Люблю_смаколики• 15 апреля в 22:29

Поступление в 5й класс лицея - как вы мотивируете детей?

Я про ситуацию, когда младшую школу ребенок учился там, где "учительница хорошая", но в 5й класс нужно в хорошую школу уже. Ребенок в целом учится неплохо, но для "хорошего" лицея нужно подтянуть профильный предмет....
автор Люблю_смаколики • 15 апреля в 22:57
Ответ дляСоня-сонятко
Вам потрібен репетитор, який буде контролювати/допомагати робити завдання, або ви маєте це контролювати.
Якщо дитина не слухає, відволікається, то треба сидіти поруч і ’гавкати’.
Я в цій схемі обрала репетитора, займалась два рази на тиждень, прогнали всю програму і трохи робили вступних завдань з попередніх років.
Дякую
Мerida• 15 апреля в 23:03
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну, на словах ребенок все понимает, соглашается. Но тут же через 5 мин вместо выполнения заданий играет с котом, или с подружкой по телефону 2 часа болтает.
Думаете, после поступления что-то поменяется?
Мюллерная• 15 апреля в 23:07
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вся інформація є, потрібно просто виконувати завдання (вони теж є) для тренування.
Или вы заплатите репетитору, или будете сидеть с ребёнком сами. В 4м классе по другому не работает у большинства детей
Соня-сонятко• 15 апреля в 23:09
Ответ дляМerida
Звісно поміняється. Діти дорослішають - стають більш свідомими. Не всі, але більшість починають розуміти навіщо вчаться
Мerida• 15 апреля в 23:14
Ответ дляСоня-сонятко
В обычных школах не учатся? Реьенок автора не проявляет особого интереса. Это амбиции мамы в данный момент, и слезы реьенка, который столкнётся с другой программой и требованиями.
Соня-сонятко• 15 апреля в 23:18
Ответ дляМerida
Все правильно мама робить. В стару школу можна завжди повернутися, якщо ліцей не потягне. Не бачила дітей в 4-му класі, які б самі зубрили і хотіли вчитися ще після школи додатково. Не виключаю, що такі є, але явно це не всі ті діти, які подали заявки на вступ )))
Соня-сонятко• 15 апреля в 23:20
Ответ дляМerida
І хто вчиться, той і в звичайній школі буде вчитися. Але знать більше він зможе отримати в ліцеї, де все ж таки діти більш вмотивовані батьками чи самостійно
Мerida• 15 апреля в 23:34
Ответ дляСоня-сонятко
Часто, в таких лицеях дети, чьи родители больше заплатили.
Яйцеголовая• 16 апреля в 00:42
Ответ дляСоня-сонятко
У моєї доньки не дуже змінилося. Навпаки, в молодшій школі була більш зацікавлена в навчанні. Зараз(8 клас) хоча і вчиться непогано, але приходиться тримати під контролем. І я би не сказала, що більшість у класі свідомі діти, таких меншість.
Доставучая• 16 апреля в 06:11
Ответ дляЛюблю_смаколики
Дитина бере приклад з оточення. Будуть навколо діти вчитись - і вона не захоче відставати. Здібності є. Може, найкращою ученицею і не буде, але не виженуть.
Ну тоді одразу в університет, чого вже там...

В мене дві дитини і кожна з них вчиться за своїми потребами, одна в топ 5 по Україні, інша в звичайній школі. Бо діти різні, і не все вирішує оточення. І не думайте, що в топшколі всі такі працелюбні. Деякі з них надзвичайно обдаровані і їм взагалі все легко дається, чого не дано іншим, а приклад будуть брати, якщо нема мотивації, саме з них. В результаті розчарування в собі, зневіра і втрата інтереса до навчання взагалі. Бо це школа, яку хотіла мама, бо мама маоа від дитини завищені очікування, бо ти виявився не тим, ким хотіла бачити мама.

Чисто теоретично побажаю вашій дитині бути виключенням з правила.
Печенюшка• 16 апреля в 06:12
Ответ дляМerida
Мама хоче,щоб дитина навчиласт булити, зневажати інших і репетитору дати заробити
автор Люблю_смаколики • 16 апреля в 08:13
Ответ дляДоставучая

Мої очікування від дитини не завищені. Я не маю ілюзій щодо її здібностей. Школу обираю таку тому, щоб вона навчалась в ’правильному’ середовищі. Серед дітей, які цікавляться ще чимось іншим, окрім як дивитись ТікТок і палити за гаражами.
Катрінн• 11 мая в 12:18
Ответ дляЛюблю_смаколики
чтоб мой ребенок интересовался еще чем-то ,она занимается спортом,в это в нашем случае.ходит в Лицей,но далеко не все хотят учиться и это нормально