Если Вам нужна консультация нутрицилога. Пишите , проконсультирую вас безоплатно.
Кросівки оригінал• 15 апреля в 18:45
Вчора в сторіз у Мирослави Малець, епілептолог, я читала як нутриціологи «підтримують» дітей з епі і виводять їх з довгої ремісії до нових судом. І це такі нутриціологи, які пройшли двотижневі курси, які не надають свої дипломи назагал, такі як автор теми.
Ответ дляКросівки оригінал
Для інфо - досвід у мене 13 років. Натуропатія і нутриціологія. А диплом я надам особисто. І це не курси, а навчання в 1,5 роки і далі постійне підвищення кваліфікації.
Кросівки оригінал• 15 апреля в 18:58
Ответ дляbaby77
Так тут надайте, ви ж знаєте що реклама заборонена, а ви заманушку робите своїм безоплатно