Шмоточницаца• 15 апреля 2025

Чи має право на мене сердитись донька?

Доньці 25, 4 роки тому вона вийшла заміж і досі на мене сердиться, що я їй не допомогла з весіллям. Вони просто розписались з чоловіком, але до тепер згадує, що вона була у сукні за 600 гр та старших туфлях, і навіть не мала грошей на макіяж чи зачіску. Чи має право донька сердитись? Це б чоловік мав купити все
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Младшей тоже нет?
Теж ні
Совбез• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Це нормально
Не уявляю. Я одинока мама. Теж в малому місті і мала зарплата. Не уявляю як у 18 перостати допомагати
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Завжди любила меньшу більше, не знаю чому. У старшої складний характер, дуже вперта
Хтось її вам розбалував?
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
На випускний вона теж не ходила, у мене не було грошей на сукню
А Ви не знали,що у дочки може бути випускний у школі? Ви тріль або зовсім нерозумна жінка
Юпитерная• 15 апреля 2025
Право то вона має але вона ж певно знала ваші доходи .... То чому така реакція?
Совбез• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Теж ні
При зарплаті 20 тис?
ФрекенБок• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Теж ні
А нащо ви їх народжували?))
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Я знала, але сказала дочці або вчитись іде або випускний. Хоча вона на бюджет вступила, але всерівно в гуртожиток треба було щось купити
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляСовбез
При зарплаті 20 тис?
Це зараз, тоді я не працювала
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Раптово трапився випускний. Як зима в комунальників, завжди неочікувано починається.
Мальдивирую• 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
На туфлі мама могла б і дати дитині
А сама собі купити вона не може туфлі? Чи наречений? То може рано тоді заміж іти?
Сунуся в чужі справи• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Вона сердиться, що я їй нічим не допомогла
Но вы же не помогли, что вы хотите?
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Це зараз, тоді я не працювала
Чому? Дитину потрібно утримувати
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Чому? Дитину потрібно утримувати
Не було підходящої роботи
Тільки не про гроші• 15 апреля 2025
Ответ дляМальдивирую
Ну раз не купила,то не могла.
Хома з пастою• 15 апреля 2025
Я виходила заміж 4 роки тому у сукні за 320 грн і старому взутті. Але нам з чоловіком по 31 року, гроші були треба на купівлю житла, яке придбали без сторонньої допомоги, тож весілля було бюджетне, але хороше. Вклалися з усім у 8000 грн. Разом з гостями нас було шестеро. Батьки потім привітали дистанційно, подарували десь 10 тисяч гривень. Чи маю я ображатися на них? За це точно навряд) Але 11 років тому вони зрадили мене, обравши кацапстан, коли зелені чоловічки прийшли у Крим. Оце я своїм батькам вибачити не можу. Єдине, що дійсно болить. Може, ваша донька відсутність вашої допомоги теж сприйняла, як щось подібне? Як наче ви її кинули, чи вона вам байдужа?
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляМальдивирую
Вона не мала грошей
Мальдивирую• 15 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ну раз не купила,то не могла.
Так і мати не могла
Як ухурделю• 15 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Не муж, а вместе. Если у Вас нет денег, то где ж их взять?
Это всегда оплачивал жених. Платье, обувь, причёска. Нет денег -не женись
ФрекенБок• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Не було підходящої роботи
А чоловік у вас є? Де батько дівчат?
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляФрекенБок
А чоловік у вас є? Де батько дівчат?
Чоловік помер
Ух яка ж Я• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
А, тогда понятно, имеет полное право на Вас обижаться. Руку поднимать - это уже последнее дело. Я бы вообще на её месте с Вами и не общалась.
ГугелП@лАмался• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Не було підходящої роботи
Автор, ви запитали чи має право дочка ображатися. Ми вас сказали так, має повне право.
Що вам дала ця інформація?
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Це виховний процес. Вона ображається, що я її постійно била по обличчі
ФрекенБок• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Чоловік помер
Чоловік помер, ви не працювали. А на що ви тоді жили? Їли що? Комуналку оплачували?
Борець за гаманець• 15 апреля 2025
Донька має право на будь які свої емоціх, в тому числі образу. Ви маєте право вирішувати як на них реагувати.
Плаття і туфлі майбутній чоловік точно не повинен купляти.
З одного боку, батьки нічого не винні.
Але знаю випадки, коли батьки вважають своїм обов´язком оплатити весілоя, так і випадки, коли сама наречена їде на заробітки, щоб на весілля заробити.
Раптом ви живете заможно і ікру ложками їсьте, а донька в платті за 600 грн.
Збирайте гроші на старість, донька вам точно це плаття ще пригадає, коли допомоги потребуватимете.
А загалом думаю ви троль.
So_so• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Теперь понятно
Ух яка ж Я• 15 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Надеюсь, Вы троль. Иначе я бы вломила Вам, когда подросла и смогла давать сдачи. И характер никак не зависит от человека.
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляФрекенБок
Я живу у маленькому містечку, на заощадження, а пізніше влаштувалась на роботу
автор Шмоточницаца • 15 апреля 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Вас батьки ніколи не виховували?