Шмоточницаца• 15 апреля 2025

Чи має право на мене сердитись донька?

Доньці 25, 4 роки тому вона вийшла заміж і досі на мене сердиться, що я їй не допомогла з весіллям. Вони просто розписались з чоловіком, але до тепер згадує, що вона була у сукні за 600 гр та старших туфлях, і навіть не мала грошей на макіяж чи зачіску. Чи має право донька сердитись? Це б чоловік мав купити все
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Я сейчас живу в маленьком городе, вакансия : 6 рабочих дней, с 8 до 19, продавец-повар (ларек, надо печь и продавать выпечку) - 12 тыс грн.
Я зараз працюю, в мене зп приблизно 20 виходить, теж маленьке містечко
So_so• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
В неї є образа на мене через те, що я в дитинстві піднімала на неї руку, любила більше молодшу доньку
За это можно обижаться.
Бутербродница• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Так это уже другое.
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
За это можно обижаться.
Вона на все переносить свої дитячі образи
Нервогенератор• 15 апреля 2025
Так 21 год это уже взрослая( тем более, что вышла замуж) и вы не обязаны её обеспечивать. Купить должен был её муж. Мне с 18 родители обеспечивали только базовые потребности
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Так это уже другое.
Через це вона мене у всьому звинувачує та переносить свої дитячі образи
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляНервогенератор
Я їй з 18 років не допомагаю, сама платила гуртожиток, їжу
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Тут треба дві сторони слухати.
Я також на своїх батьків ображаюся, тому що брату оплачували навчання в університеті, з якого його вигнали за не успішність, а я сама все тягла як скажена, на бюджеті і писала всім курсові, щоб якось жити. Брату подарували земельну ділянку, бо в мене вже є, а в мене нема, то чоловіку його батьки подарували. В мене квартира в іпотеці, а брату допомогли купити.
Ну коротше, завжди ми вивозимо самі, гарно справляємося, але я вважаю, що це не привід мені не допомагати.
Між своїми дітьми все навпіл, хоча вони також явно різні в успішності.
Автор, якщо ви вишвирнути доньку в 18 років в доросле життя і вирішили, що вона сама впорається, то яка вам різниця чи вона ображається? От реально, яка?
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
То Ви ще та.
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Тут треба дві сторони слухати.
Вона зараз з чоловіком орендує житло, я живу з молодшою у будинку.
Нервогенератор• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вот на такое может и я б сердилась, а замуж выйти это её решение, вы тут причем..А на мужа она не злится, что не смог обеспечить ей это🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
ФрекенБок• 15 апреля 2025
Автор-троль, тут питань немає. Дивує інше. Таке враження, що тут зібралися злі бездітні тітки похилого віку. Або ті, хто народив по зальоту і так і не зміг полюбити дитину.
І вигнати дитину, і нічого їй не давати, і нехай все сама.
От у мене донька. Я слабо уявляю, що вона збереться заміж виходити, а я їй нічого не дам. Це ж донечка, скільки б їй не було років. Ніхто не каже, що лізти в кредити, допомога має бути посильною. Але от не уявляю я, що б я сіла на ті гроші і зіпсувала своїй дитині день, який мав би стати одним із найщасливіших.
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
За що Ви так її не любите?
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Зрозуміло, тріль.
А я тут стараюся, пишу, щось пояснюю...
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляГугелП@лАмался
Зрозуміло, тріль.
А я тут стараюся, пишу, щось пояснюю...
Я не троль, дякую за ваші поради
So_so• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Смотрите, покажу Вам разницу. Я выросла в бедной семье (бедной после 91 года). Я носила секонд, перешитое мамой, мечтала на ДР о резинках для волос, было такое время, что тяжело было с едой.
Но я всегда знала, что родители меня обожают, они уделяли мне кучу времени и я знала, что они очень стараются, чтобы мы жили лучше и мне было их очень жалко.
То есть само по себе бедное детство не есть хорошо, но оно далеко не равно не любить, бить, обижать.
Поэтому Вы честно себе ответьте в чем проблема.
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
За що Ви так її не любите?
Завжди любила меньшу більше, не знаю чому. У старшої складний характер, дуже вперта
Мальдивирую• 15 апреля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ви продемонстрували, що донька не така й важлива для Вас.
Але з іншої сторони, чоловік також не особливо її цінує.
Бідна дівчина.
Дівчина ви рішила вийти заміж. Тобто для цього вона вже доросла. А як влаштувати весілля, так хочеться до мами на ручки? на ручки вже має стрибати своєму чоловіку і він її нехай кружляє. Я в шоці з тих, хто вимагає від батьків значно більше, ніж вони можуть дати. Чи треба як деякі - віддавати кредити за весілля дитини, яка вже й розлучитися встигла?))
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Тоді зрозуміло. Але скажу одне, що на старості меншій Ви нах..... здалися. До старшої ще приповзете та пізно буде
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляМальдивирую
На туфлі мама могла б і дати дитині
Совбез• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Піпець
Юпитерная• 15 апреля 2025
У чоловіка могла попросити на зачіску
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляСовбез
Піпець
Це нормально
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
На туфлі мама могла б і дати дитині
На випускний вона теж не ходила, у мене не було грошей на сукню
Юпитерная• 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
А почему бедная? Молодая, здоровая. Замуж собралась в старых туфлях потому что мама новые не купила? Так это не бедная, это глупая, что в перспективе очень печально.
Примета есть такая - в старых туфлях замуж выходить...так что все ок
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляЮпитерная
У чоловіка могла попросити на зачіску
Він студент
So_so• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Младшей тоже нет?
Прилипало• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
В мене було мало грошей
вона має право на будь-які емоції, як і ви. А чи обгрунтовані і справедливі її претензії - то вже інше питання.
Юпитерная• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Він студент
А кто оплачивал застолье?
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляЮпитерная
А кто оплачивал застолье?
Батьки зятя