Куплю орехи• 14 апреля в 13:53
Посоветуйте детского ортопеда, добробут.
Предпочтительно Идзиковских. Але можна будь-де з часних клінік, аби лікар бул хороший.
Сколіотична постава.
Ещё можно и петиатра там же.
Ну і масажиста на додачу.
Всім дякую заздалегідь!
Сколіотична постава.
Ещё можно и петиатра там же.
Ну і масажиста на додачу.
Всім дякую заздалегідь!
ЗаведУющая• 14 апреля в 14:00
Почитайте про Хомука, дуже гарний спеціаліст. Ми були в нього на Лівому березі в Привітній клініці, але можливо десь і на правому приймає.
Куплю орехи
• 14 апреля в 14:08
Ответ дляАль де Барановна
Нас все закриває Смарт медікал. Але далеко від вас
Ох, в мене був в них досвід в карантин зі стоматологією - то капець був( може решта і нормальні, не знаю.
Аль де Барановна• 14 апреля в 14:10
Ответ дляКуплю орехи
Я стоматологію ніде не можу знайти норм. Пішла сьогодні на чистку за 4000 грн в приватну - жах. Стоматологів дійсно ніби немає вже норм
Куплю орехи
• 14 апреля в 14:25
Ответ дляАль де Барановна
Ох, мені теж треба чистку. Там де я робила, було 2 спеціаліста, одна - чудо просто, а друга - ну дуже важка рука. Так от перша більше не робить чистку (вона довчилася і працює стоматологом), а до другої я раз сходила і щось більше нема бажання.
Може хтось порадить, я б зробила...
Куплю орехи
• 14 апреля в 14:44
Ответ дляФайна пані
Віктор Кірейко. Він і на Ідзиковських приймає.
Дякую, Ви були у нього з дитиною?