Шмоточницаца• 15 апреля в 17:17
Чи має право на мене сердитись донька?
Доньці 25, 4 роки тому вона вийшла заміж і досі на мене сердиться, що я їй не допомогла з весіллям. Вони просто розписались з чоловіком, але до тепер згадує, що вона була у сукні за 600 гр та старших туфлях, і навіть не мала грошей на макіяж чи зачіску. Чи має право донька сердитись? Це б чоловік мав купити все
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 18:09
Ответ дляШмоточницаца
Чоловік помер
Ну так пенсія по втраті годувальника мала бути аж до кінця універу. Забули про неї потролити?
Зараз зробите вкид, що вона вся на молодшу йшла, бо її треба було авокадами годувати?
ФрекенБок• 15 апреля в 18:09
Ответ дляШмоточницаца
Я живу у маленькому містечку, на заощадження, а пізніше влаштувалась на роботу
І отримуєте 20 тис? Невже тролям таку зарплату платять?
Шмоточницаца
• 15 апреля в 18:11
Ответ дляГугелП@лАмался
Пенсії не було
Я не Тролль• 15 апреля в 18:12
Ответ дляШмоточницаца
Це виховний процес. Вона ображається, що я її постійно била по обличчі
А чого по обличчі? Треба було з ноги, або палкою лупцювати.
Мало били, тре більше, шоб не ображалася.
ФрекенБок• 15 апреля в 18:12
Ответ дляШмоточницаца
Ок, уявімо, що ви не троль
Схоже, що поки доньці не виповнилося 18 років, ви отримували якусь соц допомогу від держави. А як їй 18 стукнуло, допомога припинилася. А без грошей вона вам сто років не потрібна, тому і вигнали її.
А в старості як, плануєте на утримання подавати? По законам жанру маєте
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 18:13
Ответ дляШмоточницаца
Пенсії не було
Мала бути.
Може старша її сама отримувала? Поїдьте вріжте їй ще пару раз, може зізнається.
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 18:14
Ответ дляФрекенБок
Ок, уявімо, що ви не троль
До 23 років платять студентам.
ФрекенБок• 15 апреля в 18:14
Ответ дляГугелП@лАмался
Якісь тролі без фантазії пішли. Не допрацьовують. Цікаво, а за те, що ми тут тужимося і поради даємо, вони якусь зп отримують?
Творческий типаж• 15 апреля в 18:15
Ответ дляШмоточницаца
Чоловік захотів, щоб вони одружились
Так Он щахотел,он и обеспечить должен был хотя бы всем необходимым,без излишеств.Им припекло,а обижаются на вас?Таке шось
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:16
Ответ дляШмоточницаца
Пзц...Вы серьёзно?
За что били:можно пару примеров?
ФрекенБок• 15 апреля в 18:16
Ответ дляГугелП@лАмался
До 23 років платять студентам.
Залежно яка допомога і чи була стипендія
Хома з пастою• 15 апреля в 18:16
Почитала відповіді автора і аж мєрзко стало. А я була на її боці, а дарма. Так от, шановна пані авторко. Якщо ви, маючи зп 20000, ставите дитині умови: або випускний, або в гуртожиток тобі там шось купую, то ви, мамо, та ще мегера. Позбавити дитину спогадів випускного, це ж треба нафіг… ну взяли б сукню напрокат, в знайомих, купа є варіантів. Але ж ні, ви показали принципову позицію, вперлися рогом! Передбачаю, що з весіллям було те саме. Вас не просили оплачувати бенкет на 100 персон, а мінімальне-потурбуватися про доньку, щоб вона відчула себе принцесою, бо це нормально для дівчинки. І тут ви знов зі своїм кислим лицем, про нема грошей. Підозрюю, що ви з тих батьків, у яких постійно немає грошей, хоча вони червону рибу їдять. Як мої, купляють своїм чотирьом котам криля, мідії, собі рибу червону, сири з пліснявою, тортики з меренгами, золоті прикраси, відпочинок у 5-ти зіркові спа-готелі, але ж грошей нема, так? Гидко від таких людей. Ще й дитину били, а казали що характер складний… я б на місці доньки з вами б взагалі не спілкувалась.
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 18:17
Ответ дляФрекенБок
Я вже багато разів питала.
В мене фантазія набагато краща, я можу інтригу тримати і сюжет розвивати.
А сиджу тут безкоштовно, як шопопало.
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:17
Ответ дляШмоточницаца
Вона сердиться, що я їй нічим не допомогла
А когда она училась в школе,покупали ей новую одежду,обувь и на экскурсии с классом давали деньги?
Хочу на Балі• 15 апреля в 18:17
Ответ дляШмоточницаца
Батьки зятя
Сподіваюсь, вас не було на весіллі
ФрекенБок• 15 апреля в 18:18
Ответ дляГугелП@лАмался
Я вже багато разів питала.
А сиджу тут безкоштовно, як шопопало.
Отож. Знати б де працевлаштовують тролів. Ідеальна робота
Ух яка ж Я• 15 апреля в 18:18
Ответ дляШмоточницаца
Вас батьки ніколи не виховували?
Меня воспитывали без рукоприкладства, к счастью. На голову не налазит, как можно бить дочь по лицу?!
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:18
Ответ дляШмоточницаца
Є ще молодша донька
А ей Вы все покупаете?
Сколько ей лет?
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:19
Ответ дляШмоточницаца
Я зараз працюю, в мене зп приблизно 20 виходить, теж маленьке містечко
А почему раньше не работали,за какие деньги Вы жили?
Шмоточницаца
• 15 апреля в 18:19
Ответ дляХома з пастою
Це зараз у мене 20 тис, тоді я не працювала
оксюморон• 15 апреля в 18:20
Ответ дляШмоточницаца
Це чому бідна?
Бо безмозка. Виходити заміж клепки вистачило, а подумати, як буде проходити цей процес - ні.
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:20
Ответ дляШмоточницаца
Я не троль, дякую за ваші поради
Она Вам помогает деньгами?
Крайня невістка• 15 апреля в 18:20
Ответ дляФрекенБок
Чоловік помер, ви не працювали. А на що ви тоді жили? Їли що? Комуналку оплачували?
Да троллит она . Причем очень неудачно .
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:20
Ответ дляШмоточницаца
Завжди любила меньшу більше, не знаю чому. У старшої складний характер, дуже вперта
А Вы старшей дочери какие подарки дарите на ДР?
ЯблокоРаздора• 15 апреля в 18:21
Ответ дляШмоточницаца
Я знала, але сказала дочці або вчитись іде або випускний. Хоча вона на бюджет вступила, але всерівно в гуртожиток треба було щось купити
Что Вы ей купили в гуртожиток?
Творческий типаж• 15 апреля в 18:21
Ответ дляШмоточницаца
Вас батьки ніколи не виховували?
Бить по лицу это вы называете воспитывать?Ну,не знаю...я бы вас даже на роспись не звала
ФрекенБок• 15 апреля в 18:21
Ответ дляКрайня невістка
Та я в курсі. Просто цікаво, на скільки фантазії вистачить. Але автор ігнорує більшість питань. Фантазії не вистачає. Аж не цікаво
ГугелП@лАмался• 15 апреля в 18:21
Ответ дляШмоточницаца
Про пенсію розкажіть, чому не отримували?
Скільки років не працювали?
дамаАмстердама• 15 апреля в 18:22
Ответ дляДідова баба
Считаю, что ей более 18 лет и выйти замуж - это ее решение. Родители чем могут - тем помогут.
Ваша дочь, простите, просто нахалка.
Я считаю, что детям надо помогать, ибо они не просили себя рожать. Дети родителям ничего не должны, а родители должны