Прилипало• 15 апреля в 21:01

Чи реально в аптеках отримувати гарні зп (Київ)?

Від 30 тис грн+++?
Звоночек• 15 апреля в 21:03
Моя родичка працює завідуючою, то має таку з.п. Рядовим мабуть стільки не платять.
ГонУрова дівка• 15 апреля в 22:22
В сетевых аптеках, которые в хороших местах с большим оборотом очень даже можно))
Весотехник• 16 апреля в 11:47
Конкретизуйте, будь ласка, що для вас гарна зп. 30 тис і навіть трохи більше отримувати реально на великих аптеках з товарообігом більше 3 млн. Та для простого першостільника це буде дуже важка праця, з понаднормовими годинами (бо як завжди, працювати нема кому, 1 влаштовується, двоє звільняються). Але 30 тыс грн це не така вже і гарна зарплата за 240-250 годин в місяць на ногах і зміни 13-14 годин без перерв, погодьтеся?

Інша справа - зарплати завідуючих аптек, там можуть бути набагато більші суми, але знов таки на великих аптеках, куди не візьмуть людину з вулиці. А в таких, що й мільйону не торгують, завідуючі й 30 не отримують, а в самому найкращому випадку тисяч 25. Відмінусуйте ще терміни і недостачі, 20 якщо залишиться, буде дуже добре.
автор Прилипало • 16 апреля в 21:02
Ответ дляВесотехник

Ок, а якщо брати до уваги фармацевтичні компанії? То там справи з зарплатами мають бути кращі? Але знову ж таки туди з вулиці і без відповідного досвіду так просто не візьмуть