Оля_с_киркою• 15 апреля 2025
Де зараз мій кіт і чи прийде він?
Лагшмивара• 15 апреля 2025
Напишіть імʼя, вік та фото вашого кота. Подзвоню своїй подрузі-ворожці, пізніше напишу…
а что делать то• 15 апреля 2025
Ответ для100pudov
Безкоштовно гадать на Таро не можна.
Правда, моя кума бере в крипті
Оля_с_киркою
• 15 апреля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Майло ,1рік,
Лагшмивара• 15 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Майло ,1рік,
Дуже гарний котик…
Подружка сказала, що скоро вернеться…
Ви не переживайте сильно…
Подружка сказала, що скоро вернеться…
Ви не переживайте сильно…
Оля_с_киркою
• 15 апреля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Дуже гарний котик…
Подружка сказала, що скоро вернеться…
Ви не переживайте сильно…
Подружка сказала, що скоро вернеться…
Ви не переживайте сильно…
Дуже хочеться щоб так було ,дякую
Лагшмивара• 15 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Дуже хочеться щоб так було ,дякую
Моя подружка дуже вміла гадалка, тому все точно так і буде…
Оля_с_киркою
• 15 апреля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Вірю всім серцем
Сало не люблю• 15 апреля 2025
Дамы, Страстная неделя. Какие гадание?
Автор ведьмачит, а вы ведётесь.
а что делать то• 15 апреля 2025
Ответ дляСало не люблю
Дамы, Страстная неделя. Какие гадание?
Автор ведьмачит, а вы ведётесь.
Згодна!!Якщо гадати то тільки за крипту або євро(Долари вже не стабільні)
Черный Ловелас• 15 апреля 2025
У моего бати кот может гулять больше недели когда то не было 10 дней , все равно пришел, поел отоспался и снова ушел к своим кискам.
Глаголиця• 15 апреля 2025
моя вискочила з під´їзду і 12 днів просиділа в підвалі
шукайте укриття якесь ,домашні далеко не тікають .Ходіть кожен день ,але перші дні він буде наляканий і мовчати ,навіть якщо почує вас .Советчица не допоможе ,тільки ваша робота .Клейте об´яви ,пишіть в фб і тг в місцеві групи .Підходьте до бабусь що підгодовують і просіть їхньої допомоги .Також до власників собак ,що вигулюють рано зранку і пізно ввечері .Повернеться обов´язково
як виявилось ,то ще треба було залишати миски з водою повсюди в підвалі
мимАпроходила• 15 апреля 2025
До моєї тьоті кіт повернувся через 1,5 місяці, вона вже і не сподівалася.
Але в неї він не кастрований і на самовигулі в приватному секторі, навіть на лоток відмовляється ходити, проситься на вулицю.
А от зовсім домашній і кастрований кіт може тільки випадково втекти ще й злякатися.
энциклопУдия• 15 апреля 2025
Ответ дляЛагшмивара
Скажіть, а можете ще й за мого спитати, Кузя, було б в травні 4 рочки. Зник ще в жовтні, шукаємо вже 6 місяців, з оголошеннями і всім, але поки марно. Ні тіла, ні кота. Здається, що вкрали, але він у мене дикуватий, таким і підібрала, до людей не йшов, лише до мене і ще до парочки сусідів. Говорять, що він у Вас гарний, хтось глянув та й забрав, сусідка таке говорить. Дякую, і вибачте, що напрягаю
Пи Пи Пилюля• 15 апреля 2025
Есть молитва к святому Нектарию Оптинскому, при жизни жил с котом, ему молятся при пропаже и о здоровье котиков.
Белочкой зови• 17 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
фото
Автор, разложила карты-кот, скорее всего, найдётся и вернётся домой или его кто-то приведёт. Постарайтесь прислушаться к интуиции , разместите объявления и поищите помощи у окружающих — карты показывают, что вы не одна в этой ситуации. Есть надежда на счастливое воссоединение.
Оля_с_киркою
• 17 апреля 2025
Ответ дляБелочкой зови
Спасибо вам огромное
Оля_с_киркою
• 21 апреля 2025
Ответ дляБелочкой зови
Автор, кот не вернулся?
Ціла історія з котом ,вертався дві ночі був біля будинку ,сипала корм їв ,зловити нереально ,тепер знову нема