающая
Самая больная привелегия это жить без войны, патриотизм эти пропаганда для дурачков и рабов! Человек должен жить там где ему хорошо и никто не имеет права ему это запрещать!
sky-labs• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
А що ще ми билі далжни? Ви що не розумієте, що якщо б Україна пішла шляхом Білорусі, вже давно б було «триєдине государство» з государем на чолі?🤦🏻‍♀️ В армії якого і служили б українці
Ничего не должны, точно?

Ну тогда не нойте
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляsky-labs

Нашо «метать бисер перед свиньями»? Випийте магнію та йдіть погуляйте, ви ж нутріціологом раніше були, а тепер видатний історик та політолог
Намазюкана нішою• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
І до речі, про виїзд - займіться краще собою, а не роздавайте поради там, де Вас не просять. Бо ше дивись - і самій Вам втікати прийдеться.
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляКондуктор автобуса
💯

Манек с утра навалило на форум, как говна на свиноферму
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
Розбереться міфічна країна чи все ж її громадяни ?
А ви при цьому будете чекати в сторонці, бо ви не громадяни жодної країни, я правильно розумію ?
Как нефиг делать• 1 час назад
Так как мои за границей, то предупредила, что не приму ни одну невестку с русским паспортом. Работать и учиться с ними придется, их полно во всех странах, но в семье русского духа быть не должно. Меня услышали. У обоих украинки.
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Якщо б ждуни і какая разніца виїхали ще 91 року, все було б набагато простіше
автор А Я Самая Самая • 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
💯

А ждуніхи, кокошніци та всяка кацапська ботня, взагалі, не вибуває🤣
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляКак нефиг делать
Ну да, вас бы слушали)
ГонУрова дівка• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
Чогось тільки рашисти не народилися для миру та щастя !
sky-labs• 1 час назад
Ответ дляНебоброїдка
А с чего?
Ваш подход в чем?
Вы же упрекаете украинцев, что они тоже участвовали в преступлениях с россиянами .
Да, все так.
Не было сил и единства отстоять свое, приходилось быть объектом в чужой игре, включая экспансию.
Какое свое? Почему вы считаете что оно было общее на всей территории Украины?
Какой % населения тогда идентифицировал себя по национальному признаку?
Деление всегда было по классам и по религиозной принадлежности.
Национальная сознательность возникла гораздо позже
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Много в мире дурачков и нормальные люди должны иметь возможность жить от них по дальше. А что по факту? Власть закрыла людей как в клетке, чтоб рашисты убивали. Такой вот изощренный садизм
Кондуктор автобуса• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
💯

Та от прикро, що саме це не манька, чи вона акаунт продала
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляА Я Самая Самая
Та мы знаем что вы на два фронта пашите, разрешаем не напоминать
Как ты четко себя узнала по описанию, прям сразу отозвалась 😂
Борисфенка• 1 час назад