Бува і таке• 15 апреля 2025

Фінмоніторинг

Дівчата, доброї ночі, прийшов пипець звідки не чекала, заблочив ПриватБанк картки. Нібито фінмоніторинг , маю доказати звідки кошти більше того й той хто слав ті кошти теж має показати свої доходи й сплачені податки 🙄😳
Що робити?
Бентливуман• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Банку то до одного місця, вже казала
Что-то вы не договариваете
Тектологиня 80lv• 15 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
А разве любовник не может женщине деньги присылать? Это незаконно?
Может, но она должна заплатить налог)
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Незаконно 🤦 ще й на кохану потрібно податки сплачувати
Дама_с_караваем• 15 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
50 тыс.это единственный платеж? После которого сразу заблокировали?
От 50 тыс
То есть это минимальная сумма
Вічний двигун• 15 апреля 2025
Ответ дляБентливуман
Вы не тролль часом?) все надо выпытывать по чайной ложке. Так и пишите банку: жених ухаживает
Конечно, тролятина, при чем тупая.
Ответы придумывает на ходу, смайлы лепит невпопад.
Решила поиграть в бахатую содержанку по ее меркам
Послушная• 15 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Скорее всего вопрос возникновения денег мутный поэтому есть вопросы у банка к тому кто их шлет
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
Конечно, тролятина, при чем тупая.
Хай буде так, йдіть спати
Дама_с_караваем• 15 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Ну он как бы не родня ..
самой стало интересно )))
Гуру троллинга• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Теж не буду користуватися більше, тим більш приватом. Навпаки вважала що так надійніше й зручніше пей і таке інше
Щодо того, що заблокують інші банківські рахунки: мені не заблокували, я всі кошти вивела налом за пару днів, перестала на цю картку взагалі класти більше 2-3 тисяч, користуюся іншою карткою, нічого ніхто і не думав блокувати. Перейшла на Моно.
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляДама_с_караваем
От 50 тыс
То есть это минимальная сумма
Так мінімальна й не єдина. Сума вцілому трошки більше 200 тис
Бентливуман• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Хай буде так, йдіть спати
Вы больше переживаете за то, что ваш визави не может подтвердить эти доходы легальным образом?
Вічний двигун• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Хай буде так, йдіть спати
Будешь своего придуманного сутенера отправлять.
У тебя ума только на это и хватит
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
У тебя ума только на это и хватит
Не заздріть, заваріть мівіну
Пусин Кукин• 15 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
Конечно, тролятина, при чем тупая.
Вот не понимаю я смысла такого троллинга.
Послушная• 15 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
как вы вывели налом если вам заблокировали?
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляБентливуман
Переживаю що гроші зняти вже не зможу
Бентливуман• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Переживаю що гроші зняти вже не зможу
Объясните происхождение денег и разблокируют вас
Вічний двигун• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Не заздріть, заваріть мівіну
Ты настолько убогая, что думаешь, 50 тыс могут вызывать зависть?
В гости звали?• 15 апреля 2025
У нас уже три года заблокирована карта и в ответ тишина ((( хотя предоставляли документы откуда деньги! И в Приват и почтой отсылали. Всё заблочено и ответа нет никакого ! Сумма около 200 тысяч гривен была (
Послушная• 15 апреля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Верим
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляВ гости звали?
Ви не пробували закрити рахунки? Прочитала що нібито вони повинні вивести гроші на інші рахунки в інших банках. Не знаю що й робити
Elitist• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
З української карти слали ((
Можна домовитися про отримання ваших коштів і в подальшому припинити відносини з цим банком. Бути обережними на майбутнє
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
Це ти прийшла гімном кидатись, мабуть від дуже щасливого життя, то так саме й працює 🤦🤦🤦
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляElitist
Я як раз читаю про це. Тобто закрити рахунок й все?
Гуру троллинга• 15 апреля 2025
Ответ дляПослушная
Спокійно. Прийшла у відділення, мені менеджер сказала, що я не можу здійснювати перекази і так далі, але маю можливість вивести кошти. Зняти змогла не за раз, але через касу отримала все. У подальшому обслуговуванні мені було відмовлено, не хотіли дані актуалізовувати, допоки не надам підтвердження коштів. Це у 2024 на початку року було. Під кінець року попустилися)
Вічний двигун• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Я пришла поржать над тобой.
А говно во всем видят только...ну такие как ты
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляГуру троллинга
Який був банк?
Гуру троллинга• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Який був банк?
Пумб.
автор Бува і таке • 15 апреля 2025
Ответ дляВічний двигун
Я пришла поржать над тобой.
Слюньми андроїд свій не забризкала?
Послушная• 15 апреля 2025
Ответ дляБува і таке
Який був банк?
Ну вот у вас два варианта идти в кассу и снимать деньги или пусть тот кто вам их скидывал подтверждает откуда они вот и все?